80'lerden fotoğraflar..

Başlatan edmontdante, 15 Ekim 2007, 17:36:04

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "**KaR6**"emin kar ın resmini koyan arkadasa tesekkur ederim, babamı hiç böyle gormemiştim  :D

birşey değil kardeşim

peki ya böyle tepeden tepeden, rakibi tepelerken  görmüş müydün Emin Abiyi? :)

Samsunspor: 4
F.Bahçe:0
1986-87 sezonu

admin kardeşim bu fotoları şöyle arşiv-foto gibi bir bölüm yapsan da üzerine samsunspor.biz'i basıp yayınlasan, nasıl olur?
hürmetler...

samsunmania

ALWAYS VE KÖRFEZ55
Bece beni yanlış anlıyorsunuz ve de kalp kırıyorsunuz Ben 33 yaşındayı. Sizin yaptığınız şeyleri ben 15 yıl önceden beri yapıyoum.Ben sizin gibi taraftarlarımızla ilgili bir şey söylemedim.Yazdıklarımı bir daha okursanız anlayacaksınız.Ayrıca ben nasıl bir adamım always anlayamadım kardeş. Beni tanısaydın herhalde söyledikrine üzülürdün.Samsunsporluluğuu kimse sorgulayamaz.Ben de kimseninkini. Bana göre en fanatik zaten benim. Ben spor ahlakını ön plana çıkarmak istedim sadece. Biraz dikkatli okuyun kalp kırmayın lütfen. Beni acayip üzdünüz huzurumu kaçırdınız.

samsunmania

ve Maximum 55
Benim nasıl bir taraftar olduğumu nerede nasıl coştuğumu biyor musun.Lütfen kırıcı olmayın.Ben kimseye, cefakar taraftara bir şey söylemedim.Ben Malatya maçında bize yapılanları yapmayalım ahlaklı olalımdedim. Neden üzerinize alınıyorsunuz. Ben her mesajımda kardeşlerim diyorum. Bana böyle anlamadan hitap ederseniz yanlış yaparsınız. Bir kere daha düşünün.

edmontdante

Alıntı yapılan: "körfez55"
evet biz sokaktaki fanatikleriz.yeri gelir kavga eder;yeri geldiğinde ise kalkan oluruz birbirimize.bazen dayak yeriz deplasmanlarda bazen de dayak atarız.belki gençliğimizin heyecanı,belkide samsunspor sevdamızın dışavuruşu.biz sizler gibi maç izleyemeyiz.biz taraftarla seyirciye biribine karıştırmayız.90 dk boyunca boğazımızı yırtarcasına bağırırız.takımın lige havlu attığında yada akıl almaz bi'yağmur yağdığında ''manyakmısın lan ne işin var maçta'' diyenlere ''AŞIĞIM Dostum! diye cevabını veririz. .belki sizlerin gözünde çapulcu taraftarlarız.

ama biz her yerde ve her fırsatta ''KIRMIZI BEYAZ EN BÜYÜK SAMSUN'' diyebilen SOKAKTAKİ FANATİKLERİZ.

alakasız bir msj yazdığım için özür dilerim ama buna verecek bi cevabımız elbette vardır.

Sevgili ALWAYS ve KÖRFEZ55 sanırım bir yanlış anlaşılma var.

KÖRFEZ55'in  verdiği cevapta yazdıkları aslında bu problemi çözüyor.Şöyle açıklayabilirim.KÖRFEZ55 diyorki "Belki gençliğimizin heyecanı".Evet  gençliğin heyecanı.Çünkü kendi adıma konuşursam ben 33 yaşındayım artık bizde ,sizde olan gençlik heyecanı bitmek üzere hatta bitti desem yanlış olmaz.Ama TAKIM LİGDE HAVLU ATTIĞINDA YA DA AKILALMAZ BİR YAĞMUR YAĞDIĞINDA "MANYAK MISIN NE İŞİN VAR MAÇTA " DİYENLERE "SEN NE ANLARSIN SAMSUNSPOR'LU OLMAKTAN " ÖLENE KADAR DİYECEĞİM.

