TFF 1.LİG 2021-2022 29.HAFTA | Bş. Bl. Erzurumspor 1 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Mart 2022, 23:45:42

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

TFF 1.LİG 2021-2022 29.HAFTA | Bş.Bld. Erzurumspor - SAMSUNSPOR'umuz
Tarih: 12.03.2022
Saat: 16:00
Stad: Kazım Karabekir Stadı
Yayın: BeIN SPORTS / TRT

Artık günlerce maç başlığı açılmayacak kadar uzak tutuyor bizi kendinden.
Yine de vazgeçemiyoruz.
Ne diyeyim? Kazanırız inşallah..

Sadece Samsunspor

Hic bir kirilma macini kazanamiyoruz. Senelerdir altligdeki manisa maci haric hic bir direkt rakibimizi yenemiyoruz. Bu da oyle bir mac olur kanser ederler bizi tv basinda sinir krizleri gecirtirler. Umarim yanilirim ama cok zor. Havada buz olur haftasonu Samsunda bile kar gosteriyor orasida oyle olur. Hocada mac sonu zemine baglar isi kurtulur.

eprianu

defansif orta saha

Erzurum taraftarı genel olarak internette bizim maç için "çıkış maçı" diyor. Hocayı değiştiren her takım gibi erzurumlu topçular da maça ekstra asılacaktır. Bizim için zor maç. Soğuk, kar, buz vs boş bahane. Umarım kazanırız. Hatta sırf G.A.yı sinir küpü olarak görmek için kazanmamızı istiyorum.

muzaffer4

2 hafta önce çıktığımız Ümraniye maçından önce hedef belirleme maçı olduğunu yenersek ilk 2 adayı olacağımızı söylemiştim. Bu maç da hedef belirleme maçıdır. Eğer yenersek maç eksiğimizi düşünerek ilk 6 da oluyoruz. Eğer yenilirsek play offtan ciddi şekilde uzaklaşırız. Ben menemeni yenip Erzurum'la berabere kalmayı isterdim. Yine de yenemiyorsak yenilmeyelim. Deplasman galibiyetini özledik. Balıkesir'i saymazsak 2022 yılında deplasman galibiyetimiz yok. Deplasman dönüşü havaya girip 3-4 seri galibiyet yapamıyoruz maalesef

_SoN_

kaybedersek, Fuat hocanın son maçı olur büyük ihtimalle. Kazanmamız için futbol şansının yanımızda olması lazım.

jean

Pek umitli degilim erzurumda forumda degil yinede sahasinda oynuyor

Raqua55

Cok umudum yok Beraberlik bile iyidir modundayim.

seskat

_SoN_

Hava şartları ağır olursa maç tam bir mücadele maçı olur, kim ayakta güçlü kalırsa kazanacaktır.

KocumVolkan

eprianu

Alıntı yapılan: eprianu - 08 Mart 2022, 23:56:35İnşallah fark yemeyiz. Diyeceğim bu kadar.

Ben yine aynı yerdeyim. Beraberliğe razıyım.

Sadece Samsunspor

Zemin kotu kar da yagiyor bizde ayakta kalacak takim yok. Bu zeminde fofana da is yapamaz. Doldur bosalt macina doner. Zor yani umutsuzum

Sadece Samsunspor

kavak_55

İnşallah yeneriz ama çok umutlu değilim açıkçası umarım yanilirım. Arma için izleyeceğiz.