Musa Aydın

Başlatan CeLiL_55, 03 Nisan 2008, 09:12:35

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

musa hiç durma hep böyle devam et

seviyoruz seni seviyoruzzzzzzzz

CeLiL_55

Helal olsun sana Musa kardeşim bir Samsunlu olarak gurur duyuyoruz Samsunsporun Türkiyeye armağan ettiği bir Futbolcu Musa Aydın

CeLiL_55

Umarım Gün Gelir Seni Tekrar SamsunSpor Forması altında oynarken Görürüz Sevgili Musa Aydın

veis

musa her eve lazım tarzında bir oyuncu.gerçekden saha içinde inanılmaz hırslı ve elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor herdaim ama bize gelirse oda tahminen 33 yaşındayken felan olur.ama ben orta sahada musa ve mehmet nas gibi savaşan iki oyuncumuzun olmasını çok isterdim.

CeLiL_55

03 Temmuz 2008, 17:04:30 #49 Son düzenlenme: 15 Eylül 2008, 19:43:27 berusa55
Musa Aydın Samsunsporda oynarken hatta düştüğümüz Sezon içinde özellikle takip etmiştim bu sitedeki bazı arkadaşlar gönderilmesi gereken futbolcular içinde Musa Aydınıda yazmışlardı şimdi geçte olsa Musa Aydın kardeşimizin Futbolunu farkettiler ve gerçek yeteneğini gördüler ben Samsunsporda Musa Aydın Mehmet Nas Adnan Güngör bu Savaşan Orta Saha 3'lüsünü Çok Beğeniyordum

Sivassporda Futboluna dolu dizgin devam eden Musa kardeşimiz Bursa maçında attığı golüyle dikkat çekti ve başarılı bi oyun sergiledi.

Sadece Samsunspor

musa bursa maçında hem gol attı hemde herve tum'a alda at diyerek 1'de asist yaptı, seninle gurur duyuyoruz musa

CeLiL_55

Musa ztn bizde çok yetenekliydi ve kendini o zamandan buyana iyi geliştirmiş çok iyi bi sağ kanat oyuncusu inş bizde tekrar oynar..

mehmet yılmaz

Musa ile yaklaşık 6 ay önce bir ortamda karşılaştık. Yakamda Samsunspor rozeti olduğu halde kendimi tanıttım. Önce şaşırdı, muhtemelen o ortamda bir Samsunsporlu görmeyi beklemiyordu. Sivas'ın sırrını sordum, birşeyler anlattı. Sonra Samsunspor'a döndü sohbet. Özetle şunları söyledi.

- Samsunspor benim yuvam, takımım. Şu haline çok üzülüyorum.
- Biz aslında Ertuğrul Hoca'nın olduğu sezon küme düşecektik. Ama çok çalıştık, kaldık ligde. Düşecektik çünkü para yoktu. Para hiç bir zaman olmadı. Ben Samsunspor'dan paramı hiç vaktinde alamadım. Sonunda aldım tabii, ama hep maddi sorunlar vardı.
- Belediye hiç sahip çıkmadı takıma. İsmail Başkanı yalnız bıraktılar.
- Samsunspor'un yer Süper Lig değil sadece. Süper Ligde hep ilk 5'te olması gerekiyor.
- Ben eksikliğini çok hissediyorum Samsunspor'un, Süper Ligde olmalı takımımız.
- Sivas ile Samsun'u futbol kültürü olarak kıyaslamam bile. Ama onlar birlik oldular, sahip çıktılar takımlarına. Başarı da böyle geldi.
- Burada kafamız rahat. Paramız gününde ödeniyor, taraftar baskısı da yok.

CeLiL_55

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Eylül 2008, 19:48:20
Musa ile yaklaşık 6 ay önce bir ortamda karşılaştık. Yakamda Samsunspor rozeti olduğu halde kendimi tanıttım. Önce şaşırdı, muhtemelen o ortamda bir Samsunsporlu görmeyi beklemiyordu. Sivas'ın sırrını sordum, birşeyler anlattı. Sonra Samsunspor'a döndü sohbet. Özetle şunları söyledi.

