Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Alıntı yapılan: emre - 03 Şubat 2024, 19:35:36Bu Antalya ile işimiz zor. Bir an önce bu maça odaklanmamız ve mümkünse takıma takviye yapmamız lazım.

Antalya'yı ben de beğendim, ama muhtemelen biraz da Fenerbahçe'ye karşı oynadıkları için bu kadar konsantredirler. Samsun'da bu oyunu oynayabileceklerini sanmam, ama yine de zor maç olacak.

emre

03 Şubat 2024, 19:56:00 #49411 Son düzenlenme: 03 Şubat 2024, 20:02:16 emre
Alıntı yapılan: Sol Açık - 03 Şubat 2024, 19:39:03Antalya'yı ben de beğendim, ama muhtemelen biraz da Fenerbahçe'ye karşı oynadıkları için bu kadar konsantredirler. Samsun'da bu oyunu oynayabileceklerini sanmam, ama yine de zor maç olacak.

Umarım öyledir. Ancak biz Fener ile berabere kalmamıza rağmen, Antalya Fener'e karşı daha iyiydi. Biz kupaya yedek ağırlıklı çıkarsak, onların da hafta içi Beşiktaş ile kupa maçları var umarım yorgun gelirler bize.

Bu arada Antep ile Kayseri berabere kaldı, iyi oldu. Şu Kayseri'yi bir aşağı alabilsek ben düşme adayı olabileceklerini düşünüyorum.

ercan0655

04 Şubat 2024, 12:24:29 #49412 Son düzenlenme: 04 Şubat 2024, 12:30:22 ercan0655
GS maçından dolayı küçük civciv takımı 
( FB)taraftarı bize sallıyor. Maçın tamamını seyredemedim. 35 ten sonra açabildim.Taylanin oyun tarzını ve yeteneğini beğenmem, Okan ilk geldiği günden beri abuk subuk goller yiyor, Emre hiç gerçek kimliğini bulamadı diye düşünüyorum. Bu maç özelinde bu üç futbolcunun maçta bilinçli oynamadıklarını düşünmüyorum/ konduramiyorum. Bu konuda fikirlerinizi duymak isterim.
Bu arada futbolun bu halde olmasinin bu iki takımın cirkefligi yüzünden olduğunu  İstanbul takımlarının ( maddi siyasi ) gücü ellerinde bulundurup her türlü pisliği yaptıklarını yapacaklarına inanıyorum.

Sadece Samsunspor

Bunlara artik takilmadan antalya macina odaklanmamiz lazim. Pendik gumbur gumbur geliyor. Bizi gececekler belli. Adam gibi transfer lazim

Sol Açık

Yapmayın arkadaşlar, bu tam bir illüzyon! Konu FB ve GS olduğunda, en ucube görüşler veya komplolar gündem oluyor ve biz bile bunları konuşmaya başlıyoruz. Sanki tüm futbol camiası işsiz, tüm hayatlarını GS ve FB'ye endeksli kuruyor!!!

Okan hiç de kötü değildi. Taylan epey top kaybetti ama mücadelesi yerindeydi. Emre neredeyse gol de atıyordu. Çok iyi değildik, ama maça 2-0 yenik başlamasak bu maç çok farklı akardı. Özetle, iddialar cidden komik ve bizim takımı hiç izlememiş kişilerin iddiası olduğu açık!

Bırakalım bu "güç tutkunları", Dünyanın merkezinde kendilerinin olduğunu sanarak yaşamaya devam etsinler... Biz de kendi işimize bakalım... Elbet onları da devireceğimiz günler gelecek...

Sol Açık

Alıntı yapılan: emre - 03 Şubat 2024, 19:56:00Umarım öyledir. Ancak biz Fener ile berabere kalmamıza rağmen, Antalya Fener'e karşı daha iyiydi. Biz kupaya yedek ağırlıklı çıkarsak, onların da hafta içi Beşiktaş ile kupa maçları var umarım yorgun gelirler bize.

Bu arada Antep ile Kayseri berabere kaldı, iyi oldu. Şu Kayseri'yi bir aşağı alabilsek ben düşme adayı olabileceklerini düşünüyorum.

Bizim kaybettiğimiz haftada (ki kaybetmemiz çok beklenen bir durumdu), alt sıralardaki takımlar da pek bir puan alamadı. Sonuçlar şimdilik bizim için iyi. Özellikle Kayseri Antep beraberliği çok iyi oldu. Karagümrük Hatay'a kaybetti, berabere kalsalar daha iyi olabilirdi ama Hatay'ın kadrosu hiç fena değil, toparlamaları olasıydı zaten. Konya berabere kaldı. Alanya da kaybetse çok iyi olur. Pendik önde ama diyecek birşey bulamıyorum, ADS berbat gidiyor.

