PTT 1. LİG 4. HAFTA | Kayserispor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 20 Eylül 2014, 20:59:56

« önceki - sonraki »

jean

Ellibeş Numara

28 Eylül 2014, 12:07:47 #31 Son düzenlenme: 28 Eylül 2014, 12:11:27 Ellibeþ Numara
Alıntı yapılan: beşnumara - 28 Eylül 2014, 11:10:14
Benim için de bağır. Eyy gidi kayseri deplasmanlari... yan sahada oynansaydi gelirdim :D :P
Bağırmam mı abi. Tarih 21 kasım 2009,5 kişi ile 5-1'lik erciyes maçını hatırlarsın abi. Aşağıdaki video da kanıtı. :D Sende o zaman sitenin radyosından maçı anlatıyordun telden. :D O maçın bileti hala cüzdanımda duruyor ama yazısı silinmiş. Ayrıca maçın ertesi günü kayserinin yerel gazetesini almıştım. Bu görüntüler benim arşivden.

Maç bileti

kayseri yerel basını

2009-2010 Kayseri erciyes - Samsunspor 1-5 Hafta13

sersa

Erken bir gol atabilirsek bizim için çok iyi olur.Ama ligin en zor deplasmanında 1 puanda iyidir

korayxyz

Cuma günü Kayserinin iddaa oranı 1.90'dı ama şimdi 1.45e düşmüş. Bu demek oluyor ki rahat bir mağlubiyet alacak gibiyiz. inş yanılırım :( :(

beşnumara

Mazimiz ağlatan bir roman gibi, o eski gunlere dönzerin bizi ;) :D

kamuri

Bizim canerde gidecekti maca sanirim yirmibes otuz civarinda bilet alinmisti dun konustugumuzda

Ellibeş Numara

BİLGİ || Şuana kadar '46 Misafir Tribünü Bileti' satılmıştır..

Sadece Samsunspor

Samsunspor İlk 11.. Furkan. Murat Tuna Fatih A.Burak.. Taha Hasan Kılıç.. Doğan Talha Umar.. Mbilla.

Via marcopasshaaa

Bolu macinin kadrosu

eprianu

Duyduğum kadarıyla Adiloviç ilk 18'e alınmamış. Sakat mı acaba? Ya da neden alınmadı?

ask55

şu talhada ne buldu anlamadım.serdardan hiçbir farkı yok.ama serdarı kesti 18'e bile almıyor.
ayrıca adilovic niye yok ? sakat falan diye yedirmeye kalkmasınlar hiç.

üç tane aynı tip orta saha ile oynuyoruz.hücum yapamayışımızın yegane sebebi budur.
hasan taha ve doğan aynı tip oyuncular bence hemen hemen.

doğan taha
umar recep mbilla
     adilovic

olsaydı çok daha iyi olurdu.
şimdi işin yoksa recep oyuna girene kadar iyi futbol bekle dur.

Sadece Samsunspor

Adil kayseriye gitti diye biliyorum. 18de neden yok. Ins altindan baska seyler cikmaz

eprianu

Kaya

qunqor55

eprianu

O kadar laf ettik PassoLig'e.
Ne güzel tarafsız sahada maç yapıyoruz işte  :D :D :D