Samsunspor Basketbol Takımı

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Ağustos 2019, 20:28:03

« önceki - sonraki »

evolution55

nazarımız değmesin, ligte iyi gidiyoruz. son bir kaç maçtır son periyodlarda maçı zora soksak da sonunu güzel bitiriyoruz. böyle devam etmesi dileğiyle.
ama şöyle bir şikayetim var. madem ki bu takımın adı Samsunspor Basketbol, o halde neden takımın web sitesinde herhangi bir bilgi yok. Ne oyuncular hakkında ne de istatistikleri hakkında hiç bir bilgiye sahip değiliz. bunun düzeltilmesi gerekiyor.

eprianu

Websitesi ile ilgili çok ilginç bir durum var. Konuyla ilgisi olmayanların gözünden kaçtı muhtemelen ancak İsmail Uyanık başkanlığı bırakırken Yüksel Yıldırım ile sözleşme imzalamıştı. İsmail Başkan bu sözleşme ile yola çıkarken konuştukları konuları resmiyete kazandırmıştı.

O sözleşmede ilginç bir madde vardı. Futbol takımı için bir websitesi kurulacak falan yazıyordu. İşte o websitesi kurulmuş. Şu anda Samsunsporumuzun iki tane websitesi var.

samsunspor.org.tr : Hem futbol hem de basketbol ile ilgili içeriklerin paylaşıldığı site
samsunspor.com.tr : Sadece futbol şubesi için kurulan websitesi. Sitede basketbol ile ilgili içerik yok.

evolution55

Alıntı yapılan: eprianu - 10 Ocak 2021, 14:57:19Websitesi ile ilgili çok ilginç bir durum var. Konuyla ilgisi olmayanların gözünden kaçtı muhtemelen ancak İsmail Uyanık başkanlığı bırakırken Yüksel Yıldırım ile sözleşme imzalamıştı. İsmail Başkan bu sözleşme ile yola çıkarken konuştukları konuları resmiyete kazandırmıştı.

O sözleşmede ilginç bir madde vardı. Futbol takımı için bir websitesi kurulacak falan yazıyordu. İşte o websitesi kurulmuş. Şu anda Samsunsporumuzun iki tane websitesi var.

samsunspor.org.tr : Hem futbol hem de basketbol ile ilgili içeriklerin paylaşıldığı site
samsunspor.com.tr : Sadece futbol şubesi için kurulan websitesi. Sitede basketbol ile ilgili içerik yok.

ben com.tr de görmediğim için yazmıştım bunu, hatta twitter'dan da yazdım. ama org.tr de yine eksik. sadece maç sonu bilgileri verilmiş. basketbol takımıyla ilgili ayrı bir sekme açılması gerekiyor bence.

com.tr ve org.tr ayrı ayrı olmasına anlam veremedim ama. tek bir çatı altında toplarsın, domain yönlendirme falan yaparsın, tam teknik bilgiye sahip değilim ama örneğin samsunspor.com.tr yazan birisi samsunspor.org.tr ye yönlendirirsin.

Stoper

Darüşşafaka Basketbol takımının altyapısında yetişen genç oyuncu Muhammet Engin Kalkan ile sezon sonuna kadar anlaşma sağlanmıştır.

20 yaş ve altı Milli Takımlarda, Mamak Belediye ve Bornova Belediye Spor Kulübü'nde oynayan Muhammet Engin Kalkan, camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=5493

jean

Bugun guclu bornovayi yendik deplasmanda haftaya trt spor 2 veriyor macimizi sibikerli daha zevkli olacak

Sadece Samsunspor

Tebrikler takim bugunde kazandik

Lusage

Ligin en dengeli ve en dinamik takımına karşı galip geldik. Sanırım bu sezon sonu çifte mutluluk yaşacağız..

minci

Takım çok iyi oynadı. Maçta büyük bir çekişme vardı. Maç boyu Bir onlar bir biz öne geçtik. Çok güzel bir maçtı. Teşekkürler takım.

evolution55

tebrikler takım, hırsınız yeter
maç fazlasıyla lideriz😎💪

Tufan

en az futbol kadar istiyorum bu takımın şampiyonluğunu. çünkü basketbolda düzgün bütçeli bir takımla Avrupa'ya gitmek çok daha kolay.

jean

1 saat daha on e baslasa guzel olacakti futbol takimin maci oldugu icin ilk yariya baktim sadece ligde kalirmiyiz play off oynarmiyiz derken saka maka guclu ekipleri yeniyoruz insaallah cikariz hem futbol hemde basketbolda ayrica sibikerli mac izlemek cok zevkliydi insaallah devami en ust ligde olur

ata55

Sercan

06 Şubat 2021, 12:59:01 #27 Son düzenlenme: 06 Şubat 2021, 21:45:50 Sercan
Normal sezonun bitmesine 13 hafta kaldı. Lider bitiren direkt üst lige çıkıyor. Hakkımızda hayırlısı olsun..

muzaffer4

Alıntı yapılan: Sercan - 06 Şubat 2021, 12:59:01Normal sezonun bitmesine 3 hafta kaldı. Lider bitiren direkt üst lige çıkıyor. Hakkımızda hayırlısı olsun..
Ligin 30 hafta olması gerekmiyor mu maçkolikte de 3 maçımızın kaldığı yazıyor ama bence hata var.
Federasyonun sitesinde 30 hafta gösteriyor.

jean

Daha 13 mac var 1.bitiren direk cikiyor 2-9 arasi play off maclari var sonra