Lig A 19. Hafta l Kocaelispor 3 - 4 SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 28 Ocak 2007, 17:16:56

« önceki - sonraki »

berepe

Buradaki mesaj forum kurallarına aykırı olduğu için silinmiştir.

samsunmania

evet bu keranede 3 kişi çalışıyor
annen karın ve kızkardeşin terbiyesiz adi herif al da oyna şimdi

kerem55

berepe nikli kocaelisporlu
bilgilerine baktım şimdi senin için dünyaca ünlü bir o.çocuğu yazıyor
mail adresimi veriyorum
samsunsporoyar@berepeyekoyar.net

samsunmania

teşekkürler admin ******* herifin mesajını silmişsin. Aldığı cevap ona ömür boyu yeter Kerem 55 iyi mesajdı tebrikler. Benimki de iiydi ama kabul et  :D

kerem55

@samsunmania
az önce sigara içerken sordum "hepinizinki de iyi geldi!" istediğim tam da buydu dedi.  :wink:

samsunmania

eyvallah kardeş fişekler boşa gitmemiş demek. Samsunuma ve Samsunsporuma laf atacak adamı doğduğu yere gömerim (sığmazsa sığdırırız ) :twisted:

oğuzhan55

Silinen mesajda ne yazıyordu bilmiyorum ama silindiğine göre ve arkadaşların tepkisine göre hakaret boyutunda bir mesaja benziyor.Değmeyecek işlere sinirlenmeye gerek yok."YOLCU KALMASIN ARKAYI KOCAELİNDE OLDUĞU GİBİ DÖRTLEYELİM."

sam55sunspor

arkadaşlar ben samsunsporun şampiyon oLcağına inanıyorum kasımpaşa olsun g.oftaş olsun hepsii hayaLLer şampiyon SAMSUNSPORRRRRR

since1965

Böyle bir Samsunsporu ben hayatım boyunca izlmedim.Süper lige çıkarız ya da çıkmayız ama dünkü Samsunspor bana ömrümün sonuna kadar yeter.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "SöĞütLüBaHçE"dün gece samsuna 3de vardık.takım cok ıyıydı hele o lavent erıs tam bır adam.ben bu zamana kadar takımın basarılı oldugunda bu kadar sevınen bır adam gormedım.bızım sevıncımızı gorunce onun sevıncı 2kat daha arttı.1.golu attıktan sonra sahaya ındık sevıncımızı futbolcularla paylastık ama ne yalan solım futbolcular bıraz da korktu.benım tahmınımcede 500kadar vardık.macı fazla yorumlayamıyorum cunku bızım gozumuz macta degıldı takımımıza destek vermekteydık...ama su duruma acıyorum 500kısıyız orda 100kısı adam gıbı tezahurat yapıyor gerısı fıs zaten...ama olsun hep destek tam destek...

evet beyler icerideki maclardada boyle stadda 8bin kisi varsa yarisindan azi destek veriyor mesala kapalida falan hic bagaran yok butun stad birlikte yapilsa super bir taraftar olur

Ladikli

Samsunspor'umuzun hırsı, mücadelesi ve kazanma arzusu mükemmeldi gerçektende.Maçın başında penaltı golüyle yenik duruma düşmemize rağmen oyundan kopmadılar.Önceden, genelde oyundan hemen düşer ve kazanmamız mucizelere kalırdı.Ama dün iki kere geriye düşmemize rağmen kazanmasını bildik.Maçta ve maçsonu olmaması gereken ufak tefek olaylar yaşandı.Bu maçı unutup  haftasonu  oynayacağımız Elazığ maçına takım ve taraftar olarak kenetlenmeliyiz.Bu takım bizim takımımız başka yok,en iyi şekilde sahip çıkmalıyız içeride ve dışarıda.

MeL_55

AlıntıÖNEMLİ BİR GALİBİYET

Çok önemli bir galibiyete imza attıklarını belirten Teknik Direktör Levent Eriş, "Gümbür gümbür geliyoruz. Samsunspor'un neleri başarabileceğini herkese gösterdik" diye konuştu

BEKLEDİĞİMİZ GİBİ GEÇTİ
Samsunspor Teknik Direktörü Levent Eriş, Kocaelispor karşısında galibiyeti hakettiklerini söyledi. Rakipleriyle bekledikleri gibi zor bir müsabaka oynadıklarını dile getiren tecrübeli teknik adam, "Hafta içindeki hazırlıklarımızı bu yönde tamamlamıştık. Çok iyi konsantre olduk ve sonunda kazanmayı başardık. Oyuncularımı özverili mücadelelerinden dolayı kutluyorum" diye konuştu.

