TFF 1.LİG 2020-2021 22. HAFTA | İstanbulspor 0-1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 14 Şubat 2021, 22:25:50

« önceki - sonraki »

SSKLA

Ferhat'ın zaten köprücük kemiğinde kırık yok muydu?

atalay

Benim tek endişem aşırı-motivasyon. Sakin kalıp, rakibe (hakeme) gerekli kozları vermezsek kesinlikle yeneriz.
Eğer biz bunu başarırsak ve oyunu belirli bir süre gol yemeden tutabilirsek İstanbulspor o çok övülen oyun disiplinini kaybedecektir.
Evet rakip iyi bir takım ama biz daha iyi bir takımız.
Sanki tek golle yeneriz gibi görünüyor.

_SoN_

Bu önemli maçta son haftalarda galip gelen ilk 11 in bozulacağını hiç sanmıyorum, mantıklı olan aynı ilk 11 şke başlamak ve duruma göre ilerleyen dakikalarda oyuna müdahale etmektir, hoca da bu şekilde yapacaktır, kadroda değişiklik olacağını sanmıyorum. İlk 11 bu şekilde olur yine.

kaan

Yenemiyorsak yenilmeyelim. Bir puan bu deplasmandan iyi sonuç olacaktır.

Her kırılma maçında olduğu gibi maalesef bir umutsuzluk hakim.

Geçen sene Manisa deplasmanından sonra belki kulübün talihsizliği kırıldı. Biz bunu yeni yeni farkediyor olabiliriz.

Kafana göre Samsunspor..

jean

Hadi alin su maci cok buyuk avantaj elde edecegiz en azindan yenilmemeliyiz

mehmet yılmaz

https://www.youtube.com/watch?v=RASIOzOsVnc&t=1168s

Maç öncesini konuştuk.
Ben çok ümitliyim bu maçtan, biz müsaade etmezsek İstanbul'un bizi yenme şansı yok.

Elyesa

mehmet kardesim vollaha ben senin kadar rahat degilim insallah dedigin gibi rahat aliriz..mac saatini bekliyoruz artik herturlu mac olabilir insallah guzel galibiyet alabiliriz

ask55

En rahat olduğum maç.Allahın izniyle 3 puanı alacağız.
Bence sezonun maçı.
Kazanırsak daha kimse yaklaşamaz bize.
Giresun'u geçmek olur yeni hedef.

Sol Açık

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 19 Şubat 2021, 23:26:58https://www.youtube.com/watch?v=RASIOzOsVnc&t=1168s

Maç öncesini konuştuk.
Ben çok ümitliyim bu maçtan, biz müsaade etmezsek İstanbul'un bizi yenme şansı yok.

Açıkçası ben de böyle düşünüyorum. O kadar ki; hakemden bile değil, sadece zeminin kötü olmasından çekiniyorum.

Yani "risk" olarak zemin meselesine geldiysem, kendimizi favori görüyorumdur... 😂

Umarım hislerimiz, tahminlerimiz tutar...

jean

Vallahi ben hic rahat degilim bir maglubiyet durumunda isler tekrar karisir

Sadece Samsunspor

Valla ben bu sefer hic sinirlenmeden izleyecem insallah. Yenilirsekte istanbul yine takilacaktir o formlarini kaybettiler. Kendimi rahatlatiyorum.

_SoN_

Uzun süredir oynamayan guidonun böyle bir maçla ilk 11 oynaması, caner varken sağ bekte erkam ile başlanması benim için çok büyük sürpriz oldu.

Lusage

Burak - Guido
Vukan - Oğuz
Caner - Erkam.

Hayırlısı bakalım...

_SoN_

Bu maç kadroda revizyon yapılacak maç mı? Kahraman mı olmak istiyoruz, maceracı mı ?

ask55

Hoca hafta içi roportajında bu maç için 1 2 değişiklik olabilir demişti.
Sanırım geçen hafta Oğuz girdikten sonra takımın oynadığı oyundan memnun kaldığı için Vukan'ı yedeğe çekti.
Hamroun sakat, Burak Çalık da geçen hafta sakat sakat oynamıştı ve kötüydü.
Guido tercihi de bu şekilde oldu sanırım.Ben Guido'ya güveniyorum.
Maç içerisinde bazen kanser edebilir ama her zaman ileride bir tehdittir.
Çok rahatım Allah izin verirse 3 puan bizim.