Edwin Gyasi (Kiralık: Boluspor)

Başlatan _SoN_, 24 Ağustos 2020, 12:18:34

« önceki - sonraki »

_SoN_

24 Ağustos 2020, 12:18:34 Son düzenlenme: 30 Ocak 2021, 10:37:12 cembaba

Son olarak CSKA Sofya forması giyen Ganalı kanat oyuncusu Edwin Gyasi ile 2+1 yıllık anlaşma sağlanmıştır.

5 kez Gana A Milli takımı formasını giymiş olan 29 yaşındaki Edwin Gyasi'nin imza töreni Yıldırım Tower'da yapıldı. Törene Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Yüksel Yıldırım ve Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal katılmıştır.

Oyuncumuzun camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

Bir gara boğa daha, kanatlar bu sene uçacak gibi, hadi hayırlısı :)

cembaba

Videolara göre çok iyi transfer. Ama sahada göreceğiz. Hayırlı olsun takımımıza.

jean

Hayirlisi olsun diyelim

umit

henüz izleyemedik. umarım iyi çıkar. milli maç arası en çokta gyasi için şans.
plumain 4 haftadır verimsiz. gyasi'de iyi çıkmazsa iki kanat transferinin vasat olması sıkıntı.

KocumVolkan

Röportaj yapmışlar :)

ugurozkan

dört maçtır tvden izliyor takımı. eksiği gediği hocadan iyi biliyor. zımba gibi başlayacak.

mehmet yılmaz

Angan'dan beter.
Rezil bir performans.

_SoN_

O kadar bekledik, beklentileri maalesef karşılayamadı, inşallah alışma dönemidir.

maço

Plumain daha iyi gözüktü. Umarım düzelir

5trawberry

İlk şutu gol olmuş olsa.Hattrick bile yapabilirdi.
Gol atması iyi oldu. Yavaş yavaş açılır umarım.

Sadece Samsunspor

Sprinter ozelligi yok resmen. Birebir de adam gecme yok depar yok. Sag taraftan iceri girip sut ceker. Ben baska bise goremedim

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 24 Ekim 2020, 23:28:00Sprinter ozelligi yok resmen. Birebir de adam gecme yok depar yok. Sag taraftan iceri girip sut ceker. Ben baska bise goremedim

Ben çok katılmıyorum, birebirde etkili gördüm. Ceza sahası sağ köşede alıp rakibi geçip vurduğu ve kaleyi sıyıran top onu gösteriyor. O pozisyonda neredeyse durarak adamı geçti...

Ama faydalı olacak mı emin değilim, onu göreceğiz...

celebi

jean

Gol atmasina sevindim

brigand

Sakatlıktan kurtulamamış gibi frenliyor kendini. Var bir sıkıntısı ve umarım en kısa zamanda atlatır. Sırf bu yüzden hala kredisi var bende.