İYİ BİR ÇIKIŞ YAKALADIK

"Gümbür gümbür geliyoruz" diyen Teknik Direktör Eriş, "Samsunspor'un neleri başarabildiğini herkese gösterdik. Başarılı sonuçlarımızın gelecek haftalarda da devam etmesi adına herkes üzerine düşeni yapacaktır. Sezon sonunda Samsunspor'u hedeflediği yerlere getirmek istiyoruz. Bunun için oyuncularım ve ben söz verdik. Yakaladığımız bu çıkışla ligde hakettiğimiz yerlere geleceğiz" dedi.

hasselbaink

hep böyle oynayın hep böyle...
ah ulan dünkü maçtan sonra boşa geçen ilk devreyeyanmamak elde değil. Ben Feridun'a bittim. Trabzon'un en kral adamı Feridun şu sıralar benim için.

tuzlalı

Güzel bir maç oldu. Bu galibiyet, hedefe tam isabetti. Mutluluğumuzu da artırdı, beklentimizi de. Her galibiyette takımın yükü biraz daha artıyor. İnşallah istikrar sağlanır.
Tezahüratlara katılmaktan maça tam anlamıyla odaklanamadım ama gördüğüm kadarı ile
takımın hücum organizasyonları zenginleşmiş. Bu konuda forvet oyuncularımızın bu maçta gösterdiği performans etkiliydi. Özellikle Erol un hücumlarda kaleye direk etkisi forvet oyuncularına boş alan imkanı sağladı. Maç 2-2 berabereyken oyundan alınmasını pek anlayamadım. Çünkü baskı kurmuş ve sürekli pozisyonlar üretiyorduk. Maç sonucunun 4-3 olması benim bu fikrimi değiştirmedi. Kocaeli bastırmışken kontradan bulduk golleri. Zira, kocaeli bir gol bulsa işimiz zorlaşabilirdi. Orta alanda diğer yeni transferleri çok ta iyi gözlemleyemedim açıkçası ama iyi mücadele ve isabetli paslar vardı. Takım hücuma kalktığında oyunu açarak iyi yardımlaştılar. Kaleye sokulan forvetlerimize Kocaeli defansı müdahale etme konusunda şaşkınlıklar yaşadı. Adnan ın mücadelesi yine dikkat çekti. Yalnız kazandığı topları kullanmakta gecikmesi ve işi zora zokması onda kötü bir alışkanlık haline gelmeye başladı. Bu kadar genç yaşında, bu gücü ve hırsıyla, biraz daha topları hızlı ve isabetli kullansa katkısı müthiş olur. Top ayağına gelmeden nasıl kullanması gerektiğini planlaması ve bu konuda kendisini geliştirmesi gerektiğini düşünüyorum.
Defansta hava toplarında Kenan ve Tufan la oldukça iyiydik. İlk yarıda kalemiz bize daha yakın olduğundan, bir çok pozisyonda müdahalelerini yakından gözlemledik. Yalnız Feridun konusunda çok olumlu izlenimlerim oldu. Keşke bonservisiyle alabilseydik. İlk müdahaleleri yerindeydi ve adam karşılamaktaki başarısı, muhafaza ettiği kanattan denenen bir çok pozisyonu başlamadan bitirdi. İkili müzadelelerde çok diri ve güçlü kaldı topları kazandı. Seyirciyi sürekli ateşleme çabası, diyalog kurmaya çalışıp maç sonu seyirciye ilk gelen oyuncu olması hepimizi etkiledi. İnşallah bu özverili oyunu nu sürdürür. Maçla ilgili oyun olarak aklımda kalanlar ve yorumlarım bunlar.
Taraftar olarak üzerimize düşeni yaptık. Çok fazla tribün kültürü olmayan Samsunsporluları, destek açısından pek kullanamasakta, varlıklarıyla oluşturdukları kalabalık, gösterdikleri ilginin de alınan neticeye etkisi büyük.
Netice itibarı ile güzel bir hafta sonu yaşadık. Dilerim önümüzdeki haftalarda böyle geçer. Puan kaybetmeye tahammül yok.

cagdasahmet