Vukan Savicevic

Başlatan _SoN_, 24 Temmuz 2020, 22:58:12

« önceki - sonraki »

_SoN_

Benim çok beğendiğim bir oyun yapasına sahip, teknik ama sade oynayan oyunculardan,gerektiğinde hızlanması,adam geçmesi, duran toplara olan ilgisi, aynı zamanda topu aldığında kontrolün kendinde olduğu anlamında verdiği liderlik havası, bu sadelik ve oyun yapısı onu çok özel kılacak ve takımın,en önemlisi geleceğin yıldızı yapacaktır. Erken ama bu dediklerim tarihe not olsun.

ali ihsan

Pas oyunu için ideal bir isim.6 numarada pasör birisiyle daha uyumlu olur sanki.

Sadece Samsunspor

Bu 2.maci yine begenmedim. Begenenler var ama neye gore diyorlar bilmiyorum. Bu lig malesef bu ligi bilen oyuncularla oynanan bir lig. Insallah duzeltir kendini.

ask55

Umutluyum ben tunelın ucundakı ışığı gördüm Vukan'da.

Sol Açık

Televizyondan izleyebildiğimden ve oyuncularımız boy-pos açısından da benzediklerinden ve numaralar da okunmadığından bazı oyuncularımız kolay ayırt edilemeyebiliyor, Saviceviç bunlardan birisi. Ama ben yanlış görmediysem top rakipteyken epey etkili. Top bizdeyken şaşırtıcı uzun paslar atabiliyor. Ama bazen çok basit hatalar yapıyor ve halen topla biraz temposuz. Aynı zamanda, görebildiğim kadarıyla henüz lige ve takıma tam adapte olmamış gibi.

Kumaşı iyi ve ümitliyim, zamanla daha iyi olacak bence...

brigand

Net oyuncu denilen kategoride bir pasör olarak dikkat çekiyor. Ortasaha zor bölge, alışkanlıkların olması şart. Uyum arttıkça temposunu yakalayacaktır. Topsuz oyunda çok hareketli ve alan yaratan bir tarzı var. Yetenekli ve oyunu bildiği kesin. Ben takımın da oyun kurgusu oturdukça çok daha etkili bir Vukan göreceğimize inanıyorum. Ki ortasaha kurgumuz için fizik gücü yüksek bir önlibero-süpürücüye ihtiyaç duyduğumuzu gösterdi şu 2 maç. Böyle bir transfer sonrası Vukan dahil ortasahamızın ofansif etkisini daha fazla hissederiz.

celebi

İkili mücadeleye gitmekten çekiniyor

cembaba

Dün diğer maçlarına göre daha iyi bir futbol ortaya koydu. Ama İlyas Kubilay'dan çok fazlası yok gibi. Bize daha kreatif ve üretken bir oyuncu lazım sanki. Oğuz girdikten sonra çok daha etkili oldu. Bu ligin oyuncusu olmadığını düşünüyorum hala.

maço

Yanında Oğuz ve İlyas varken izleyebilsek seni keşke.

Sol Açık

Halen eksikleri var ve daha iyi olabilecek gibi, ama bu maçta ben yine de epey beğendim.

Topla yetenekli olduğunu uzun paslarda özellikle gösteriyor, ama savunmaya katkısı da çok iyiydi. En belirgin olarak ilk yarıda Landel'in bir şutunda araya girdi ve bunun gibi pek çok kez savunmada etkili işler yaptığını gördüm.

Bence Türkiye'ye yeni gelmiş ve 3.maçına çıkan bir oyuncu için gayet iyi gidiyor...

celebi

gün geçtikçe daha iyi oluyor

Nuri Asan

Ben olsam ilyasla ikisini yan yana oynatırım. Güzel şeyler ortaya çıkabilir. Yanına da al freddy, al öbür tarafa Burak çalık'ı oh mis.

5trawberry

Kubilayla ikisini yanyana oynatmak takıma seviye atlatır. Ama arkada orayı süpüren örümcek bir dm lazım o da bizde yok.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: 5trawberry - 28 Eylül 2020, 16:20:34Kubilayla ikisini yanyana oynatmak takıma seviye atlatır. Ama arkada orayı süpüren örümcek bir dm lazım o da bizde yok.

Erkam Reşmen dünyanın en iyi stoperidir.

5trawberry

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 28 Eylül 2020, 16:30:28Erkam Reşmen dünyanın en iyi stoperidir.
Bu ihtimali düşünmemiştim.

Kubilay Savicevic
     Erkam

Mantıklı olabilir. Erkam sadece alan savunması ve kesici vazifesi yapsın yeter.