TFF 2. LİG 2019/2020 24. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 3 - 0 Amed SF

Başlatan mehmet yılmaz, 16 Şubat 2020, 09:39:57

« önceki - sonraki »

celebi

5trawberry

Manisa FK'nın puan bırakması olası.
Amed SF'ye fark atıp, yolumuza bakmamız lazım.

Mert

Manisa maçı kadar rahat olmaz bu maç :) ama yine de 3 puan alırız ve yolumuza bakarız.Rehavete kapılmamamız lazım.Manisa maçı kadar rahat olmasa da 3-0 alırız diye düşünüyorum :)

orucreis

Ölüme defans yapacakları bir maç olacaktır. Uzun boylu forvet ve oyuncularla duran toplarla gol bulursak erkenden farklı olur ama gol gelmeden geçen her dakika rakip kendini daha diri tutar.

brigand

_SoN_

Muhsin sakatmış arkadaşlar, 2-3 hafta yokmuş en az. Bu çok kötü oldu.

Raqua55

Arkadaş ne sakatlıklarmıs her hafta 1 fire veriyoruz.Kötü oldu bu sakatlık.

Sadece Samsunspor

ertuğrul hoca sıkıntı edecek bir şey yok. devre arası transferleri boşuna yapmadık dedi.

ata55

55_OrHaN_55

İnşallah Mansur Çalar gibi sorunlu şahsiyetlerden fazla miktarda yoktur. Federasyonun bu psikopatın hâlâ futbol oynamasına izin vermesi de üzücü. Alınacak 3 puanın yanında futbolcularımızın sağ salim maçı bitirmeleri de ayrıca sevindirecek.

Stoper

Cezalı Ferhat ve sakat oyuncuları düşünürsek, ön libero pozisyonunda Ercan oynayabilir. Türkiye Kupasında  Rize deplasmanında oynamıştı. Alt kategorilerde de ön libero çok oynamış. Mevkiye yabancı değil.

jean

Bir turlu rahatlayamadim su mac icin hayirlisiyla alip onemuze baksak

Shane_Falco

Ciddi eksiklerimiz var. Yanına da rehavet eklenirse beklenenden zor maç olabilir. Rakip biraz orta üstü bir takım olsa bize büyük sıkıntı çıkartabilirdi. Hücumdaki ayaklarımızla maçı alacağımızı düşünüyorum...