- Samsunspor benim yuvam, takımım. Şu haline çok üzülüyorum.
- Biz aslında Ertuğrul Hoca'nın olduğu sezon küme düşecektik. Ama çok çalıştık, kaldık ligde. Düşecektik çünkü para yoktu. Para hiç bir zaman olmadı. Ben Samsunspor'dan paramı hiç vaktinde alamadım. Sonunda aldım tabii, ama hep maddi sorunlar vardı.
- Belediye hiç sahip çıkmadı takıma. İsmail Başkanı yalnız bıraktılar.
- Samsunspor'un yer Süper Lig değil sadece. Süper Ligde hep ilk 5'te olması gerekiyor.
- Ben eksikliğini çok hissediyorum Samsunspor'un, Süper Ligde olmalı takımımız.
- Sivas ile Samsun'u futbol kültürü olarak kıyaslamam bile. Ama onlar birlik oldular, sahip çıktılar takımlarına. Başarı da böyle geldi.
- Burada kafamız rahat. Paramız gününde ödeniyor, taraftar baskısı da yok.
Musa kardeşimiz çok doğru konuşmalar yapmış biz tamamen Parasızlıktan düştük 2004-2005 Sezonunda düşücektik ama Musa kardeşimizin dediği gibi futbolcular çok istekli çalışıp takımı Ligde tuttular İsmail başkana kimse destek olmadı Belediye desteği hiç gelmedi adam tek başına kaldı ve neticede bırakmak zorunda kaldı ve bazı oyuncularımızıda kaybettik ve 2005-2006 Sezonunda Adnan başkan yeterince Takımına sahip çıkmadı koruyamadı bizi sahipsiz kaldık takımda parada yoktu ve neticede Erdoğan Arıca gibi bir felaket faktörü oldu üzülerek söylüyorumki küme düştü takım ve Küme düşmemizdeki en büyük pay Erdoğan hocanındır takım kadro itibari ile güçlüydü ama Kadroyu kullanmasını bilemedi ve çok hatalar yaptı hoca.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 15 Eylül 2008, 19:55:58
Musa kardeşimiz çok doğru konuşmalar yapmış biz tamamen Parasızlıktan düştük 2004-2005 Sezonunda düşücektik ama Musa kardeşimizin dediği gibi futbolcular çok istekli çalışıp takımı Ligde tuttular İsmail başkana kimse destek olmadı Belediye desteği hiç gelmedi adam tek başına kaldı ve neticede bırakmak zorunda kaldı ve bazı oyuncularımızıda kaybettik ve 2005-2006 Sezonunda Adnan başkan yeterince Takımına sahip çıkmadı koruyamadı bizi sahipsiz kaldık takımda parada yoktu ve neticede Erdoğan Arıca gibi bir felaket faktörü oldu üzülerek söylüyorumki küme düştü takım ve Küme düşmemizdeki en büyük pay Erdoğan hocanındır takım kadro itibari ile güçlüydü ama Kadroyu kullanmasını bilemedi ve çok hatalar yaptı hoca.

evet erdoğan arıca bizi lig düşürdü düştüğümüz seneki kadro neydi öyle yaaa :'(

Kaya

ne olacak daha lig bitmeden bir teknik traktör !! futbolcusuna sen artık bu takımı aştın derse o teknik traktörden ne beklerisiniz

celebi

musa gerçekten de şimdilerde takımın kahramanlarında

CurvaSudSamsunspor

musa demişya taraftar baskısı yok diye olmayan taraftar tabiyki baskı yapamaz ama orda birde şunu söylemiş çok hoşuma gitti

Sivas ile Samsun'u futbol kültürü olarak kıyaslamam bile

kumkoylu ahmet

Alıntı yapılan: iak5529 - 15 Eylül 2008, 23:32:46
ne olacak daha lig bitmeden bir teknik traktör !! futbolcusuna sen artık bu takımı aştın derse o teknik traktörden ne beklerisiniz

Tamemen ayni fikirdeyim ve o adami nezamn karsimda tvde gorsem basiiim kufuru...
MUSA AYDINI bende takip ediyor onunla gurur duyuyorum.
MEHMET NAZ Basari icin ugrasiyor hirsina hayranim ve gurur duyiiim.
ADNAN GUNGOR ona karsi maalesef hicbir sevgi kalmadi icimde...

Kaya

mehmet nas ın bu sene gençlerbirliğinde son senesi ve büyük ihtimalle ayrılacak bence geleceği yer de samsunspor