İstanbul gitti. Düşme konusunda bence en büyük adaylar Konya, Karagümrük ve Kayseri. Pendik epey toparladı, biz de gayet iyiyiz. Alanya ve Hatay diğer tehlikedeki takımlar. Bunlara ise Sivas ve ADS'nin katılması an meselesi...

Antalya maçı gerçekten zor olacak. FB'ye karşı ekstra bir enerji ile oynadıklarını düşünüyorum. Ek olarak, ben de kupada yorulmalarını umuyorum. Yoksa, FB'ye karşı gerçekten çok etkili oynadılar. Çok zor maç olacak, ama kazanırsak çok büyük adım atmış olacağız...

emre

Pendik iyi takım yaptı ve bence de düşmeyecek. Alanya'nın da düşeceğini sanmıyorum. Karagümrük başkanı sırf düşme mücadelesi veriyoruz diye Levent'i Gs'ye veremem demiş. Konya'nın İstanbul'dan aldığı iki adamı keşke biz alabilseydik. Kayseri ve Hatay'ın üstüne çıkabiksek iyi olacak bizim için.

Sadece Samsunspor

Döndük dolastik yine ayni noktaya geldik. Istanbulspor macindan once eger istanbulu yenersek agucu ile puanlari esitleyip 11. Oluyorduk. Antalya macindan da 3 puan alirsak yine agucu ile puanlari esitleyip 11. Oluyoruz. Duz mantik olarak soyluyorum diger maclarin sonuclari da onemli tabiki. Ama cok bisey kaybetmedik. Antalya icerde zor mac olacak ama ne yapip edip tekrar bir yola girmeliyiz.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: Sol Açık - 04 Şubat 2024, 13:22:42Yapmayın arkadaşlar, bu tam bir illüzyon! Konu FB ve GS olduğunda, en ucube görüşler veya komplolar gündem oluyor ve biz bile bunları konuşmaya başlıyoruz. Sanki tüm futbol camiası işsiz, tüm hayatlarını GS ve FB'ye endeksli kuruyor!!!

Okan hiç de kötü değildi. Taylan epey top kaybetti ama mücadelesi yerindeydi. Emre neredeyse gol de atıyordu. Çok iyi değildik, ama maça 2-0 yenik başlamasak bu maç çok farklı akardı. Özetle, iddialar cidden komik ve bizim takımı hiç izlememiş kişilerin iddiası olduğu açık!

Bırakalım bu "güç tutkunları", Dünyanın merkezinde kendilerinin olduğunu sanarak yaşamaya devam etsinler... Biz de kendi işimize bakalım... Elbet onları da devireceğimiz günler gelecek...

Valla bişey yaptığımız yoktu. Takii başkan gene miklrofonuna kavuşana kadar! Biz alışığız adamın dan dan konuşmalarına ama millet "ne diola bu! " oldu. Ya hu kardeşim sen koskoca baskansin. Varsa bile bildiğin bir sıkıntı ters durum tüm ağırlığınla çıkar dersin kimse bizim ahlakımiza serefimize laf edemez. Bu iftiralarda bulunanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağız dersin çekilirsin kenara. Aklı ile kalbi aralarında kalmış olabilirler bilemem gidin bunu onlara sorun demek neylann!!! Sen niye topçularını zor durumda bırakacak açıklamalar yapıyorsun!!! Samsunspor bu zamana kadar haksızlığa uğrayan hakkı yenilen aleyhinde anlaşmalı maçlarla şampiyonluğu elinden alınan takımdır ve bunlardan muzdarip olan şanlı samsunspor asla kendine yapılanlari bir başka takıma reva görmez. Samsunspor malzemecisinden futbolcularina teknik ekibine  başkanına kadar karakteri, onuru, şerefi kendine misyon edinmiş bir kluptur de gidin kavganızı başka yerde yapın diye ekle ve biz kaybedilen puanların derdindeyiz diyip bitir çekil kenara da!!!... Ulan yaa senelerdir hilelerle ayak oyunlarıyla kümeler düşürürlduk, şampiyonluktan olduk ve gelilen son noktada maç satan, ayak oyunu yapan, çamur yapan takım olarak tüm turkeyenin önüne atılan gene biz olduk. Hemde sevgili başkanımız sayesinde!!!!

Stoper

Samsunspor Kulübü şans oyunları gelirlerini az bulduğu gerekçesiyle İDDAA'dan isim haklarını çıkarmak için Spor Toto Teşkilat Başkanlığı'na resmi başvuru yaptı.

Kasımpaşa'dan sonra İstanbulspor, Adana Demirspor, Samsunspor ve Pendikspor, İDDAA'dan isim haklarını çıkarmak için Spor Toto'ya başvurdu. 10 kulüp daha benzer adımlar için hazırlık yapıyor.

Kulüplere ödenen şans oyunları gelirlerini az bulan kulüplerin bu tavrı gelir kaynakları ve finansal sürdürülebilirlik açısından önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

https://www.gunaydinsamsun.com/samsunspor-geliri-az-buldu-iddaaya-rest-cekti