Alp Tutar

Başlatan _SoN_, 17 Haziran 2021, 19:38:50

« önceki - sonraki »

_SoN_

Kulübümüz, son olarak Kırklarelispor takımında forma giyen kaleci Alp Tutar ile 3 yıllık prensip anlaşmasına varmıştır.

Camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=5749

Stoper

Hayırlı olsun.
Böyle transferlerin hastasıyız.
Umarım gelişim gösterir.

AhmetDenizci

Soyadının hakkını verir inşallah :)

_SoN_

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 18 Haziran 2021, 00:41:09Soyadının hakkını verir inşallah :)

Merak etme hocam, Alp TUTAR.

_Jack Daniels_

Beklentimin en düşük olduğu transferimiz. Umarım yanılırım.

KocumVolkan

Giresun maçında 2 tane çok iyi kurtarışı vardı.. inşallah böyle devam eder.

eprianu

Sürpriz yapıp kaleyi devralabilir.

Sol Açık

Karşı karşıyadaki kurtarışı harikaydı. Diğer kurtarışı ise çok özel değildi bence, şut çok çaprazdandı. Bence de fena değil ama yan toplarda falan bana çok da güven vermedi (çıkıp savuşturamadığı korner vs oldu). Buna karşın yine de bu kadar oynamamış bir kaleci için ve takımın 3.kalecisi olarak iyi transfer gibi duruyor...

Ama Aykut net güven veriyordu. Oynadığı sürede pek top gelmedi ama bir şekilde ceza sahasına düşen tüm topları topladı...

jean

Ben olsam kiralik veririm baska takima oynamasi icin yazik olacak yedekte potansiyeli var

ercan0655

Göztepe maçında kapattığın köşeden gol yedin. Çıkarken döktüğün göz yaşı kaleyi bir şekilde alman gerektiğinin göstergesi. Çalışmaya devam, bence diğer iki kaleciden de iyi olacaksın. Umudunu kaybetme,bize umut verdin.

ercan0655

Hadi artık kes şu kaleci bozuntularıni. Döktüğün göz yaşları için çalış utandir seni görmeyenleri.

KocumVolkan

Artık izlemeliyiz kendisini.. Ben ümitliyim.

Sol Açık

İzledik, umarım bir daha izlemek zorunda kalmalıyız. Çok ama çok yetersiz!

55.hakan

Kupa maçında tek maçta şişirilen Alp nerde.

eprianu

İşte taraftar olarak da bizim sorunumuz tam da bu noktada. Bir maçta şişirdik, bir maçta yerlere vuruyoruz.

Adam haftalardır oynamıyor ve kaotik bir maçta, takım psikolojik olarak dağılmışken maça girdi. Onun için kolay bir maç olmadı.

Ben, Alt Tutar'ın iyi bir kaleci olduğu veya olacağı iddiasında bulunmuyorum. Bugün kötüydü ancak bir kalecinin form tutması için oynatılması gerekiyor. Nurullah'a dayanan Fuat Hoca Alt Tutar'a da bir süre dayanırsa adamın gerçek yeteneğini görmüş oluruz.

Taraftarımız şu anda yerden yere vurdukları Oğuz'u savunuyor. Bu da öyle olmasın.