TFF 1.LİG 2021-2022 24.HAFTA |SAMSUNSPOR'umuz 1 - 1 Bursaspor

Başlatan _SoN_, 08 Şubat 2022, 09:59:46

« önceki - sonraki »

_SoN_

TFF 1.LİG 2021-2022 24.HAFTA |SAMSUNSPOR'umuz - Bursaspor
Tarih: 11.02.2022
Saat: 19:00
Stad: Yeni Samsun 19 Mayıs Stadı
Yayın: BeIN SPORTS / TRT

Tam ilaçlık maç, Bursaspor gelip bizi sahamızda yenerse bu senenin ilacı oluruz bursaya, kesinlikle çok ciddiye alıp kazanmak için oynamalıyız, seyirci sayısı yine maçı etkileyecektir, statda olacağız inşallah , başarılar SAMSUNSPOR.

5trawberry

Son iki iç saha maçımız Cuma günü
Saatleri de 20:00'den 19:00'a çekildi.
Diyecek bir şey bulamıyorum. Kafası çalışan bir tane adam yok mu bu alemde.
Taraftar umurlarinda değil adamların, burası Başakşehir heralde

Sadece Samsunspor

Kendi sahamizda kolay kolay puan vermeyiz kimseye. Kazaniriz.

muzaffer4

Cuma günü şu maçı yenip haftasonu rakiplerin puan kaybını izleme gibi bir planım var. İlk 6 aralarında oynayacak. 3 maçlık Seri yapıp Ümraniye maçında ilk 2 için kritik hale gelsin.

Keşke beklediğimiz transferler yapılsaydı da şu an maç kadrosunda kim oynar onu tartışsaydık. Ben devre arası transfer beklentisinde çıtayı çok aşağıda tutmuştum ilk 11'de oynayacak toplam 4 transferin yeterli olacağını söyledim ama ilk 11 de oynayacak 1 transfer ve yedek duracak 1 transfer yapıldı. Madem ilk 2 iddiamız yok bu gibi iç saha maçlarında puan kaybı yaşamadan deplasmanda da 1 puan yeterli olur.

jean

Transfer yapti sanirim bursa tam ekio olmadan yenmeliyiz

isa55

Bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum. Mümkünse farkli skorla geçmeliyiz. Bursa iki yıldır bize karşı ölümüne oynuyor. Acımamak lazım.

Sadece Samsunspor

Tahtayi acmislar bi ton futbolcu topladilar yine. Bizim maca cogu cikmaz ciksada pek is yapamazlar. Birde bizim maca ozel sosyal medyada liste yayinlamislar primler havada ucusuyor bursada :) ne yaparlarsa yapsinlar ben kazanacagimizi dusunuyorum

eprianu

Bugün düzenlenen basın toplantısından benim anladığım sonuç şu: Başkan, söylemleriyle "Zengin Başkan" imajı oluşturduğu için parasını çarçur ettiğinin farkında. Sanırım bu imajı kırmak istiyor. Menajerlerden biri elindeki futbolcu için "sana bu fiyat olur" diyerek bize gelince fiyat arttırdığını açık açık söylemiş. Eğer tahmin ettiğim gibiyse başkan doğru olanı yapıyor.

Aslında Melunoviç ve Tallo gibi sakat oyuncuları almamış olsalar bu kadar tepki olmayacaktı. Ben sene başından beri aynı şeyi söylüyorum: Türkiye liglerinin tabiri caizse kaşarlaşmış futbolcularını alacağımıza alt liglerden veya yurt dışından genç futbolcuları transfer edelim daha iyi. En azından maliyeti düşük olur, potansiyeli olur ve belki patlar. Diyelim ki tutmadı, kaşarlaşmış futbolculara vereceğin paranın çok daha azını kaybedersin.

Şunu da eklemek lazım: Şampiyon olmamız şu durumda zor mu, evet zor. Ancak Fuat Hoca beklediğimizden iyi çıktı, takımı çok iyi toparladı. Her ne kadar görünen hedef Play-Off gibi olsa da bu takım her türlü sürprize imza atabilir. Çünkü geçen sene olduğu gibi ligi domine edebilen bir ekip yok. Özellikle son 10 hafta iyi bir seri yakalayan şampiyon olur gibi geliyor bana.

Sadece Samsunspor

Fuat hocanin on numara olarak yasini sagda Kayamba yi dusundugu soyleniyor. Bence mantikli. Cizgiye inen fofana ve kayambanin orta cikaracagi toplara vurus yapabilir. Sadece tomane olunca olmuyor stoperler onu cok kiskaca aliyor

Sadece Samsunspor

11 Şubat 2022, 09:27:42 #9 Son düzenlenme: 11 Şubat 2022, 10:54:27 Sadece Samsunspor
Bugun mac kaybedilse yarin samsunda baskani asacak kesecek o kadar adam varki. Ispat edemem ama elleri ovusturmuslar bekliyorlar. Bu medyayi bu millete gaz veren uckagitcilari Samsundan gondermek sart.

eprianu

mehmet yılmaz

Maçı kazanacağımızı düşünüyorum.
İçeride iyi oynuyor ve yenilmiyoruz. Bursaspor birtakım temel sorunlara sahip, ilk maç ölçü olmaz diye düşünüyorum çünkü hoca ve kadroda ciddi değişimlerimiz oldu.

https://www.youtube.com/watch?v=IcBT3w4XzWg

cembaba

Fiyasko transfer döneminden sonra bugünkü karşılaşmaya çok odaklanamadık. Yüksel Yıldırım yine kuyuya bir taş attı. 40 deli onu çıkarmaya çalıştı. Maça çok odaklanamadık. Bursaspor transfer tahtasını açıp hala transfer yapabiliyor. Bu çok enteresan. Takımdaki arkadaşlık, uyum güzel. Hedefimiz play-offlara kalmak olduğundan maç maç gitmek en mantıklısı. Bu maçı da kazanacağımızı düşünüyorum. Hayırlısı olsun. Yine 5-10 bin arası taraftarımız maçta olacaktır.

eprianu

Alıntı yapılan: cembaba - 11 Şubat 2022, 12:40:17Bursaspor transfer tahtasını açıp hala transfer yapabiliyor. Bu çok enteresan.

Batıyoruz bari tam batalım diye düşünüyorlar herhalde. Başka bir izahı yok. Bu şekilde hareket eden onlarca kulüp battı gitti.

_SoN_

Artık vukan savasevic zamanı geldi, mutlaka cihanın yerine monte edilmesi ve kazanılması şart,onun dışında değişiklik beklemiyorum, maalesef sonerle oynamaya devam ederiz.