Yüksel Yıldırım - Başkan

Başlatan _SoN_, 01 Mart 2020, 17:23:33

« önceki - sonraki »

defansif orta saha

Kazansak da kaybetsek de yetti artık. Bu nedir ya? Artık senin paranın pulunun lafını bile duymak istemiyorum. "Fırsat transferlerini" de "Türkiye'nin Sevilla'sı yapacak vizyonunu" da beraberinde alıp git lütfen. Seninle olmadı başkan, kısmet değilmiş. En azından her şeye rağmen "güzel" hatırlan bu şehirde

_SoN_

Bu sene biraz daha arka planda kalacak, daha az konuşacak, daha az twit atacakmış, kendi söylemleri bunlar, inşallah bu söylediğinde kararlıdır, eğer dediği gibi yaparsa çok daha olumlu hava yakalar, hem taraftarla hem genel madana.

Sadece Samsunspor

30 Ekim 2021, 14:41:52 #227 Son düzenlenme: 30 Ekim 2021, 14:48:22 Sadece Samsunspor
Bos lafla peynir gemisi yurumez...

Bu sene verdigin paralari iddaa dan cikariyon heralde :)

emre

Takım iyi değilken ne güzel sessiz sakindi. Şimdi yine başladı Yunus Emre Çift uçuyor kaçıyor, Polat Yaldır herkesin gündeminde diye... Hayır onun yüzünden olacağı varsa da olmuyor.

Sadece Samsunspor

Ali Koç'tan Başkan Yüksel Yıldırım'a Tebrik! Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ı tebrik etti

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, çıkarttıkları mor forma ile ilgili Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un kendisini tebrik ettiklerini belirterek, "TFF'de toplantı vardı geçenlerde. Orada Fenerbahçe Başkanı Ali Koç geldi. 'Yüksel başkan seni tebrik etmek istiyorum. Şahane bir forma yapmışsın gurur duydum. Geçen sene Atatürk'ü işlemiştin bu sene de mor forma bizi kıskandırdın. Arkadaşlara da söyledim 3 senedir buradasınız bir şey yapmıyorsunuz Samsunspor'dan örnek alın dedim' dedi. (gülerek) Seni onlara örnek gösterdim dedi. Ben gurur duydum. Demek ki bulunduğunuz lig değil yaptığınız iş önemli. Bu her sene devam edecek" ifadelerini kullandı.

jean

Her ne kadar kizip elestirsekte maddi olarak daha iyi birisi olmayacagi asikar o yuzden tam destek sart

eprianu

Sayın Başkan, İstanbulspor Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu, TFF Eski Başkanı Haluk Ulusoy, Ankara Eski Emniyet Müdürü Cevdet Saral ile yemek yemiş.

Anlaşman, masaya oturman, gönlünü hoş etmen gereken tek insan İsmail Uyanık'tı. Ama sen bir tek onunla anlaşamadın. 2 haftadır hakemler takımı sahada eziyor geçiyor. Masaya oturduğun insanların yediği pislikler bunlar.

İnşallah tez zamanda uyanırsın. Senin paraların, bizim ise yıllarımız gidecek!

https://twitter.com/TweetSamsunspor/status/1472909370057011202

5trawberry

Başkanın varlığına ve bu klup için bir sans olduğuna hala inanıyorum fakat;

Artık bundan böyle Şanlı Armalı Samsunspor'un yeni transfer ilkesi çok açık ve nettir:

"Yeteneğin ile gelirsin,
Karakterin ile kalırsın!"

Şeklinde yaptığı paylaşıma koskoca bir hadi ordan be başkan diyesim var.

İki sezondur futbolcu papazlara yem etmişin kulübü, paranı çatır çatır yemişler yemeyi geç klüp içinde cetelesip ihanet şebekesi kurmuşlar. Tehdit paylaşımları yapan kerkenezin, paylaşımlarını senin doyurduklarin beğenmiş gelmişsin yaptığın paylaşımlara bak.

Scoutu ayrılır gerekirse konuşuruz der, futbolcusu ayrılır gerekirse açıklayacağım der hayırdır ya burası yol geçen hanı mi?

Şimdiye kadar karaktersiz yeteneksiz leri topladiniz diye tepki koyan taraftara para mi verdin diyordun şimdi karaktersizleri topladığını kabul ediyorsun.

ADS olayları için mahkeme salonlarına düştün, Murat Sancakla yemek yedin. Küçük Ömer dedin, gittin babasıyla yemek yedin. Yetmedi ADSli olduğunu aynen beyan açıklayan adama scoutluk verdin.

Karar ver başkan artık,  damarını kesseler kırmızı beyaz akacaksa o damara tampon oluruz. Yoksa bırak da sen de rahatla biz de rahatlayalim

Raqua55

Gyasi Plumain Bah Melunovic Mathias cinari Hepsi scout ekibinin basarisi fakat Amilton Ofoedu Castaneda menejer oyunu yersen.

