Tolcay Ciğerci

Başlatan Sadece Samsunspor, 12 Ocak 2022, 00:01:51

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Doğum tarihi/Yaş: 24 Oca 1995 (26)

Uyruk: Türkiye

Boy: 1,80 m

Mevki: On Numara

Sözleşme bitiş tarihi:: 30 Haz 2024

Hayırlı uğurlu olsun. Bence bu adam iş yapacak. Tam bu lig oyuncusuna benziyor. İnşallah yanıltmaz.

Almanya 3.ligde bu sezon 7 gol 7 asist gayet guzel bi istatistik. Simdi 3.lig diye ordan topcu mu alinir denebilir ama. Bundesliga 2yi takip eden biri olarak alt ligleri hicte yabana atilacak cinsten degil.

evolution55

inşallah senin dediğin gibi çıkar renktaş

jean

Hadi hayirlisi direk oynayacak adamlar alinacak dendi bu yatirim transferigibi duruyor insaallah guzel cikar

_SoN_

Takımımıza hayırlı olsun, bence de söylendiği gibi direk ilk 11 oyuncusu değil, inşallah biz yanılırız.

muzaffer4

Başkan 2 gün sonra ben Tolga Ciğerciyi istedim menajer oyunuyla bunu almak zorunda kaldım diyebilir.

Ben böyle transferleri olumlu buluyorum. Herhangi bir beklentim yok.İlk 11'e girmese de rotasyon oyuncusu olarak yedekte bekleyebilir.

Kaya

Abisi gibi , ayaklarına oldukça hakim ancak kısa mesafede ağır bir oyuncu. Kendine iyi bakıp fit kalmalı.

Sadece Samsunspor

Bu macta bizimkiler ilk yari 2 0 yapsa. 2.yari cihan in yerine denenebilirdi.

5trawberry

Bunu kim aldı Allah aşkına.

55.hakan

Beyin bir şeyler yapmak istiyor ama vücut yapmam diyor yine yapılmış olması için yapılan transfer bravo.

Sadece Samsunspor

Canli izledigim kadariyla. Istek var dusunceleri guzel futbol zekasi var ama cok agir duruyor. Almanya da nasil bu halde kalmis ilginc. Biraz kondusyon ve fit olmasi lazim.

Sol Açık

Ben birkaç hareketini ve pasını çok beğendim. Öyle her oyuncunun yapamayacağı işlerdi. Ama aynı zamanda bir dizi de basit hata yaptı ve oyunumuzun akışkanlığını bozdu.

Yetenekli ve bir şekilde adapte olursa çok faydalı olur diye düşünüyorum...

_SoN_

İlk maç için ben beğenmedim, inşallah önümüzdeki haftalarda daha faydalı olur.

Raqua55

Oyun zekasi olarak birseyler denedi. Bence fena degil ustune gidilmeli. Ama kesinlikle transfer sart.

Sadece Samsunspor

Yazdigim yazidan dolayi ozur dilerim. Carsamspor a kiralik verelim...

eprianu

Benim kadar göbeği var adamın 😀