TFF 1.LİG 2021-2022 36.HAFTA | Boluspor 2 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan muzaffer4, 08 Mayıs 2022, 14:18:05

« önceki - sonraki »

ercan0655

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 08 Mayıs 2022, 17:33:27Takımda hiç ateş yok demiyorlar mı tuzla yeniyor biz de yenersek play offa kalıyoruz oynayın diye ruh yok yine eşimize fırsat geçmiş itiyoruz
Niyetleri paralarını alıp tatile çıkmak bir an önce. Play-off olursa tatil yanar.😡

Sadece Samsunspor

Boluda cok rezil bir takim umarim bu sene olmasada seneye kume dusup kaybolurlar

muzaffer4

Tuzla maçı sattı şike var diye ağladık kendi maçımızı kazanamadık adamlar çıktı maçı aldı play offa kalacaklar

Bu kadar fırsat tepilmez kesin bitti diyoruz yine fırsat geçiyor. Eyüp haftaya Kocaeli'yi de yenemez sinirlenmemek elde değil ya

Sadece Samsunspor

Takim ve yonetim playoff istemiyor ki. Sezon bitmeden oyuncu yollamalar. Hocayi yollayip yerine hoca almamalar. Seneye transfere basladik demeler. Isteyen takim boyle seyler yapar mi. Biz kendimizi avutuyoruz.

eprianu

Keşke son haftalardaki rotasyon kaleye de uygulansaydı. Göz göre göre Nurullah taraftarın önüne atıldı. Bu kadar hatalı gol yemiş ve güven vermiyorken ısrarla kaleye alınması ciddi bir hataydı.

Neyse, vardır her işte bir hayır. Ben zaten Play-Off'a ümitlenmeyin demiştim. Bu sene sahada üst lige çıkmak namıma hiçbir şey sergilemedik. Açıkçası bu kadar kötü kadro ve futbolla Play-Off'u da ilk ikiyi de hak etmedik.

Sol Açık

Play-Off konusu ayrı, bu treni bir sezon içinde en az 10 kez kaçırdık!

Ama bu maçla küme düşecek takımı belirleme şansımız vardı. Altınordu ya da Bursa düşeceğine Bolu düşsün isterim. Bolu'ya yenilmeseydik iyi olurdu. Bizi yenemeselerdi çok büyük olasılık düşerlerdi...

adige73

Alıntı yapılan: Sol Açık - 08 Mayıs 2022, 18:33:03Play-Off konusu ayrı, bu treni bir sezon içinde en az 10 kez kaçırdık!

Ama bu maçla küme düşecek takımı belirleme şansımız vardı. Altınordu ya da Bursa düşeceğine Bolu düşsün isterim. Bolu'ya yenilmeseydik iyi olurdu. Bizi yenemeselerdi çok büyük olasılık düşerlerdi...
bence bursa veya altınordu yerine Bolu daha iyidir en azından direk rakip değil

isa55

Şu ahlaksızlarin liginden bir türlü kurtulamiyoruz

jean

Ligde kalmayi garantiledikmi matematiksel olarak acaba

Ekrem

O kadar saçma bir yönetim varki takım başran aşağı karmakarışık kimin ne dediği ne yaptığı belli değil.

Raqua55

Alıntı yapılan: jean - 08 Mayıs 2022, 20:57:07Ligde kalmayi garantiledikmi matematiksel olarak acaba

Galiba 1 puana ihtiyacimiz var.

Sol Açık

Alıntı yapılan: jean - 08 Mayıs 2022, 20:57:07Ligde kalmayi garantiledikmi matematiksel olarak acaba

Kümede kalma sorunumuz olmaz. Ama yazdın diye kontrol ettim. Biraz karışık bir hesap ve buna göre henüz kesinleşmemiş görünüyor. Yani Menemen ve Balıkesir'i geçtiğimiz kesin. Kocaeli'ne karşı ikili averaj olursa da üstteyiz, ama başka bir dizi takımla (birçok puan eşitliği olasılığı mevcut) üçlü-dörtlü averaj olursa ne olacağı belli olmaz. Misal, Bursa-Kocaeli ve biz eşit puanda olursak hepsine geçiliyoruz gibi. Diğer taraftan, Kocaeli 2 maçını da kazanırsa, bizim Adana'yı da geçmemiz kesinleşmiş oluyor çünkü Adana'nin tek maçı var ve Kocaeli ile...

Özetle, küme düşmemiz için, tüm evren bize karşı biraraya gelip epey bir matematik yapmak zorunda...

eprianu

Alıntı yapılan: Sol Açık - 09 Mayıs 2022, 13:16:42Özetle, küme düşmemiz için, tüm evren bize karşı biraraya gelip epey bir matematik yapmak zorunda...

Averajla Süper Lig'i kaçırma, bazı kuralların ilk ve son kez bize uygulanması, Beşiktaş'ı deplasmanda yenip içeride Sivas'a kaybetme gibi cümle alemin şaşırdığı olayların bizim başımıza geldiği düşünülürse demek ki bu ihtimali ciddiye almamız lazım. Sonraki maçı kazanıp bu işi bitirmek lazım.

Stoper

Ciddiyetsiz, iş bilmez insanlar; şu maçı kazansak büyük ihtimalle play off içinde ligi bitirecektik. Adamın biri çıkmış seneye flaş isimler alacağız diyor. Önce bitir şu ligi, sonra önünü görürsün. Zorla Eyüpspor'u play offa sokacaklar. Amatör herifler..

Sadece Samsunspor

Bu sezon ilk defa macimizi izlemedim. Mackolikten baktim simdi 0 0 bitmis. Istatistiklerimiz iyi gorunuyor 1 direk 1 kacan net ve sayilmiyan golumuz varmis.
Ayrica bursa ve kocaeli kume dusmus hayirli olsun. Bu sene samsun bursa macini stadda vip de izliyordum tam arkamiza sagolsun polisler bursasporun alt yapisini koymus antrenorlerini koymustu bide taraftardan bozma 4 5 zibidi yoneticileri vardi bursa gol atinca laf dalasina girmistik. Suan dusmeleri beni rahatlatti bataklikta kolayliklar diliyorum