Hasan Kılıç

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2014, 01:26:31

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

2. Mehmet Akyuz vakasi olma yolunda ilerliyor

eprianu

Süper Lig'e çıkmış Adanademirspor'un kendisine kal diye teklif götürdüğü, ancak daha az ücret isteyerek, gönüllü olarak bu takıma gelen bir Hasan'dan bahsediyoruz.

Son yıllardaki transferlerimizde hep aynı şeyi yaşadık. Bize gelene bir haller oluyor. Bunun mutlaka sebepleri olmalı. Bu sebepler ortadan kaldırılmadıkça aynı vakaları yaşamaya devam ederiz.

5trawberry

Bu adamın hücumda yetenekleri zaten sınırlı. Mücadele ve onlibero bölgesinden pasla çıkma, pas dağıtma özelliği olduğu için bir tık önde.
Önünde topla dikine gidecek ve skora etki edecek adama ihtiyaci var maalesef o da yok.

ercan0655

Geldiğinde çok sevinmiştim lakin Hasan buraya çeyrek olarak gelmiş. Geri kalanı burada değil, bundan böyle sana çeyrek Hasan diyeceğim.🤪

brigand

Kendisini ön plana çıkaran özelliklerden de mahrum kalınca, takım için kambur oyunculardan biri haline geliyor. Hasan'ı hızlı gömmek istemem ama devre bitiyor.
Fiziksel problemine ek olarak mental olarak da sahada olmadığı görülüyor. Çözümü pek de çabuk olmayacak bir sorun.

_SoN_

Hasan'ı hiç bu kadar formsuz izlediğimi hatırlamıyorum, hep bize mi denk geliyor anlamıyorum.

Sadece Samsunspor

Okeye donmeye baslamis son sezonu olur bu gidisle

Raqua55

Kaptanlik mevzusu mu bilmiyorum ama bu adama bu sezon bel baglanmaz. Net transfer gerekiyor.

5trawberry

El kol salladı. İki hafta sonra yokum gibi bir şey dedi

eprianu

Şu dakikadan sonra verimli olacağına inanmıyorum. Zaten kötüydü, Boluspor maçında dibin dibini gördü. Yollar ayrılmalı.

Ekrem

Hasan Kılıç tamamen fiyasko oldu bu sezon bizim için. Orta sahayı toplar, aaist yapar 3-5 gol atar dedik. Ama takımıda bozmaya başladı. Artık kenarda otursun

ercan0655

Çeyrek Hasan kadrodan uzak kalmalı ama düşünün bu hali ile bile onu kesebilecek orta saha yok. Bu transferleri yapan yaptıran muhteşem menecer,!!!!! Arkadaşları tebrik ediyorum. İşlerini yani adam kakalamayi iyi biliyorlar.
Nasıl olsa başkan ve ekip anlamıyor basın gitsin.

emrealtinsk

İnstagramını da tamamen temizlemişmiş problem var sanırım hayırlısı

5trawberry

Hasan, Gökhan Alsan'dan farkın kalmadı.
Ne bu tripler, resimleri silmeler.
Madem öyle güle güle o zaman, tükürdüğünü yalama.

eprianu

Hay instagram'ına ya. Moda oldu instagram'dan fotoğraf silmek. Çocuk gibiler.