2022-2023 SEZONU TRANSFER SÖYLENTİLERİ

Başlatan cembaba, 12 Mayıs 2022, 10:55:27

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

04 Temmuz 2022, 19:21:58 #90 Son düzenlenme: 04 Temmuz 2022, 19:36:11 Sadece Samsunspor

IDEAL 11 OLDU BENCE.

Orta sahada Hasan Diomande gibi isimlerde var ama aklıma yatan 11 bu oldu

Sol Açık

Yuh artık, bir anda ne yapmışız biz. Boldrin'i gördüm ve bugün birşey olmaz herhalde dedim, Ahmet Sagat'ı da almışız. Özellikle Ahmet'e çok sevindim...

jean

Diouf sakat cikmasa iyi olacakti insaallah onun ayarinda birini aliriz

Raqua55

Gokhan gonulun adi geciyor. Olursa gercekten buyuk tecrube final maclarinda mutlaka takimda olmali. Kenarda olmasi bile bize guc katar

Sol Açık

Alıntı yapılan: Raqua55 - 08 Temmuz 2022, 12:36:18Gokhan gonulun adi geciyor. Olursa gercekten buyuk tecrube final maclarinda mutlaka takimda olmali. Kenarda olmasi bile bize guc katar

Faydası olabilir belki, ama ben bu yaşta ve son birkaç yılda düşüşte olan oyuncular için, kendi camiamızdan değillerse olumlu bakmıyorum. Ancak, çok saygın kişiliklerse düşünülebilir. Gökhan Gönül sorunlu bir kişilik olmasa da, kendisini kişisel olarak sevsem de, özel bir kişilik sayılmaz ve sahada katkısı olmayacaksa gelmesin...

ugurozkan

*forvetin arkasında fofana-boldrin-novikovas oynayacak. bu üçlü, hoca ayak bağı olsa bile her türlü oynar. bu üçlüden 25 gol katkısı alırız umarım. geçen yıl yasin ve fofanadan buna yakın gol katkısı almıştık ama yetmemişti.

*bence tomane kalacak, zaten o kontratı verecek takım bulamaz. ahmet sagat 12-13 gol atıp tomane de daha az süre aldığı halde 7-8 gol katkı verirse ilk iki gelir. bir de soru işareti laura var. geçen yıl ikinci forvetimiz kimdi bilmiyorum. haliyle gol katkısı alamadık.

*4-2-3-1 oynayacaksak ileri dörtlü, defansif katkı vermeyen isimler olduğundan osman'ın önliberoda oynaması garanti gibi. yanında celil veya hasan'dan iyi performans gösteren oynar. buradan 6-7 gol katkısı alırız.

*stoperde alim ve yusuf golcü stoperler. bunlardan toplamda 6-7 gol katkısı gelir. geçen yıl osman ve berk birer gol atmışlar. başka gol atan stoperimiz yok, belki de ligin en kötü performansı.

*beklerden ve az süre olan oyunculardan 7-8 gollük katkı alırsak 65 gole ulaşırız. bu gol sayısı neredeyse hep lig atlatmış. ertuğrul hoca'nın ortalama iki puan hesabı gibi:)

*hücum hattına bolca gelecek vaadeden genç transferimiz oldu. yüksel yıldırım, süper lig takımlarından oluşan rezerv lige istanbulspor'un yerine başvurduğumuzu söyledi. bu oyuncuları orada oynatmak için almış olabilir.
şener kaya, yusuf ensar ve sarp ekinci(kampta denemedeymiş) alt liglerde takımlarında kendini ispatlamış oyuncular. gelişimlerini sürdürürlerse süper lig oyuncusu olabilirler. amir, kapalı kutu. polat yine az da olsa süre alır, gelişimini sürdürüp katkı verecektir. ali kılıç, tomane de kalırsa dördüncü forvet olur. süre alması çok zor. bunlardan bazıları kiralık gideceklerdir.

*savicevic, çinari, bah vb gideceklerdir. furkan fehmi ve altıkulaçlar kamptalar mı bilmiyorum. diomande soru işareti bence gitmeli. melih, cihan yedek için kalırlar.

*stoperde yunus emre'yi ilk onbirde oynayabileceği ligimizdeki bir takıma kiralık verip yerine tecrübeli stoper alırsak bence iyi bir kadro planlaması olur.

