Asıl Şimdi, İsmail Başkan / Çözüm O’nda

Başlatan yönetici, 07 Aralık 2009, 20:06:09

« önceki - sonraki »

pitbul055

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: berusa55 - 07 Aralık 2009, 22:18:35
Çok özledik seni başkanım!

Gazetelerde "Samsunspor'da Yeniden İsmail Uyanık Dönemi", "Samsun'un Efsane Başkanı Geri Döndü" başlıklarını göster bize büyük başkan.

kaptan 55

11 Aralık 2009, 11:48:34 #63 Son düzenlenme: 11 Aralık 2009, 12:04:07 kaptan 55
çok şükür nihayet yerel bir gazete haberi okuyucularına duyurmuş.ne bilim en azından bi kamuoyu oluşturabiliriz tabi bunda tüm yerel basına büyük görevler düşüyoda bizim yerel basın bunu ne kadar becerebilir işte orası muamma?

ata55

55Melek55

ismail baskan hevesini yitirmis...cigliklari duymasina ragmen gelmiyorsa...bu isde bi seylik var....

ucurumdayiz baskan farkindamisin?...................mum eriyor...isik sönecek..karanlikdayiz...cak cakmaki..isik görelim en azindan...

sadece55

Cagdas Ünver

11 Aralık 2009, 23:25:13 #67 Son düzenlenme: 11 Aralık 2009, 23:26:40 Cagdas Ünver
Ismail Baskanın geri dönmesine izin vermezler ! Yaptığı açıklamalardan sonra Federasyon düşürdü bizi ...

**KaR6**

bir sevdadır samsunspor dayanamamış yine, sallamış bana da denge nin sitesinde :)

eski55

kimse o arkadaş biz ona gerekli cevabı verdik ama site yöneticileri tarzımızı kaba buldu galiba.yazın güzel olmuş tebrik edrim seni...

mehmet yılmaz

Bugün birkaç kişiye daha denk geldim ve anladım ki, bazı insanlarla aynı düşünmemek de güzel birşeydir.

Sioux

En fanatik İsmail Uyanık düşmanları, mesela YZY, mesela trabzonlular, fenerlier, gslier,bjklier bile biliyor ki eğer İsmail uyanık geri gelirse kesinlikle başarılı olur. Bunu bildikleri için korkuyorlar zaten. biz de bunu bildiğimiz için istiyor ve seviyoruz ismail uyanık başkanı.

holigan5565

ismail başkan kırma bu taraftarı gerekirse amatöre gidip yeniden başlayalım ama sensiz samsunspor çekilmiyor duy artık bu sesi

harbisamsunsporlu5517

kaptan 55