5trawberry

Şahsen "münferit" bir Samsunsporlu olarak kendisinin destekçisiydim ama  bu durumumu da artık kendi içimde sorgulamaya başladım.

ADS,Murat Sancak,İstanbulspor başkanı, yemekler, birlikte maç izlemeler, Soylu davası ve plaket gibi çelişkiler bir yana

Bugün de yönetim kurulu üyesi bir hanımefendinin, yenilgiyi İsmail Uyanık konuşmalarına bağlayan twite haklısın işareti yapması...

Ben yıllardır iyi kötü bu camiaya giren çıkan isimleri ezberimde tutarım.
Yilport ile Samsunsporlu olduğunu öğrendiğimiz reklam ve ortamcılara yol verip, gerçek Samsunsporlulara sarılmadıgı sürece bu iş olmaz.

Hani bir dizide diyor ya, ben bu aşka olan inancımı kaybettim...

Kendisinin de malum sonunun bu şekilde olacağını düşünmeye başladım.

Ekrem

En başında beri yabancı kültürde yaşayadığı için kullandığı  dilin bu kadar farklı ve düz olduğunu düşünüp çevreme bu şekilde söylüyordum. Daha ilk geldi bismillah Samsunspor'un adı b..tan dı ben geldim kurtardım falan lafları etti. Kendisini eleştiren herkese Para para para dedin lafını ettiğin kadar bu parayı futbolcuya harcadığını görmedik. Parasını verdim şirketi aldım bu kulübün sahibi benim lafını bir türlü ağzından bırakmadın. Samsunspor kulübünün bu şehir ile bir bütün olduğunu, bu şehrin bu kulübe nasıl bağlı olduğunu asla anlayamadı buna hiç saygı duymadı. Mizacından ötürü kimsenin cesaret edip bunu söylediğini akıl verebildiğini düşünmüyorum. Yılportunu al git Samsunspor'u bize bırak. Sen devam ettiğini sürece bu ruh bu bağlılık günden güne azalacak.
Evet geldiğinden ümitlendik güzel hayaller kurduk. Art niyetli bir insan olduğunuda düşünmüyorum. Ancak Sayın Yüksel Yıldırım kendinizi düzeltmeniz gerekiyor.
Eğer o ruhu yakalayabilirsek konu Samsunspor ise Başarı bizim için her zaman ikinci planda olmuştur.
Samsunspor bizim için her şey hayatımızın ayrılmaz bir parçası.

mehmet yılmaz

Lige şampiyonluk hedefiyle giren ancak ilk 8 maç sonunda kötü bir gidişat sergileyen Samsunspor'da teknik direktör Mehmet Altıparmak ile yollar ayrılmış ve yerine Fuat Çapa gelmişti. Şu an ligde 7. sırada bulunan temsilcimiz Altıparmak yönetiminde çıktığı ilk 8 maçta 14 gol atıp 14 gol yemiş, 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet ile 11 puan toplamış ve 1.37 puan ortalaması tutturmuştu.

Fuat Çapa ile 18 maça çıkan Samsunspor, 29 gol atıp 20 gol yerken, 7 galibiyet 7 beraberlik ve 4 mağlubiyet yaşadı. 27 puan toplayan Çapa'nın puan ortalaması ise 1.5 puan...

Fuat Çapa'nın Altıparmak'ın da çıktığı Balıkesirspor-Menemenspor arasındaki 8 maçlık karnesi ise neredeyse Altıparmak ile aynı. 8 maçta 17 gol atıp 11 gol yiyen temsilcimiz, 3 galibiyet, 3 beraberlik ve 2 yenilgi ile 12 puan toplamış.

Mert

Başkan! İyisi mi? Al paranı da Fuat hocanı da hatta o yeni getirdiğin toy scout uzmanı batunu da git!

Ha pardon ucuz olsun ama sadece taraftarın gazını alayım diye transfer ettiğin Kayambanı da al git!

_SoN_

Son üç yıldır yapılan yabancı transferlerini adam akıllı değerlendirip kim kime kazık atıyor net şekilde araştırmalısın başkan, her zaman savunduğun doğrular belkide yanlıştır, önce bu futbol takımı kim kuruyorsa onu değiştirmelisin, daha sonra da bu takım benim mantığını bırakmalı taraftarla camiayla bir bütün olmalısın, aksi taktirde senin o çok dile getirdiğin paran gidecek, bizimde her sene hayelleriz.

defansif orta saha

Biz ne için uğraşıyoruz ya? Biz aklımız yettiğince analiz yapıyor, çözüm arıyoruz ama patron liman reklamı yapıyor. Kafana göre Samsunspor'um