TFF 1.LİG 2021-2022 27.HAFTA | Ümraniyespor 3 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan 5trawberry, 23 Şubat 2022, 11:53:27

« önceki - sonraki »

5trawberry

27.02.2022 PAZAR

Saat 13:30

Ümraniye Şehir Stadı

Hakem: Bülent Birincioğlu

Sadece Samsunspor

Keşke futbol şansı da yanımızda olsa da yensek. Ama çok zor maç. Bir şekilde gol buluyorlar kornerleri tehlike. Kalecimiz güven vermediği için. Gol bulursak 1 puan alırız diyorum.

_SoN_

Bu maç öyle bir maç ki, eğer kazanırsak haftaya o stat dolar ve şahlanış başlar, ama beraberlik veya mağlubiyette yine aynı yere geri döneriz, şahlanış maçı olması dileğiyle, başarılar SAMSUNSPOR.

Lusage

Kazanırsak çok iyi olur. Ama kesinlikle kaybetmemeliyiz. Ayrıca duran toplara dikkat etmeliyiz. Adamlar penaltı atar gibi korner atıyor.

5trawberry

Denizli maçı performansı takıma rehavet olarak değil, motivasyon ve hırs olarak yansır inşallah.
İleri dörtlünün oturduğunu düşünüyorum. Aynı şekilde de geri dörtlünün özellikle Soner'in sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Bol gollü geçecek gibi.

Ekrem

Keşke şöyle farklı yensek. Güzel bir galibiyet ile ne güzel dolar stadyum

muzaffer4

Bu ligde her maç kritik öneme sahip 1-2 puanla ilk iki play of hesabı yapılıyor ama bu maçın kritikliği dışında bence Hedef belirleme maçı yenersek ciddi ciddi ilk 2 konuşuruz puan farkı 4'e inmiş oluyor(maç eksiğimizi galibiyet olarak düşündüm) eğer yenilirsek veya berabere kalırsak play off yolumuza devam ederiz. Geçen sene o stadda çok farklı şeyler olmuştu. Umarım futbolcular bunun farkına vararak sahaya çıkar. Yenemeyeceğimiz bir maç değil. Bu sene üst sıradaki takımlara karşı iyi oynuyoruz. Ben yeneceğimizi düşünüyorum. Yenersek bambaşka bir hava yakalarız. Bizim açımızdan ligin seyrini değiştirecek bir maç.

ugurozkan

Kazanmak için nasıl saldıracaksak saldıralım. Beraberlik olacağına yenilelim artık.

seskat

jean

Galibiyet bambaska havaya Solar bizi zor Ama imkansiz degil

mehmet yılmaz

https://www.youtube.com/watch?v=BzudRxbgLZU

Bence yenilmeyeceğiz. Hatta kazanacağız.
Ligin en iyi hücum hattının bizde olduğunu düşünüyorum. Savunma performansımız önemli olacak. Tabii orta alan direnci de...

_SoN_

Son haftalarda oynayan,birbirini tanıyan, beraber takım defansı ve ofansını kurgulayan bir takımımız oldu allaha şükür, her ne kadar bazı maçlarda ofans anlamında üretken olamasakta beraber oynama ve takım olma yolunda iyi seviyedeyiz, özellikle on numara bölgesinde ki eksiğimiz bizi ilerde üretken olmakta zorluyordu, hem kanatları besleyemiyor, hem o alanda rakibi zorlayamıyor, asist yapamıyorduk, özellikle hiç beklemediğimiz şekilde o kısma kendini anında adapta eden tallo bu işi götürecek gibi, ben bu alanda tallo dan ümitliyim ve dolayısıyla artık ofansta hem kanatları hemde ileriyi iyi besleyeceğimizi, sağ bek ve sol bekimizin bile daha rahat top oynayacağını düşünüyorum, maça yine aynı başlar özellikle defansif orta sahalarımız Osman ve Hasanla o kısma sahip olursak güzel bir maç çıkaracağımızı düşünüyorum, bu olumlu havalarda beni düşündüren Nurullah'ın yan toplarda olan eksiği ve Soner'in hala çok kötü durumda olması, bu iki oyuncunun kendini biraz yukarı taşımaları halinde bu ligte kolay kolay yenileceğimizi düşünmüyorum. Yasin veya Fofana'nın yorulması veya zorlanması durumda kayamba her zaman artı bir koz olarak elimizde yedekte olacaktır, ondan da bu sene beklentim var, dolayısıyla bu maç için ümitliyim, inşallah futbol şansı da yanımızda olur maçı kazanırız ve önümüzdeki hafta kendi stadımızı doldurur şöyle keyifle sesimiz kısılana kadar bağırırız. Başarılar SAMSUNSPOR.

Bence kadrorumuz değişmez, maç kadrosu beklentim şu şekilde.

Sol Açık

Bence yenilmemek önemli. Kazanması gereken biz değiliz, Ümraniye! Bunu bilerek sahaya çıkarsak kazanabiliriz.

Yukarıda yazdığımın nedeni şu; biz kesinlikle ilk 2 değil, play-off adayıyız. Bence de kazanırsak 3-5 hafta sonra Ümraniye'yi geçme şansımız olabilir. Ama önümüzdeki sadece Ümraniye değil, geçmemiz gereken 4 tane daha takım var ve açıkçası, hepsini birden geçmemiz pek gerçekçi değil. Olursa ne ala, ama hedefi doğru kurmak adına yazıyorum: hedef Play-Off olmalı.

Bu hedef doğrultusunda, kalan 12 maçımızda en az 18-21 puan arası almamız gerek. Bu hedef doğrultusunda, kaybetsek de hedeften sapmış olmayız, kazanırsak büyük yol alırız. Ama Ümraniye için durum aynı değil. 2 maç kaybederse veya 3 maç kazanamazsa ilk 2'deki yeri ciddi şekilde tehlikeye girer. Manisa'dan yenilgi ile dönen, son 4 maçında sadece 4 puan alabilmiş Ümraniye için beraberlik istenecek bir sonuç değil.

Özetle, rakip dengeli oynamayı tercih edecektir ama oyuna hakim olmak ve çok geçmeden öne geçmek isteyecektir. Sakin kalıp, savunmada dikkatli olup, hızlı ve doğrudan hücumlarla 1 gol bulursak, Ümraniye panikler. Bence de duran toplara dikkat etmeliyiz.

Yenilmeyeceğimizi düşünüyorum...

55.hakan

Ben Ümraniye'nin bizden iyi oynadığını düşünmüyorum ama bir şekilde gol buluyorlar geçen seneki Giresun gibi geldiler bu zamana kadar. Gerçekten tam konsantre oynarsak galip geleceğimizi düşünüyorum.

Raqua55

Yenersek ortalik karisir. Berabere kalirsak play off icin +1 puan. Korkmadan oynarsak kazaniriz.