TFF 1.LİG 2020-2021 20. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 3-1 Bandırmaspor

Başlatan ata55, 02 Şubat 2021, 12:51:35

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Hay anasini yaa 3dk 2 direk

Allahim bize azcik sans topda bizi sevsin yaa

Sadece Samsunspor

Sadece Samsunspor

ercan0655

Takımda eksik ne anlamıyorum, izlerken sinirleniyorum, bir cenabetlik, kabiliyetsiz, derken kubi attı😘🤬😜😝

5trawberry

Sadece Samsunspor

Raqua55

Kubilaya karsi on yargisi var. Ertugrul saglam ilk geldigi zamanlarda kubilayin burnu havalardaydi. Ama cocuk kendini gelistirdi eskisi gibi bireysel degil takim oyunu oynuyor artik bunu gormen lazim hoca

ercan0655

Yasin  ve savicevic çok güçsüz ne yazık ki 😡

GurbetciFanatik

Atmayin ne geregiii var
Biz kriz gecirirz 95dk kadar
Dert etmeyin siz

GurbetciFanatik

Kimse sövsen diye kafam karisti.
Ertugrul hocs
Keremcan
Yalcin
Savicevic
🤣🤣🤣🤣

Hamroun ilk maci cok iyi
Coueier daha iyi olacak

Sadece Samsunspor

Courer biraz isik verdi. Hamroun girdikten sonra etkiliydi. Kubilay zaten maestroumuz. Yedekler maci cevirdi. Yasin biraz daha hirs lazim. Djedje mukemmel bi detaysin

eprianu

İlk yarı sonunda ortada olan bir maçtı. Kazanabilmek gerçekten çok güzel. 

Ertuğrul Hoca artık hatalarını görmeli. Yalçın geçen maç çok kritik bir hata yaptı. Bu maçta ise yaptığı hataların haddi hesabı yok. Artık kulübeye çekilmeli. Savicevic hala bu takımın en zayıf halkalarından biri. Bir futbolcu 10 numara giyiyorsa en azından maçın belli anlarında oyuna etki edebilmeli. Ara pası atar, şut çeker, takımı atağa kaldırır vs. Ancak Savicevic'de bunların hiçbiri yok. Savicevic de kenara çekilmeli. Benim bu maçta gördüğüm en zayıf iki isim Yalçın ve Savicevic'di. Maalesef bunu maçtan önce de az çok tahmin edebiliyorduk. Ertuğrul Hoca da görebilmeli artık.

Bana göre maçın adamı kesinlikle Djedje. Bu maçta bir futbolcunun yapması gereken her şeyi yaptı. Pres yaptı, defansa yardım etti, takımı hücuma kaldırdı, kritik paslar attı, koştu, adam geçti, harika bir şut çıkardı. Tam bir futbolcu. Coureur da gelecek adına ışık verdi. Zaten bize hazır gelmişti, bundan sonraki maçlarda ısrar edilmeli. Çok fazla süre bulamadı belki ama Hamroun'u da beğendim.

Bu maçta beni gelecek adına umutlandıran en önemli husus kadro genişliğini sağlamış olmak. Oyuna sonradan giren oyuncular oyuna doğrudan etki etmeyi başardı. Kubilay gol attı, Guido yine goldeki atağı başlattı, Hamroun asist yaptı. Sezonun ilk devresinde bunu çok fazla hissedemedik. Yani oyuna sonradan giren oyuncular için heyecanlanmıyorduk. Ancak bundan sonrası böyle olmayacak İnşallah.

Son olarak Kubilay'la ilgili birkaç kelam etmek istiyorum. Kabul ediyorum, Kubilay 90 dakikalık oyuncu değil. Ancak oyunun son 30 dakikasında oyuna gireceğine, oyunun başlarında oynasa durum daha farklı olabilir. Savicevic'in 90 dakika sahada kaldığı maçta Kubilay daha fazlasını hak ediyor.

Maçın son 30 dakikasındaki oyunu, maçın geneline yaymamız gerekiyor. Şimdiden İstanbulspor'u veya diğer takımları şampiyon ilan eden görüşlere de karşıyım. Bu dereden daha çok su akacaktır. Önemli olan yarışın içinde olmak. İnşallah sonunu getirebiliriz.

_SoN_

Kısaca bir kaç konuya değinmek istiyorum,

1- Hoca bana göre doğru tercihlerle maça çıktı.
2- Saveseviç çok üst seviye top oynayamıyor belki ama istatistiklere bakılsın dje dje den daha fazla top çalmış ve koşmuştur.
3- saveseviç yerine kubilay tercih edilemez,farklı tip oyuncular ve maça yayıldığında bunu kubilay henüz aynı seviyede kaldıramaz.
4- Burak ve Nadir yerlerini homroun ve matiasa bıraktıkları maç oldu.
5- Yalçın hala ilk 11 e yazılacak ilk isimlerden, bunu ilerleyen maçlarda daha net göreceğiz.

jean

Dunyanin adamini aliyoruz yinede rahat bir maca bakamiyoruz surekli atak yapan takim olamiyoruz Altay macinda umutlanmistim biraz son iki mactir cok tutuk ne yazikki takim surekli zorla mac almaktan biktik her turlu imkan var yinede kelle koltuktayiz artik guzel ve ezici futbol oynayip agirligimizi koymamiz lazim

ata55

İlk yarısı dengede geçen bir maçtı ancak ikini yarıdaki oyunla maçı fazlasıyla hak ettik.
Kubilay'ın ayağına saglık, ipten aldı yine bizi.
3-1 güzel skor, yolumuza devam ediyoruz.