TFF 1.LİG 2021-2022 28.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 4 Menemenspor

Başlatan 5trawberry, 04 Mart 2022, 12:04:46

« önceki - sonraki »

5trawberry

5 Mart Cumartesi
Saat 16:00

Samsun 19 Mayıs Stadyumu

Hakem Onur Özütoprak

5trawberry

Aykut

Talha   Burak   Sheldon   Hüseyin

Osman   Hasan

Kayamba      Tallo      Fofana

Tomane

Beklediğim 11 bu şekilde.
Nurullah Yunus Emre,Soner ve Yasin oynarsa Fuat Capa'nin kadro adaletini ve Samsunspor'daki geleceğini sorgularım

cembaba

Fofana ve Tallo bu maçta oynayamayacak. Yasin 11'de.

_SoN_

Aynen hoca Fofana ve tallo yok dedi bu hafta, iki büyük eksik ama bunu nurullah'ın olmaması bu eksikleri dengeleyecek gibi, melih yasin kayamba ileri hattı ile başlarız, maç günü fofananın karın ağrısı gitti ilk 11 e yazdık, tallo kendini iyi hissediyormuş onunla başladık derlersede şaşırmamak lazım.

mehmet yılmaz

İdeal tertipten Nurullah, Alaattin, Fofana ve Tallo olmayacak gibi duruyor.
Menemen bize ters gelen bir takım olsda da, eksiklerimiz olsa da kazanacağımıza inanıyorum...

muzaffer4

İlk 6 hedefimiz için mutlaka yenmeniz gerekiyor. İç sahada yenilmeyen bir takımız ben eksikliklere rağmen rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.

Sadece Samsunspor

Evimizde maclari cok rahat izliyorum bi sekilde kazaniyoruz

defansif orta saha

Herhangi bir bahaneye yer bırakmadan, en ufak bir şüphe barındırmadan kazanmalıyız. "Bize ters gelen" diyerek gözümüzde büyüttüğümüz menemenspor'un 26 maçta 6 galibiyeti var. Deplasmanda ise bu sezon 13 maçta 1 galibiyet almışlar.

Eğer ciddiye alınan bir takım olarak kabul görmek istiyorsak tek yol galibiyet. Defans hattımızın zayıf olmasından dolayı gol yemeden bitirebileceğimizi de pek sanmıyorum.

Sol Açık

Kalede Aykut, sol bekte Hüseyin, sağ bekte Talha, stoperde ise Bateau ile Osman başlıyoruz. 5'linin sadece biri (Bateau) buranın ilk 11 oyuncusu. Ayrıca Tolcay da ilk 11'de.

Bakalım nasıl olacak...

Raqua55

Raqua55

Adamlar gostere gostere atti.Bir turlu Duran toplarda adam paylasimi yapamiyoruz.

5trawberry

Tolcayla bir kişi eksik oynuyoruz. Cihan zaten yetersiz.
Aferin hoca izle

GurbetciFanatik

Raqua55

Nasil yapiyoruz bilmiyorum ama her tutlu gol yiyoruz.

defansif orta saha

Bu nasıl saçma bir penaltı yaa. Nerde iş bilmez adam varsa büyük bir titizlikle transfer ediyorlar takıma.