17 - Recep Niyaz

Başlatan Sadece Samsunspor, 30 Temmuz 2014, 22:55:12

« önceki - sonraki »

kamuri

bunun bıletını ben faydalı olamıyorum gıtmek ıstıyorum dedığın de kesecektık adam beyın olarak burda değil ki zaten. ama prof. erhanın bı bıldığı vardır bızım goremedığımız bı seyler goruyodur

Aslankaya

s_uzunkaya

ofsayt olmadığını bildiği zamanlarınıda bilirim recebimin  :-*

kuzey55

la git mal. nasıl topçu olmuş şaşırtıcı

özkan

Bize bişey katacağını sanmıyorum artık.

erkutdem55

Dün eni iyi maçını çıkardı.Oynamadığı için maçı berbat edemedi.Oynamadığın için çok teşekkürler.

vanlioglu

Şu adamı nedense sahada görmek istemiyorum ve yine söylüyorum bu adam oynayacağına bi sürü genç çocuk aldık A takıma onlardan birisi oynasın, hem maç içinde kazancımız hem de gelecek adına kazancımız olur.

ngonge

Adamın etkisi 0, resmen o varken 10 kişi oynuyoruz. Hadi Musa'da da iş yok diyoruz, top süremiyor, pas atamıyor ama en azından arada bir gol atıyor, asist yapıyor.

Ollivanders

Ayağına top aldığında bir şey yapamayacağı belli . Mücadele desen o da yok . Bir de maç sonu kullanılacak frikike tavır yapıyor . Sen kimsin arkadaş ? Ne verdin de palazlandın bu kadar ?

özkan

Sende biliyorsun zamanında seni transfer ettiren,eden ! ya o bizi yada biz onu s...z durup dururken gelmiyor bize demişti hatırlıyosun demi.Sen bizi s.......Sevdin yani ricep  ;)

Kaya

İlk defa maç kazandırdı.Umarım bundan sonra kalan haftalarda bu şekilde oynar.

elexir

inşallah takımı süper lige taşıyan adam olursun, son anda mucize gibi olur, seni taç yaparız :)

jean

Gol goldur bravo recep biraz kendini buldu

55_OrHaN_55

Bravo Recep, böyle devam et. O golü atacağını hissettim. Süper lige çıkarsak formunda bir Recep Niyaz'la çıkarız. Bunun sinyallerini de vermeye başladın, ha gayret.

orucreis

bu zamana kadar yattıklarının hakkını ver bari son maçlarda sonra çok sevdiğin fbye gidersin