Benito Raman

Başlatan tyyaman, 02 Şubat 2024, 00:05:38

« önceki - sonraki »

tyyaman

HOŞ GELDİN BENITO! 🔴⚪️

2023-2024 sezonu ara transfer döneminde Teknik Direktörümüz Markus Gisdol'ün listesinde ilk sırada bulunan RSC Anderlecht ekibinde forma giyen Belçikalı santrafor Benito Dirk Raman ile 2.5 yıllık anlaşmaya varılmıştır.

Samsunspor Ailemize Hoş Geldin Benito! 🔥

https://twitter.com/Samsunspor/status/1753114915785814157

--------------------
GVA'ya göre alacaklarından feragat etmesi karşılığında bedelsiz olarak transfer edilmiş: https://www.gva.be/cnt/dmf20240201_97104212

Sadece Samsunspor

Haberde ceviri hatasi yoksa gereksiz bir futbolcudan kurtuldu diyor. Neyse. Yine bilinmeyenli bir oyuncu aldik umarim uyum saglar iyi cikar. Gisdol un ilk sirasinda oldugu belirtilmis. Forvete gore boyu kisa umarim hizlidir. Hem kisa hem yavassa gsdeki halil dervisoglu gibi olur.

adige73

Son yıllardaki istatistikleri hiç iyi değil bence sorunlu bir transfer

_SoN_

Yine soru işareti yani !

ercan0655

04 Şubat 2024, 12:18:48 #4 Son düzenlenme: 13 Şubat 2024, 19:38:10 ercan0655
Yine ne ya tutarsa transferi, başkan bonservisi elinde bedelsiz olan, sakatlıktan yeni çıkmış,uyum sorunu olan futbolcuları almaya bayılıyor. İnşallah bu da onlardan değildir. 

Veeee "en son olarak" diye lanse edilmedi

Sol Açık

Santrafor olduğunu düşünmüyorum. Hem istatistikleri, hem fiziksel özellikleri öyle görünmüyor. Bildiğim bir oyuncu değil, ama fikir vermesi için birkaç videosunu izledim. Videolarda, (diğer pek çok oyuncuda olduğu gibi) fena görünmüyor. Özellikle Düsseldorf'ta oldukça iyi istatistikler yapmış ama 5 yıl önce.

İkinci forvet, forvet arkası ve sağ açık oynayabilecek bir oyuncu gibi. Örneğin; bu arkadaşı sağ açık oynatıp Holse'yi forvet arkasına çekebiliriz veya Ntcham yerine bu arkadaşı oynatabiliriz. Yoksa Ercan veya Marius'un yerine alınmış bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Gözlemleyebildiğim kadarıyla çok hızlı bir oyuncu olmasa da hızlı oynayan birisi ve geçiş hücumlarına uygun.

Özetle, ben ümitsiz değilim. Takımı ayağa kaldıracak bir yıldız değil ve zaten öyle bir oyuncu da almayacağız diye düşünüyorum. Buna karşın, Holse benzeri bir fayda sağlayacağını umuyorum...

Sadece Samsunspor

iyi başladı akıl dolu bir orta yaptı oyunun yönünü değiştirdi. böyle devam eder umarım. bu oyuncu hakkında da belçika ligini takip edenler oyun aklının iyi olduğunu söylüyor

Sol Açık

İlk maçındaki kısa sürede çözmek pek mümkün değil. Ama benim ilk izlenimim olumlu.

Öncelikle sağ çizgide ciddi şekilde mücadele etti. Mücadeleci, koşan bir oyun karakteri olduğu belli, bu bizim takım için olmazsa olmaz.

Goldeki pası harikaydı gerçekten.

Ama golden önceki yarı karambol bir pozisyonda, rakibin bacakları arasından topa dokunarak topu kaleye yönlendirebilmesini çok beğendim. Gol bile olabilirdi. Bu omuz omuza mücadelede de güçlü ve golcü refleksleri olduğunu gösteriyor. Bence bize faydalı olacak...