Başımız Sağolsun; HarbiSamsunsporlu'yu Kaybettik!

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Mart 2010, 14:36:47

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Sitemizin müdavimlerinden birisiydi Süleyman. 24 yaşında idi ve yaklaşık 15 yıldır, hiç bir tedavisi olmayan ALS hastalığıyla savaşıyordu. Gözlerimdeki yaşların bir gün onun için akacağını biliyordum, çünkü mukadderattı ama yine de o kadar üzgünüm ki. O başındaki o büyük sıkıntıya rağmen iman dolu bir çocuktu, sabırlıydı... Ve gerçek bir Samsunsporlu idi.

Dün cenazesi kaldırılmış, bana bugün ulaşabildiler. Yarın ki Buca maçı için bir pankart yaptıracağız Süleyman'a. Öğleden sonra da Kilise kavşağına yakın oaln evine bir taziye düşünüyoruz.

Mekanın cennet olsun Süleyman kardeşim. Süper Ligi göremedin ama Cenab-ı Allah'ın cennet bahçelerini göreceksin inşallah... :(

serdaryavuz

gkhn

başımız saolsun....Allah yakınlarına sabır versin..

Sercan

Başımız sağolsun.HarbiSamsunsporlu idi Süleyman kardeşimiz.Tek isteği belkide o hasta haliyle Samsunsporumuzu tekrar süper ligde görmekti ama olmadı.İnşallah bu takım süper lige yeniden çıkacak Süleyman,Teoman Abi,Şirin Ana gibi HarbiSamsunsporlular görecek bunu.Allah mekanını cennet etsin.Ailesine Allah'tan sabırlar dilerim...

Ollivanders

Abim soyleyince çok kotu oldum :( Allah mekanini cennet eylesin:( Gerçek samsunsporlu...:(

Oflu

Allah rahmet eylesin, basimiz sagolsun. Arkadasimizin mekanei cennet olsun. Bos iletiler atmazdi asla. En asagi 6-7 satir yazardi. Yazdiklarini okuyunca derin düsünceli bir insan tarafindan yazildigi belli oluyordu. Mesajlarini - ne hikmetse - hep zevkle okudum. Uzun mesajlar yaziyor diye göz gezdirmedim yazilarina. Yanlis hatirlamiyorsam bir mesajinda hasta oldugunu ve fazla yasayamayacagini söylemisti  ???
:'( :'( :'(
Yine HARBI BIR SAMSUNSPORLUYU kaybettik, mevlam imtihanlarin en agirlarindan bir tanesine tabi tutuyor bizi sanki...

GençKozluklu

Allah rahmet eylesin. Allah cenett-i mekan nasip etsin.

eLLis

Offf offf çok üzüldüm yaa kalbi Samsunspor için atan istanbul takımlarına inat sadece Samsunspor diyen bir kardeşimizi kaybettik Allah yakınlarına sabır versin mekanı cennet olsun

berkay55

kalptenþimþek

mehmet yılmaz

Süleyman, klavye kullanırken bir çubuktan yararlanıyordu. Yani bir cümleyi yazması nereden baksanız 4-5 dakikasını alıyordu. Cuma günü aradım evlerini, Buca maçına gidelim, seni götürelim diyecektim. Epeydir maça gelemiyordu ama kimse açmadı telefonu. :(

cembaba

:( şu an çok kötü oldum. Allah rahmet eylesin. GERÇEK SAMSUNSPORLU :(

maraton

epçeli köylü

Allah(c.c) rahmet eylesin.Mekanı cennet olur inşallah.