Celil Sağır

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Mart 2008, 01:36:00

« önceki - sonraki »

55.hakan

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 31 Ekim 2010, 00:54:49
:))çocuk olabilsek aynı durumda olsak isterdik abi kesin tabi heycandan gidip isteyene kadar kaçırmazsak:))şahsen ben celilden imza alma cesaretini gösterene kadar çoktan gitmişti bi seferinde:))
:D Anaaaa Messi Anaaa diyeceğimiz bir adam gelirse atlarız belki belli olmaz  :P

mehmet yılmaz

celil'in bir sürü hatası, yanlışı olmuştur ama her şeye rağmen bu zor günlerinde Samsunspor camiası ona sahip çıkmalıdır. illa futbolcu olarak değilse de başka göreler verilmelidir. kötüyse de bizim kötümüz arkadaş...

CeLiL_55

Alıntı yapılan: samsuni - 31 Ekim 2010, 01:21:51
celil'in bir sürü hatası, yanlışı olmuştur ama her şeye rağmen bu zor günlerinde Samsunspor camiası ona sahip çıkmalıdır. illa futbolcu olarak değilse de başka göreler verilmelidir. kötüyse de bizim kötümüz arkadaş...
güzel söyledinde samsuni, bu yönetim kime sahip çıktıki Celil'e sahip çıksın.. Ercan Koloğlu,Serkan Aykut vs vs herkezi işleri bitince bi köşeye atıyorlar oysa Samsunspor'a gönül veren Samsunsporlu kişileri herdaim kulüpte barındırmak gerek..

sadece55

iyi de onların hiç mi suçu yok biraz eski futbolcular da elini taşın altına koysalar

kutsalforma

Alıntı yapılan: Erdinc - 06 Kasım 2010, 17:18:46
iyi de onların hiç mi suçu yok biraz eski futbolcular da elini taşın altına koysalar

koydurtmuyorlarki Cenkin bile kendini aldirana kadar cani cikti

Sioux

imparator...  >l< >l< >l< >l< >l<
özlüyoruz.

ali ihsan

55 en çok ona yakışıyordu...

AhmetDenizci

ikinci devre takıma kazandırılır inşallah :)
ah birde serkan gelse..
cenk-serkan-celil  onları bir daha birlikte izleyebilsek..

GökhanÇağlar

gerçekten çok büyük yetenek.ve yürekten samsunsporlu olduguna en çok inandıgım futbolculardan birisi.futbolcu olarak olmasa bile samsunspor a başka alanlarda faydası olacaktır.celil,serkan,ercan,cenk bu adamlar çok şey kattı samsuna.daha nice serkan aykutlar,celil sagırlar çıkacaktır bu memleketten

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: Cenİşler55 - 09 Kasım 2010, 17:30:16
ikinci devre takıma kazandırılır inşallah :)
ah birde serkan gelse..
cenk-serkan-celil  onları bir daha birlikte izleyebilsek..

Dartagnan

her ne kadar onları cok arasakta artık onların devrı bıttı .Bıze kalan tek sey Samsun un bagrından onlar gıbı yeteneklı futbolcular yetıstırmek.Keske gelseler keske oynayabılseler ama sızde bılıyorsunuz artık ımkansız.Samsunspor catısı altında ınsallah gelecekte guzel seylere vesile olurlar.

Benım tuhafıma gıden su serkan aykuta,celile ve diger onemli futbolularımıza neden guzel bır ugurlama yapamadıgımız.Keske yapabılseydık.

Ama bır gercek var o muhtesem ucluyu cok arıyor ınsan .

Fecr_55

Alıntı yapılan: uçarlı - 10 Kasım 2010, 17:10:09
onlara üçlü bir jubile yakışmazmıydı fenerbahçe gibi takımlarla.

febe ne alaka anlamadim..Samsunspor'umuzda jübile yapilamiyor mu? Daha mi gösterisli oluyor digerleri?
Samsunspor bir yerlere getirdi onlari, son noktayi da bizimle koyabilirlerdi..

TeRMeLee

Alıntı yapılan: Fecr_55 - 10 Kasım 2010, 17:27:30
febe ne alaka anlamadim..Samsunspor'umuzda jübile yapilamiyor mu? Daha mi gösterisli oluyor digerleri?
Samsunspor bir yerlere getirdi onlari, son noktayi da bizimle koyabilirlerdi..

Bu üç futbolcunun Samsunspor forması altında febeye karşı mücadele edecekleri bir maçta jübile yapmasını belirtmiş galiba uçarlı.

Fecr_55

InsAllah öyledir..

kabacevizli55

bende farklı anladım emme neyse