TFF 1.LİG 2021-2022 25.HAFTA | Gençlerbirliği 2 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Şubat 2022, 20:53:55

« önceki - sonraki »

eprianu

_SoN_

Alıntı yapılan: eprianu - 15 Şubat 2022, 18:41:02Hoca gemileri yakmış, Soner'i de çıkardı.

Soner sahada hocam,onun dokunulmazlığı var.

defansif orta saha

Dakika 85 oldu, kaleyi tutan şutumuz 1(bir). Maşallah, Türkiye'nin Sevilla'sı olmuşuz çoktan. Fıkra bu kadar 😡😡

emrealtinsk

Bu takımda Soner ve Nurullah Bu takımın oyuncusu değil

binikalamadım

_SoN_

Bu SONER nasıl bir adammış, harbi nasıl birşeymiş gerçekten merak ettim, sadece bu iş üzerine oturup saatlerce konuşmak isterdim bu hocalarla, arkadaş bu adamdan iyi sağ ayağımla 85 kilomla 40 yaşımda daha iyi sol bek oynamazsam insan değilim, bu kadar acizlik, bu kadar körlük olur mu? Adamın bir tane ORTASI YOK ORTASI isabetli, bunu görmeyen kaç hoca ile daha karşılacağız?

eprianu

Alıntı yapılan: _SoN_ - 15 Şubat 2022, 18:41:54Soner sahada hocam,onun dokunulmazlığı var.

Alaaddin'miş çıkan. Olsun, ona da razıyız 😀

binikalamadım

Ensar'ın hücumda iken savunma ısrarı golü getirdi tebrikler

_SoN_

Kim ne derse desin Nurullah bu yan toplara ve cezasahasına hakim olamadığı sürece, kesinlikle üst seviyelerde top falan oynayamaz.

muzaffer4

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 15 Şubat 2022, 14:05:412-2 Berabere kalırız.
Sonucu belli olan bir maçtı. Deplasmanda bir şekilde gol atabiliyoruz ama skor üstünlüğü kuramıyoruz.

s_uzunkaya

2.yediğimiz gol Nurullah ın içinden mi geçiyor? Vallahi anlamadım o kadar dikkatli seyrettim tekrar tekrar...geçen sene kaleci yüzünden çıkamamışız gibi bu sene de Nurullaha kaldı gene kale. Şaka gibi!

55.hakan

Biz bu oyunla ve takımla play off u bile haketmiyoruz kabul edelim.

eprianu

Radikal değişikliklerin şart olduğunu hoca da anladı sonunda. Yasin, Savicevic ve Hasan'ın bilerek oynamadığını geçen maç yazmıştım. Bunu görmek için alim olmaya gerek yok, ayan beyan ortada.

Hocanın yapacağı veya yapması gereken işlemler henüz bitmedi. Soner ve Nurullah başta olmak üzere hala kesilmesi gereken isimlere sahada duruyor. Ancak şurası da bir gerçek ki kadromuz kısıtlı. Yani kadroda değişiklik olunca uçacağız gibi bir beklenti olmasın. Sene sonuna kadar bizim maçlarımız hep böyle gider. Yani ortada olur. Günlük performanslar skoru belirler. Kadronun kalitesi bu kadar. Bu da Yılport farkı!

Sadece Samsunspor

Valla kalede nurullah olmasa bu sene en az 6 puan fazlamiz vardi. Yazik oluyor. Hocam herkesin kulagini cektin. Kesigi attin. Degisikliklerin dogru. Tek nurullah kaldi onuda kes tamam. Deplasman 10 kisi kalmisken 1 puan iyidir deyip devam.

maviay55

kendi sahanda Bursayı yenemedin, herkesin içinden geçtiği Gençlere son dakikalarda puanı zor kaptın.
Maç 1-1 iken kazanmayı isteyen takım görebildiniz mi sahada sevgili renkdaşlar?
İsteyen,mücadele eden Gençlerbirliği idi. Ankaraya 1 puana gelmiş bizim kolpalar.
Maç sonu hocanın açıklamaları komedi,oynayın devam.