TFF 1.LİG 2021-2022 30.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 0 - 1Royal Hastanesi Bandırmaspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 31 Mart 2022, 17:14:40

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Kırılma maçlarından biri daha geldi çattı.

Fofana mac saati belli olacak. Recep burak sezonu kapatmis. Melih ve savicevic bu macta yok.

Icerde taraftar destegiyle alacagiz insallah.

_SoN_

Maç konusu daha yeni mi açılıyor, vallaha çok müthiş kenetlenmişiz, yarın stadımızda böyle olursa bak sen şenliğe !

İftardan sonra yollara düşüp maçtayız inşallah, forum olarak zaten twitter'dan takip ederiz de ben yine buarayada yorum yazim :)

jean

eprianu

Daha önce yaptığımız hatayı yine yapıyoruz. Maça, gereğinden fazla anlam yükledik. Ölüm kalım maçı gibi bakıyoruz olaya. Her sene aynı hataya düşüyoruz.

Ramazanın bereketiyle kazanırız İnşallah.

Sadece Samsunspor

Karsi takimin forvetleri pek iyi degil. Dikkat etmemiz gereken orta sahalari levent aycicek, landel ve dogancan davas. Osman ve hasan onlari bozarsa cok rahat ederiz

Sadece Samsunspor

Yasin cok guzel ara pas atti ama tomane bey de tekte vuracagina ya da pas atacagina kontrol etmeye calisinca kaybetti

Sadece Samsunspor

Ya bu bizim takimdaki sevecenlik hallerini anlamiyorum. Kaleci gokhan sari yemis hala itiraz ediyor belki 2.sariyi yiyecek bizim yardimci hocalardan biri gokhan i aliyor ordan uzaklastiriyor. Sanane kardesim birak itiraza devam etsin yesin kirmiziyi. Allah allah ya.

Sol Açık

Hem kadro yapısı ve kalitesi, hem de takım yerleşimi ve oyunu açılarından oldukça iyi bir rakiple oynuyoruz. Buna rağmen, bence gayet iyi bir ilk yarı oynadık. Gol bulabilirdik, olmadı. Ama oyun bu şekilde devam ederse kazanacağımızı düşünüyorum. Özellikle Hasan'ı çok iyi buldum...

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 02 Nisan 2022, 21:20:51Ya bu bizim takimdaki sevecenlik hallerini anlamiyorum. Kaleci gokhan sari yemis hala itiraz ediyor belki 2.sariyi yiyecek bizim yardimci hocalardan biri gokhan i aliyor ordan uzaklastiriyor. Sanane kardesim birak itiraza devam etsin yesin kirmiziyi. Allah allah ya.

Benim anladığım kadarıyla sarı kartı Mulumba'ya gösterecekti. Ama Mulumba Kayamba'ya faul yaptıktan sonra seyirci tepkisiyle beraber içeri kaçınca, takım kaptanı olarak Gökhan'a durumu anlattı.

İlk yarı itibariyle hakemi de fena bulmadım ama Nurullah'a kartı pek manasız oldu!

55.hakan

Fofana olmadığı zaman bu tür maçlarda sıkıntı yaşıyoruz ileride de hiç yaratıcı değiliz. Karambole gol olursa olacak.

GurbetciFanatik

Sadece Samsunspor

Lan salak salak bi gol yicez sonra ugras. Neresi agriyosa agrisin sok su fofanayi oyuna

ercan0655

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 02 Nisan 2022, 21:55:23Lan salak salak bi gol yicez sonra ugras. Neresi agriyosa agrisin sok su fofanayi oyuna

Biz biliyoz bu isi.

ercan0655

Aferim size hepiniz s.....olun gidin. Hocası yöneticisi transfer komitesi