Samsunspor Basketbol Takımı

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Ağustos 2019, 20:28:03

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

http://www.tbf.org.tr/tbl/haber/2019-08-02-gemlik-basketbol-ve-samsunspor-tbl-de-m%C3%BCcadele-edecek

Hayırlı olsun.
1970'li yıllarda TBL'de oynayan ilk Karadenizli olan, 2000'li yıllarda iki defa katılma hakkını kullanmayan Samsunspor'umuz Basketbol Takımı yeniden kuruldu. TBL 1 ile başlıyoruz.

jean

Icimde kalan en buyuk utkedir su basketbol takimimizi en ust ligde iynadigini gorememek cok sevinmistim cikinca olmadi ne yazikki tekrar ayni bizi sampiyon yapan hocayla basliyoruz belki bu sene cikamayiz eskiye nazaran lig daha zor kim bilir en ust ligden birinin isimhakkini aliriz sene hayirli olsun diyelim

Stoper

Takım,İlkadım'da yer alan Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda maçlarını oynayacağını açıkladı.

Salon Atakum'a da tam sınır, ikisinin ortasında.
2 bin kişilik, kutu gibi salon. Ambiyans güzel olacaktır.

jean

Baskanla konustum bu sene sadece oynayacagiz ligde dedi yani cikma iddiamiz yok ileri vadede planlari var sanirim

bayfa55

Samsun Basketbol seyircisi İzmir ile yarışır bunu geçmişten biliyoruz. 1-2 galibiyetten sonra 2.000 kişilik salon zaten yetmeyecektir. Muhtemelen maçlar Yaşar Doğu'ya kaydırılır.

Kaya

Anakent kurulduğundan beri neredeyse tüm iç saha maçlarına gittim. Sanırım basketbol şubemiz devraldıkları anakent kulüp yöneticileri ile bu salon konusunu tam anlamıyla konuşamamış. Anakent az iyi gitse yer bulamadığınız C tipi bir salon Dağıstanlı. Bence de Yaşar Doğu'ya kaydırılacaktır maçlar.

Samsunspor ismini ve armasını salonlarda da görecek olmaktan dolayı heyecanlı ve gururluyuz.

Sercan

Bu sene çok hareketli geçecek gibi. U17 takımının maçları da çok iyi gidiyor. İzleyecek bol bol samsunspor var artık :)

jean

Virusten dolayi dusme kalkti yinede amatore cevirecegiz dedi baskan keske baska birileri sahip ciksada oynasak

jean

Devam ediyoruz basketbolda sevindim gecen sene cok zayiftik bu sene daha iyi oluruz diye dusunuyorum

Stoper

Türkiye Basketbol Liginde mücadele eden Samsunspor Basketbol 4 oyucu ile anlaşma sağlayarak sözleşme imzaladı.

Samsunspor Eğitim, Altyapı Ve Sportif Faaliyetler Sorumlusu Ergin Zorlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda pivot Uğurcan Aksoy, kısa forvet Can Özcan, kısa forvet Fatih Cantitiz ve skorer gard Berkay Sinirlioğlu ile anlaşma sağlanarak imzalar atıldığını duyurdu.

Ergin Zorlu'nun paylaşımı şu şekilde:

Basketbol takımımızda imzalar atıldı. Uğurcan Aksoy, boy: 2.07 m pozisyonu pivot

Can Özcan, boy: 2.02 m pozisyon: kısa forvet

Fatih Cantitiz, boy: 1.94 m pozisyonu: kısa forvet

Berkay Sinirlioğlu boy: 1.93 m pozisyonu: skorer gard..

https://www.samsunhaberx.com/samsunspor/samsunspordan-4-imza-birden-31664.html/amp?__twitter_impression=true

twitter

basket ne durumda bizim şu an?

denizliyi de aldılar süper lige şu an banko biri kalmadı sanırım ligde

bana kalsa basket falan uğraşmaya gerek yok da

jean

Denizliyi almadilar 15 takimla oynanacak biz play off a kalmak icin oynicaz gecen seneden daha saglamiz sanirim bu yil degil seneye insaallah cikariz su takimi bir bsl de gorseydik cok mutlu olacaktim yillardir hep icimde kaldi

Shane_Falco

Alıntı yapılan: jean - 04 Eylül 2020, 17:26:44Denizliyi almadilar 15 takimla oynanacak biz play off a kalmak icin oynicaz gecen seneden daha saglamiz sanirim bu yil degil seneye insaallah cikariz su takimi bir bsl de gorseydik cok mutlu olacaktim yillardir hep icimde kaldi

Denizli süper ligde.

jean

Hayir abi olmadi son dakikada bugun tekrar 16.takim icin basvuru kontenjani actilar biz basvurmayiz tabiki

Stoper

Federasyon kupasında rakip Bornova.

Canlı izlemek için

https://youtu.be/lem2p2PZvfM