Teknik Direktör - Mehmet Altıparmak

Başlatan defansif orta saha, 20 Haziran 2021, 22:40:41

« önceki - sonraki »

ercan0655

Elindeki oyuncular 4-2-3-1 oynayabilecek yetenek ve kondisyonda değil. Orta saha yol geçen hanı, öndeki üçlü sadece hücumu düşünüyor onuda beceremiyor. Başka alternatif düşünme zamanı geçmedi mi hocam.

YaşarDoğu

Sadece Samsunspor

Dediklerini zorla duyuyoruz. Şu Samsunda medyaya bi turlu kalite gelemedi yilladir. Bir ton samsun haber sitesi gazetesi var ama yapamiyorlar. Cokmu zor dış sesi almak. Bi iş yapiyorsan elinden gelenin en iyisini yapacaksin ki takip edilesin takdir goresin.

_SoN_

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 24 Eylül 2021, 18:21:21Dediklerini zorla duyuyoruz. Şu Samsunda medyaya bi turlu kalite gelemedi yilladir. Bir ton samsun haber sitesi gazetesi var ama yapamiyorlar. Cokmu zor dış sesi almak. Bi iş yapiyorsan elinden gelenin en iyisini yapacaksin ki takip edilesin takdir goresin.

Çok haklısın, sorsan herşeyde uzman herşeyde profosyoneliz ama yaptığınız haberin video sesi anlaşılmıyor, profosyonellik önce hizmet kalitenden belli olur.

alperen_55

Stopersiz sezona başladın,transferler boş sakat formsuz futbolcular aldırdın,ilk mağlubiyetde yolcusun haberin olsun.

orucreis

Artık topla kendini hoca bu şans her zaman olmaz.

eprianu

Soner'i kesmeyi düşünüyor musun hocam? Sol bek otobana döndü. Yedekteki adama da yazık.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: eprianu - 27 Eylül 2021, 23:39:24Soner'i kesmeyi düşünüyor musun hocam? Sol bek otobana döndü. Yedekteki adama da yazık.

Sol bek yedegimiz var mi ? Ben hatirlayamadim.

eprianu

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 27 Eylül 2021, 23:49:50Sol bek yedegimiz var mi ? Ben hatirlayamadim.

Lyon'un alt yapısında oynayan bir futbolcu almadık mı? Kardeşlerden biri sol bek değil mi?

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: eprianu - 27 Eylül 2021, 23:55:00Lyon'un alt yapısında oynayan bir futbolcu almadık mı? Kardeşlerden biri sol bek değil mi?

Biri sağ bekti. Digerini bilmiyorum olabilir. Oyunculari da tanimiyoruz ki bu sene cok transfer yapildi daha goremedik cogunu.

Sadece Samsunspor

Sosyal medyada hocanin agzindan yazilmis bi haber gordum. Umraniye maci en kolay macimiz olacak her mac en az 5 6 gol pozisyonu veriyorlar demis.

Umarim gercek degildir. Uydurma habere benziyor ama bilemedim. Eger dogruysa mactan once boyle bi aciklama asiri abes kacmis.

evolution55

böyle bir açıklaması yok ne twitter sayfasında ne de dünkü basın mensupları ile yaptığı söyleşide böyle bir açıklaması yok. densizin birinin yapmış olduğu bir şey. kaldı ki böyle bir açıklamayı teknik direktörlüğe yeni başlamış birisi bile yapmaz bence.

KocumVolkan

Hocam ben daha farklı bir noktadan eleştireceğim seni.. !

Soner ne zaman taç kullansa Tomane'ye atacağını herkes biliyor.  :o Israrla güya uzun taç diye!! O topu Tomane'nin etrafında 3 adam varken Tomane'ye atıyor. Allah aşkına hocam şu taç atışı taktiğini bari değiştir.

Duran toplarda yıllardır sorun çekiyoruz.. Ama seninle bir başka gerçekten. Bir takım ligin en fazla korner kullanan takımı olduğu halde hiç birini gole çeviremez mi??? :o

Kaya

Orta sahadaki üç oyuncumuz da Ümraniye maçının 60.dakikasında bitti. İki seçenek var ; ya değişiklik yapmadın ya da yapamadın hocam.

Yapmadıysan maçın bu duruma gelmesi direkt sana yazar , bolluk içerisinde yokluk çekiyorum , kadrom yetersiz yapamadım diyorsan da...

Neyse bu sene forma almadık yorum hakkımız burda tükendi!

Sadece Samsunspor

Hocam senide bi yere kadar elestiririm. Futbolcularinda cogu les. Ancak su ofansif oynicaz laflarini birak. Defansi saglam tut. Gecen sene toplam sezonda yedigimiz golu bu haftada yemis olduk.