"evet biz sokaktaki fanatikleriz.yeri gelir kavga eder;yeri geldiğinde ise kalkan oluruz birbirimize.bazen dayak yeriz deplasmanlarda bazen de dayak atarız."Haklısınız.Ama ben ve benim gibilerde  buna ilişkin bir şey gördüğümüzde  yada deplasmanda yaşadığınız olumsuzlukları  gördüğümüzde yada okuduğumuzda tıpkı sizler gibi hırslanır,heyecanlanır ve üzülürüz.

"ama biz her yerde ve her fırsatta ''KIRMIZI BEYAZ EN BÜYÜK SAMSUN'' diyebilen SOKAKTAKİ FANATİKLERİZ"BİZ DE BUNU DUYDUĞUMUZDA GURURLANAN VE İÇİ ÜRPERENLERDENİZ.Başkaları gibi umursamadan hatta farketmeden geçen gidenlerden değiliz.

56 lar yada Çiftlikte  taraftar grupları toplanmış yürürlerken aralarına hiç tereddüt etmeden girip,aynı hevesle kornasına sonuna kadar basanlardanız.O konvoy bizi saatlerce bekletse bile en ufak sıkıntı duymayanlardanız  

Yazdıklarınızı üzerime aldığım için yazmıyorum yanlış anlamayın.Sadece yaş itibarıyla taraftar gruplarının içinde olamayan birisi olarak bunu yazdım.Sanırım SAMSUNMANİA'nın EFENDİLİKTEN KASTETTİĞİ BU YAŞLARIN VERDİĞİ VE GEREKTİRDİĞİ AĞIRBAŞLILIK  olsa gerek.Yoksa hakaret anlamında olduğunu sanmıyorum.Biz hepimiz birbirimizi sadece SAMSUNSPOR'LU OLDUĞU İÇİN SEVİYORUZ.Zaten ALWAYS ve KÖRFEZ55 siz de halısaha maçında  bizi gördünüz.Siz grup mensupları ve biz gruplar dışında olan fanatikler arasında SAMSUNSPOR'luluk açısından fark olmadığını gördünüz.

ALWAYS sende benden aldığın pasları unutma :lol:  :lol:

samsunmania

Teşekkürler EDMONTDANTE hslerime tercüman oldun. Sanki zamanında biz çok efendi uslu idik. Bu zaman meselesi. Ardaşlar beni boş yere üzdüler.Ben İzmir'de maçta takım yenilince "Bu kadar insan 1000 km yoldan geldi yazıklar olsun"diye bağırırken bu suçlamaları hak ettiğimi düşünmüyorum. Taraftar bizim her şeyimiz Biz zamanında deplasmanlar dahil maçlara gittik,desteğin her türlüsünü verdik ve veriyoruz da. Gençler enerjilerini büyüklerini anlamadan anlamsızca üzerek değil de takıma destek için harcasın.EN BÜYÜK SAMSUNSPOR.

edmontdante

Yanlış anlaşılmasız SİZ-BİZ derken bir ayrım yapmadım.Biz SAMSUNSPOR'luyuz ve takım ne durumda olursa olsun yağmurda ,çamurda,sıralamada son sırada olsa bile hala tribünde olmayı kendine görev edinmiş bizler arasındaki tek fark sadece etkin destek içinde olup olmamaktır.Çekidekci diye nitelediklerimiz zaten o şartlarda tribünde olmazlar merak etmeyin.Yani sadece harbi SAMSUNSPOR'lular oradadır.

körfez55

samsunmanis@:Sokakta gördüğümüz fanatiklerin 100 katı fanatiğiz ama efendi kişiliğimiz hep ön planda.

bizi üzen bu ifade oldu.sizleri gördük.farkımızn olmadığını da biliyoruz.bu cümlede anlatılmak isteneni tahmin ediyorum ki hepiniz anlamışsınızdır.neyse ben mesajımda üşüncemi belirttim uzatmanın gereği yok.

resimlere baktıkça samsunsporlu olmaktan bir kez daha onur duydum.teşekkürler.