*takımın hala tecrübeli as bir sağ beke ve yedek sol açığa ihtiyacı var.

hatırladığım en iyi transfer dönemini geçiriyoruz. hayırlısı diyelim.

Sol Açık

Takımımız, yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabı için dün Bolu'da toplandı.

12 - 25 Temmuz tarihleri arasında Bolu Gerede'de yapılacak kampımızda şu isimler yer aldı;

"Jakub Szumski, Aykut Özer, Alp Tutar, Nurullah Aslan, Ali Taha Demir, Alim Öztürk, Yusuf Abdioğlu, Yunus Emre Çift, Berk Taşkın, Mücahit Albayrak, Soner Gönül, Ali Ülgen, Şener Kaya, İsmael Diomande, Osman Çelik, Hasan Kılıç, Celil Yüksel, Cihan Kahraman, Muhammed Ali Özbaskıcı, Fernando Henrique Boldrin, Moryke Fofana, Arvydas Novikovas, Yusuf Ensar Poyrazlı, Polat Yaldır, Gauten Laura, Ahmet Sagat, Tomane ve Ali Kılıç"

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=6623

Kadromuz gayet iyi ve kampta tam takım olarak hazırlanacak. Yok efendim transferler gecikti, kadro uyum sağlayamadı, belirsizlikler var gibi herhangi bir durum yok. Şimdilik işler çok iyi gidiyor gibi görünüyor.

Bu kadroya bir sağ bek takviyesi (ilk 11 için) ve belki bir de forvetin kanatlarında oynayabilecek alternatif oyuncu alınırsa iyi olur. Ama kadromuz iyi yönetilirse, bu haliyle de ilk 2'nin en önemli adayı...

Umarım bu sene, düştüğümüz bu dehlizlerdeki son senemiz olur... 

Sadece Samsunspor

Tomane mevzusu cok uzadi. Ligin baslamasina 10 gun kaldi. Tomane den daha iyi bir forvet alamayacaklarina gore bu transfer mevzusu daha fazla uzatilmasin. Butun yaz boyunca adamin aklinda transfer haberleri varken bu adami lige 10 gun kala nasil tekrar motive edeceksin.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 03 Ağustos 2022, 12:11:45Tomane mevzusu cok uzadi. Ligin baslamasina 10 gun kaldi. Tomane den daha iyi bir forvet alamayacaklarina gore bu transfer mevzusu daha fazla uzatilmasin. Butun yaz boyunca adamin aklinda transfer haberleri varken bu adami lige 10 gun kala nasil tekrar motive edeceksin.

Evet. Yönetimin bu seneki tek hatası Tomane oldu. Gidecekse gitsin kalacaksa kalsın. Adam da bilmiyor ne olacağını. Allahtan iyi niyetli oyuncu da bu yaz takımda sorun çıkarmadı.

Stoper

Orijinal bir stoper transferi şart.

Alim
Yusuf
Yunus

Berk ön liberodan devşirme ve sakat.
Osman ön liberodan devşirme.

Sol ayaklı stoper lazım bize.

Sol Açık

Pek çok transfer yaptık ama halen 2 sorun görüyorum:

1. Orta sahada defansif orta sahaya ihtiyaç var. Diomande'nin kalmadığını varsayarsak ve yabancı oyuncu denklemini de göz önüne alırsak, yerli bir defansif orta sahaya, ama taş gibi bir oyuncuya ihtiyacımız var...

2. Ahmet Sagat beklediğim gibi iyi. Ama Tanque'dan ümidim yok ve Laura ise faydalı ama yetersiz. Bu 2 oyuncunun toplamı bir Tomane etmezler. Bizim 2 net santrafora ihtiyacımız var ve Tomane gitti dersek, Ahmet ile Laura bizim hedeflerimize yetmez...

Stoper

Sol stoper dışında, Osman'dan formayı alacak bir orta sahaya da ihtiyaç var. Ben forvet alacaklarını zannetmiyorum.

Eyüp maçı eksikleri görmek adına önemli sınav olacak.

Raqua55

Herhangi bir yeni gelisme yok galiba son dakika firsat transferleri olsa fena olmaz.

Sadece Samsunspor

Buyuk ihtimal eyup macinda eksikler tam ortaya cikacaktir ona gore transferler yaparlar

Sadece Samsunspor

Diomanda ile Tomane ye lisans cikartin. Kafayi mi yediniz yonetim?