Daniel Timofte - Samsunspor, 1993-1999

Başlatan timofte, 22 Şubat 2005, 14:57:30

« önceki - sonraki »

edmontdante

Aslında benim gönlümde ilk 5 te TİMOFTE

samsunmania

Timofte'yi seyreden şanslı neslin bir üyesi olarak dedikleriniz katılıyorum. Gerçekten içten oynayan, klas bir oyuncuydu. Ve Samsunspor'a aşıktı.

gurbet

alperen_55

Havza da olduğum için çok fazla maçlara gidemiyordum ilk izlediğim maç1994 senesi samsunspor -bursa spor maçı 4-0 netskorla yendiğimiz maçta timofteye hayran kalmıştım.yanılmıyorsam timofte o maçta 2 gol son gol de serkan dan dı galiba hatırlayabilen arkadaşlar varsa düzeltsinler lütfen.o maçtan sonra samsunsporumuzun çok maçına gittim fakat o maçın keyfi bir başka güzeldi timofte ile.

ali ihsan

Tepeden tırnağa kadar KALİTE derler ya işte öyle bir futbolcuydu TİMOFTE.

mehmet yılmaz

http://www.jiulpetrosani.lx.ro/sezoane/Mari_jucatori/timofte_foto.html

Bu linki bildiren arkadaşa teşekkür ederim. Bizim sitemizden ve rahmetli Teoman kardeşimizin yazdıklarından istifade etmişler. Keşke o da görebilseydi...  :'(

guvensolmaz

Alperen çok doğru timo o maçta 2gol atmıştı, küpürler halen bende duruyor.. Timo efsaneydi, yanında Hanganu ve Dobre ile gelmişti, Dinamo Bükreş ile oynadğmz 3-1 yendiğimiz hazırlık maçında kale filelerini ben takmıştım.. DaNieL TiMofTe (timo)

alperen_55

Alıntı yapılan: guvensolmaz - 28 Ekim 2008, 23:55:18
Alperen çok doğru timo o maçta 2gol atmıştı, küpürler halen bende duruyor.. Timo efsaneydi, yanında Hanganu ve Dobre ile gelmişti, Dinamo Bükreş ile oynadğmz 3-1 yendiğimiz hazırlık maçında kale filelerini ben takmıştım.. DaNieL TiMofTe (timo)
istersen o küpürleri paylaşalım burada .anıları tazelemiş oluruz.

guvensolmaz

Geniş bi zamanda düşünüyorum kapsamlı bir ari,v yapmayı.

Baskent_Samsunspor

"topun başında timofte evet timofte geliyorrrrrrr şuuuuuuuuuttttttttt ve mükemmelllllllll bir goooooolllllll daniel timofte samsunspor 1 bursaspor 0"

çıkarmı be akıllardan Luka da gelmişti galiba 2.yarı kumaşı iiydi

guvensolmaz

Luca sanırım ilk maçını 2-0 kazandığımız fb ye karşı oynamıştı ertuğrul ve penaltıdan osman akyol atmıştı. Luca da gerçekten iyiydi çok da gol attı, TİMOFTE eminim ki ona da liderlik yapmıştır gelmesinde pay sahibidir, çünkü TİMO gerçek bir liderdi.

kumköylü ahmet

volla acayip degismis timotemiz yaaa yolda gorsem tanimam volla hayirlisi insallah birgun gelir bize geri

ondestan_11

gorenler bilenler için tişmofte buyuk topçuydu ama çok değişmiş birgüğn onu samsunda gormek isteriz.. acabna kendisi yıllar gecmesine rağmen samsunda hala özlemle anıldığınından haberi varmıdır

seckin55

valla ben timofteyi son sezonlarında hatırlıorum..bu sanırım ilhanın ilk çıktıgı zmanlar..yedekti ozman bizde...yanılıyormuyum..ilhanın ilk golu kafa ile sanırım adanaspora...ozman da çok iyiydik..bi maçında çok guzel bi hareket yapmıştı ara pası vermıştı...sanırım sol ayagını sag ayagının arkasından topar vurarark pas vermıştii..neydi o gunler be..cocuktuk valla ta tepelerden inerek maçlara giderdik..

termerüzgari