STSL 2011-2012 / 15.Hafta Mersin Idman Yurdu - Samsunspor'umuz

Başlatan isyan, 08 Aralık 2011, 21:54:50

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 12 Aralık 2011, 20:38:21
Helal sana ahmetsefa dobralıgını gostermissin gene  :)
abi inan daha neler söylerdim veya yapardım ama şimdi bakıyorsun karşında ;
Samsunspor'umuzun başkanı, yöneticileri..
onların yanında saygısızlık etmek istemedim.makama saygıdan.
yoksa galipin adamından girer , iddaa mı oynuyondan çıkar , karı kız peşinde kosmasından devam ederdım.
sakinliğimi korudum bile diyebilirim. :)

doðan

Alıntı yapılan: muhalif - 12 Aralık 2011, 21:41:51
abi inan daha neler söylerdim veya yapardım ama şimdi bakıyorsun karşında ;
Samsunspor'umuzun başkanı, yöneticileri..
onların yanında saygısızlık etmek istemedim.makama saygıdan.
yoksa galipin adamından girer , iddaa mı oynuyondan çıkar , karı kız peşinde kosmasından devam ederdım.
sakinliğimi korudum bile diyebilirim. :)

AHMET SEFA @
söylenebilecek herşeyi nerdeyse söylemişsin ağzına , yüreğine sağlık...
Adnan SEZGİN e güvenmekle güvenmemek arasında sıkışıp kalmış durumdayım, bu adamı çok yakınlarından tanıyan bir çok kişiden aldığım eleştrler güvenmememiz yönünde lakin türk futbolunu ve futbolcu piyasasını en iyi bilen adamlardan biri olduğuda inkar edilemez ..şu ana elimizdeki adam adnan sezgin güvenmek zorundayız  :( :( :(

FaTiH_HaN

Alıntıbaşkanın yanına gıttım.istanbuldan maç ıcın geldım baskanım ama yıne olmadı saglık olsun dedım. gozlerı doldu.sarıldı optu.

Tam burayı okurken içim bir tuhaf oldu..

Yüreğine sağlık kardeşim, hepimizin dile getirmek istediği şeyleri eksiksiz söylemişsin  >l<

AntZ

Alıntı yapılan: doğan - 13 Aralık 2011, 10:42:08
AHMET SEFA @
Adnan SEZGİN e güvenmekle güvenmemek arasında sıkışıp kalmış durumdayım, bu adamı çok yakınlarından tanıyan bir çok kişiden aldığım eleştrler güvenmememiz yönünde lakin türk futbolunu ve futbolcu piyasasını en iyi bilen adamlardan biri olduğuda inkar edilemez.

Doğan abi cevap olarak yazmıyorum yanlış anlaşılmasın, konu geçtiği için alıntı yaptım; belkide bu sene ilk defa Samsunspor la ilgili bir konuda bu kadar netim, bu sene yaptığımız en iyi iş Adnan Sezgin'i getirmek... Helal olsun aldığı para, hatta gerekiyorsa yıllık 720 bin lira değil iki katını verelim...

Keşke 1 ay önce gelseydide Valdomiro gibi bir oyuncuya 1,5 Milyon Euro (yaklaşık 3 Milyon 750 bin TL) ödemeseydik, en az alan yabancılardan birinin Valdomiro olduğunu düşünürsek Adnan Sezgin'in aldığı para anasının ak sütü gibi helal olsun. Galatasaray'a yaptıkları ortadaymış, neden Samsunlu biri değilmişmişte Adnan Sezgin miş vs. vs... Geçiniz bunları, adını ilk defa duyduğum Sedat Karabük müdür nedir Samsunspor'a burun kıvırırken, İsa Turan gibi amatörlerle uğraşırken Adnan Sezgin gibi adam gelmiş öpüp başımıza koymamız lazım. Kişisel olarak severim sevmem ayrı konu ama adam profesyonel ve işini iyi yapıyor.

doðan

Alıntı yapılan: AntZ - 13 Aralık 2011, 15:54:57
Doğan abi cevap olarak yazmıyorum yanlış anlaşılmasın, konu geçtiği için alıntı yaptım; belkide bu sene ilk defa Samsunspor la ilgili bir konuda bu kadar netim, bu sene yaptığımız en iyi iş Adnan Sezgin'i getirmek... Helal olsun aldığı para, hatta gerekiyorsa yıllık 720 bin lira değil iki katını verelim...

Keşke 1 ay önce gelseydide Valdomiro gibi bir oyuncuya 1,5 Milyon Euro (yaklaşık 3 Milyon 750 bin TL) ödemeseydik, en az alan yabancılardan birinin Valdomiro olduğunu düşünürsek Adnan Sezgin'in aldığı para anasının ak sütü gibi helal olsun. Galatasaray'a yaptıkları ortadaymış, neden Samsunlu biri değilmişmişte Adnan Sezgin miş vs. vs... Geçiniz bunları, adını ilk defa duyduğum Sedat Karabük müdür nedir Samsunspor'a burun kıvırırken, İsa Turan gibi amatörlerle uğraşırken Adnan Sezgin gibi adam gelmiş öpüp başımıza koymamız lazım. Kişisel olarak severim sevmem ayrı konu ama adam profesyonel ve işini iyi yapıyor.

ANTZ@
Murat Kardeşim cevap olarak da yazabilirsin eyvallah  :kanka:;
sıkıntı yok söylemlerinde gayet açık ve net , seven olur sevmeyen olur , ama pal lazar, voldomiro falan filan ,  yeni yönetim oluşturulduğunda futbol piyasasını bilmeyen adamların yapacağı transferlerin ve vizyonel bakış açılarının ne olduğu merak konusuyudu ve beklenen oldu vasat;
sadece suat çakır ın futbol camiasını bilmesi ve vizyonunun çerçevesi bu kadar işte , sonucunda profesyonel birisine ihtiyaç olduğunda ortaya ilk çıkan isim olan sedat karabük , daha ağzım demeden bırakıp gitti ve bayağı da söylenerek gitti , ziyadesinde ADNAN SEZGİN profesyonel  idareci olarak başa geliyor , şimdi adnan sezgin , sedat karabük den dahamı beceriksiz yada dahamı saf ki görevi kabul ediyor , futbol camiasında sedat karabük ün ismini bilmeyen adam öyle yada böyle adnan sezgin i tanır , mevcut şartlar ışığında elimizde olan en iyi kuş bu , hala dallara bakınacaksak yandı gülüm keten helva , birde bizim olduğu kadar adnan sezgin in de bize ihtiyacı var , adam kariyerine bir beceriksizlik zinciri daha eklemek istermi dersiniz , bir kaç tane var zahten , sonuç olarak  sana harfiyen katılıyor , eldeki malzemeden faydalanmak adına adnan sezgin den çok şeyler bekliyorum ..
sadece anımasama ; bu gün orduyu sırtında taşıyan culio ve stancu , bizde olsaydı nasıl bir grafik segilerdik tahmini olan varmı