King Of The North

Alıntı yapılan: "samsunmania55"ve Maximum 55
Benim nasıl bir taraftar olduğumu nerede nasıl coştuğumu biyor musun.Lütfen kırıcı olmayın.Ben kimseye, cefakar taraftara bir şey söylemedim.Ben Malatya maçında bize yapılanları yapmayalım ahlaklı olalımdedim. Neden üzerinize alınıyorsunuz. Ben her mesajımda kardeşlerim diyorum. Bana böyle anlamadan hitap ederseniz yanlış yaparsınız. Bir kere daha düşünün.

Ben zaten MALatya ilgili düşünceniz için bir yorum yapmadım,üstelik bu konuda da hemfikirim sizinle.Onun dışında genel anlamda bir yorum yazdım açıklama yaptım,siz bana böyle diyemezsiniz gibi bir sözüm olmadı,konu amacın dışına çıkmasın istiyorum o yüzden kimseyi de suçladığım yok,mesajımda duyarlı olduğum bir konuyu yazdım sadece.Saygılarımla...

samsunmania

Efendi olmak suç değil Körfez55 sen yanlış anlama yeter. Efendi adam yeri gelince eser. Haklısın uzatmanın gereği yok.Sonra sende ne demek istediğimi anlarsın zaten.

samsunmania

Maximum 55
Çok özür dilerim.O sinirle yanlış anladım.Saygılar.

edmontdante

Alıntı yapılan: "**KaR6**"emin kar ın resmini koyan arkadasa tesekkur ederim, babamı hiç böyle gormemiştim  :D

Kaptan'ın arşivinde güzel maç resimleri vardır sanırım .Bir kaç tane eklersen mükemmel olur bizim için.

King Of The North

Alıntı yapılan: "samsunmania55"Maximum 55
Çok özür dilerim.O sinirle yanlış anladım.Saygılar.

Rica ederim önemli değil.Saygılar...

edmontdante

KOnuya son noktayı 19 Mayıs stadında yapılan bir PERŞEMBE idmanı resmiyle koyalım.SAMSUNSPOR-SAMSUNGÜCÜ Çift kalesi.Resimde ORHAN var

Lazoli

:cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

timofte

Alıntı yapılan: "körfez55"
evet biz sokaktaki fanatikleriz.yeri gelir kavga eder;yeri geldiğinde ise kalkan oluruz birbirimize.bazen dayak yeriz deplasmanlarda bazen de dayak atarız.belki gençliğimizin heyecanı,belkide samsunspor sevdamızın dışavuruşu.biz sizler gibi maç izleyemeyiz.biz taraftarla seyirciye biribine karıştırmayız.90 dk boyunca boğazımızı yırtarcasına bağırırız.takımın lige havlu attığında yada akıl almaz bi'yağmur yağdığında ''manyakmısın lan ne işin var maçta'' diyenlere ''AŞIĞIM Dostum! diye cevabını veririz. DepLasmanda Camı KırıLan Otobüsteki Taraftarız.DepLasmanLarda 1 Yemeği 4 Kişi PayLaşırız.1 BiLetLe 2 Kişi Girmeye Deneriz.belki sizlerin gözünde çapulcu taraftarlarız.

edmontdante'ye yazdığım bir mesajın körfez55 'le geldiği noktayı ibretle okudum..

@ korfez55; kime ne demeye çalıştığını bilmiyorum ama ben senin bu dediklerini sen kısa pantolon giyerken yapıyordum. hala yapmaya devam ediyorum. bundan sonra da yapmaya devam edeceğim. bu konuda detaya girip de sidik yarıştırmayacağım. ben yeni nesilden gelen Samsunsporlu kardeşlerimle gurur duyuyorum. "şöyle taraftarım, böyle tribüncüyüm" diye yazmayan o kadar taraftarımız var ki.. o yüzden o konulara girmeye gerek yok.

sadece şunu söylemek lazım ki sen giderken dönenler var burda! herkes haddini bilsin.