TFF 1.LİG 2021-2022 29.HAFTA | Bş. Bl. Erzurumspor 1 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Mart 2022, 23:45:42

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Lusage

Takımı bizden o kadar çok kopardılar, o kadar uzaklaştırdılarki maçı seyretme isteğim bile yok.

Sadece Samsunspor

_SoN_

İlk yarı için her zaman eleştirdiğimiz Nurullah bir iki yan topun dışında bizi kurtardı ve güven verdi, diğer oyuncularımızda özellikle berk ve hasan iyi mücadelee diyor, ikinci yarı çok sert bir futbol olacaktır ve buna karşılık vermemiz lazım, 2-0 ın rehavetine kapılmadan, rakip takımın taraftarının kendi takımlarına homurdalanmalarını da fırsata çevirerek devam etmeliyiz, özelikle kontra ataktan yine gol veya goller bulacağımızı düşünüyorum, yeterki sertliğe ce mücadeleye karşılık verelim. İnşallah ERZURUM'dan altın madeni çıkaracağız ve hesapta olmayan ve hiç ummadığımız bir üç puanla dönebiliriz, yeterki akıllı oynayalım, hocaya ve oyuncularımıza ikinci yarı çok iş düşüyor, BERK ve HASAN kesinlikle maçın son dakikalarına kadar oyunda kalmalı, ilerleyen dakilarda yasin ve fofana yorgunluğa göre değişebilir, ama orta saha kesinlikle bozulmamalı. hadi aslanlar gsöterin kendinizi.

eprianu

Hiç beklemediğim bir skor. Rakip çok dağınık. Tribünler de tepki vermeye başladı. Bu kadar büyük bir avantaj yakalamışken maçı vermeyiz İnşallah.

binikalamadım

bu deplasman galibiyeti ilaç olur valla...İnşallah salmazlar...En büyük korkum hocanın saçma sapan değişiklikler yapması...

Ekrem

defansif orta saha

binikalamadım

GurbetciFanatik

Yemesek olmazdi zaten.
Simdi son 10dk herkez hatim indirecegiz yine gol yememek icin

binikalamadım

GurbetciFanatik

Tebrikler 3 puan cok önemliydi
Ama yinede son 15dk yine aptalca oynadik
🤪🤪🤪🤪

55.hakan

2.yarı hiç mi oynamaz bir takım Fofana olmadan ileride sıfırız. Bu kadar da gömülme olmaz zorla puan verecekler.

jean

Ummadik bir galibiyet aldik gecen hafta menemeni yensek cok daha iyi olacakti Hakem erzuruma penalti vermedin benzer pozisyonda bizz verdi bizim isimize geldi acikcasi yinede son dakikalarda tek kale oynadilar bu kadar topu teslim etmemek gerek rakibe