Yeni Başkanımız Efsanemiz Emin Kar

Başlatan ibrakadabra55, 22 Temmuz 2012, 16:42:30

« önceki - sonraki »

uykan

Alıntı yapılan: celebi - 01 Temmuz 2014, 08:38:06
elbette herkesin uykancığım. benimkisi sadece merak ve soru. haaa diyeceksen fazla merak iyi değildir diye façan yiyorsa yüzüme söylersin. 8)

Pes

celebi

Ertuğrul Sağlam

özkan

Divan kurulu araştırma içinde umar işini.Merak etmeyin çözecek Allah'ın izniyle.Şu anki yöneticilerden adem yazıcı 2 futbolcuyla aldık aldık diye konuşuyorlar diyor.2 topcuyla aldı 30 tane fifa dosyası bıraktı diyor buna ne diyeceksin ?

Biz şerefimizle geldik şerefimizle şampıyon olarak gittik yine şerefimizle geldik dedi,varsa onlardada şeref yaptıkları borçların 3 de 1ini silsinler dedi.Sana ve kazım yılmaza.Buyur sahne senin mikrofon sende.

Karabudun

Alıntı yapılan: özkan - 27 Ocak 2016, 00:21:32
Divan kurulu araştırma içinde umar işini.Merak etmeyin çözecek Allah'ın izniyle.Şu anki yöneticilerden adem yazıcı 2 futbolcuyla aldık aldık diye konuşuyorlar diyor.2 topcuyla aldı 30 tane fifa dosyası bıraktı diyor buna ne diyeceksin ?

Biz şerefimizle geldik şerefimizle şampıyon olarak gittik yine şerefimizle geldik dedi,varsa onlardada şeref yaptıkları borçların 3 de 1ini silsinler dedi.Sana ve kazım yılmaza.Buyur sahne senin mikrofon sende.

Bunları nerede söylediler? Ulu orta, herkesin gözü ününde söylendiyse eyvallah. Neticeyi bekleriz. Ancak bunlar kapalı kapılar ardında söyleniyorsa itibar etmemek lazım. Şayet öyleyse hatırlatırım ki camiaya en çok bu tarz söylemler zarar verdi. Yanlış anlaşılmasın, kimseyi hedef alarak yazmadım. Ancak eleştiri yapma hakkını kendimizde görüyorsak mesnetlerini de ortaya koyacağız. Diğer taraftan kimseyi de tapar gibi savunmamak lazım. Af buyurun ama şu kulübün başına Manukyan geçse alkışlayacak adamlar var içimizde.

özkan

Ortalık yerde kardeşim,tv'de görüşmelerde,divan başkanlığının yapmış olduğu bildiride.Hepsi tek tek çağrılıyor klübe şu an.Çağlar denen avukatda bu işin içinde.

sadece55

Ee yasal olarak herhangi birşey yokki en fazla kulüp üyeliğini düşürürler o da onların çok umrunda olacağını sanmıyorum.

Sadece Samsunspor

Konu başlığına bak gelinen noktadaki haline bak başkan

jean

Emin baskan bence guzel isler yapti tek hatasi yeniden aday olup birakmasiydi

Karabudun

Alıntı yapılan: özkan - 28 Ocak 2016, 02:14:32
Ortalık yerde kardeşim,tv'de görüşmelerde,divan başkanlığının yapmış olduğu bildiride.Hepsi tek tek çağrılıyor klübe şu an.Çağlar denen avukatda bu işin içinde.

Eyvallah hocam. Netice camiamızın hayrına olur inşallah.

Burak

Adam Atilla Cebecinin programında açıklama yaptı onu söylüyor Özkan. Çağlar denilen Avukat diyorsun da Çağlar Sadece bilgi sahibi yetki sahibi değil ki.Ayrıca kongrede her zaman olduğu gibi bütün bölümler ibra edildi. Burada sadece bir kişinin hatası yok yıllardan beri süregelen bir hatalar silsilesi var.Sonuçta Emin Kar geldiğinde karşısında başkan adayı yoktu farkındaysanız. Resmen emanet bir yönetim kurulu oluşturuldu bulunan insanlardan bu takımın ilk defa tahtası kapalı değil . Bir tane yönetici çıkıpta açıklama yapmak gereği hissetmiyor. Başkan çıkıpta şu şöyle bu böyle demiyor. Yorum yapmıyor ki . Her şey kulaktan dolma.Samsunda yerel gazetelere haber yaptırmak zor birşey değil az biraz reklam ücretine bakar.Her hafta Ümit Özat'In basın toplantıları paylaşılıyordu yönetimden paylaşılan bir konuşma varmı? Bence bu yönetimin söylemediği birşey var taraftara açıklamadığı merakla bekliyorum

orhanbey5555

yasli hakki tomacin oldu sadi gibi kart horozon oldu bi divan kurulndan ne beklenir sonucu aciklim bu tip adamlar ancak el kaldirir gelen agam gidene pasam...soncu 0

emin kar sadece bi kukla baskandir asil fuat köktas suat kilic perde arkadasinda ki aranan kisiler olmali

mehmet bank ve recep hunu yönetime kim aldi

özkan

29 Ocak 2016, 22:21:41 #417 Son düzenlenme: 29 Ocak 2016, 23:26:28 özkan
Bir avukat olmamakla birlikte spor klüplerinin idaresine ait hukuki süreçleri en az muhasebedeki kadar iyi irdelemiş üzerine çalışmış biriyim.Bana göre her türlü yol açık umar olayında.Tabi bişeyler kanıtlanırsa.Mesele emin kar ahmet kar selahattin kar meselesi değil varsa umar olayında bu nakışı işleyen her ilmeği atan herkes bu konunun baş aktörü.Çağlar,erhan altın,mehmet bank,recep hun isimleri dolaşıyor ortada.Bunlar gibi mesela.

Şimdi;Burak Abi,Çağlar klübün yetki verdiği bir vekiliydi.Yani bünyesinde birisiydi.Bildiğim kadar da ücretlisiydi.Onun gibi biri ücretsiz iş zaten yapmaz her neyse..Yani çalışandan doğan sorumluluk durumu var.İkincisi,bütün birimlerin ibra edilmesi dediğim gibi borç ve mali açıdan geçerlilik taşır.Aksi bir durum belgelenirse umar işinde yönetim yanar o zaman ibra işe yaramaz.Spor klüpleri bu açıdan A.Ş. yönetim kurulu sorumluluklarına tabidir.

Yıllardan beri süre gelen bu durum resmen kaderimiz.Tamam ama buna dur demek de senin benim gibi birilerine düşüyor.Sadi Subaşı beyefendi inşallah buna bir örnek olup gerekli doneleri temin eder,gücü inancı yeter inşallah da gereken yapılır.

sadece55

Hiç birşey belgelenemez o iş kapandı...

Karabudun

Disiplin kurulunun bazı eski yöneticilerden savunma istediği doğru mu?