BankAsya 1.lig / 27.hafta Giresunspor-SAMSUNSPOR'UMUZ

Başlatan fatih55ankara, 16 Mart 2010, 12:40:13

« önceki - sonraki »

Sioux

devran tersine döner ve biz giresunu yeneriz. eger onların kale arkalrındaki pustları kalaeye almazsak sorun olmaz, maratondaki gruplarıyla dostluk havası eser.

Sercan

Zaten bize sataşanlar Giresun'da ki malum takım taraftarları oluyor.Kuyruk acıları var belliki.

Dartagnan

Bunlara inat gitmek gerekmez mi? gidip te birlik olup sesimiz bitene kadar bagirmak gerekmez mi?orayi inletmek ve taraftari gostermek gerekmez mi?

GençKozluklu

Alıntı yapılan: Dartagnan - 17 Mart 2010, 01:19:51
Bunlara inat gitmek gerekmez mi? gidip te birlik olup sesimiz bitene kadar bagirmak gerekmez mi?orayi inletmek ve taraftari gostermek gerekmez mi?

Ne olursa olsun bu maçı alacağız. İnşallah taraftarımız takımımızı yalnız bırakmaz. Her zaman bu takımın yanında oldu bu taraftar. Giresun'da da tribünde olacaktır.

Sercan

Alıntı yapılan: Dartagnan - 17 Mart 2010, 01:19:51

Ben geliyorum Samsun'a gidelim :) :)

Dartagnan

kardesım gereklı mesajı almıstır herhalde abılerımız,:D

#BAFRALI#

kimseye göre bişey yok bu taraftar malatyayada gider giresunada  >:(
ama 2,0 kaybederiz herhalde en iyisi beraberlik olur ama oda zor kalede okan varken

kaptan 55

millette ne şevk kaldı ne heyecan..adana ve buca'ya içerde vursaydık giresun 19 mayıs stadın'da sanırım stadı ya paylaşırdık yada kale arkasını giresunspor taraftarına verirdik.

stres,stres diyip duruyodu hocalar yok 5 maçlık stres yok play off stresi yaşamış futbolcular ya bunlar yıllarca bu işden ekmek kazanan insanlar neyin stresini yaşadılar anlayamıyorum şimdide mağlubiyetler stresi yaşamasınlar. ???

yıllardır alıştık artık bizde SAMSUNSPOR bu gider lojmanların içinde telekom'dan 5 yer yeri gelir inönüde bejekeye 4 atar.

ne sonuç çıkarsa çıksın hiç şaşırmam.

Ertuğrul Sağlam

Güvenmediğiniz takım Samsunspor arka arkaya 5 maç kazanmış ligin 2 ve 3'üncü sırasındaki takımlarla oynadığı maçlarda futbolu ile rakibini ezmiş birinde hakeme diğerinde Savaş'ın beceriksizliğine takılmış bir takım.
Çekindiğimiz takım ise Giresunspor ortasahasında Sefa Aksoy, Ramazan Sal'ın oynadığı takım.

gideceğiz, yeneceğiz, geleceğiz, bukadar................ >:(

kerem55

Girsesuna hic sansımız tutmuyor  beraberlik iyidir bence.

jean

ins bu sefer seytanin bacagini kirariz dunku takim bizi icerde disarda yeniyor

Dartagnan

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 17 Mart 2010, 12:56:22
Güvenmediğiniz takım Samsunspor arka arkaya 5 maç kazanmış ligin 2 ve 3'üncü sırasındaki takımlarla oynadığı maçlarda futbolu ile rakibini ezmiş birinde hakeme diğerinde Savaş'ın beceriksizliğine takılmış bir takım.
Çekindiğimiz takım ise Giresunspor ortasahasında Sefa Aksoy, Ramazan Sal'ın oynadığı takım.

gideceğiz, yeneceğiz, geleceğiz, bukadar................ >:(

aynen abı ben anlamıyorum bızım taraftarı Allah askına herseye ragmen bu takımın arkasındayız tamam hevesımız kactı ama adanada Allah bılıyor nasıl yenıldıgımızı,Buca macında savas sagolsun kacırdıgı gollerı herkes gordu bucanın nasıl kapalı oyandıgını da gordu.Evet ruyamız sona erdı ancak bu takımı kaybetmemek lazım.Eger pes edersek de bu SAMSUNSPOR taraftarına yakısmaz.

Tamam kalede ahmet sahın yok okana oranla  kalıtesı tartısılmaz ancak neden bu kadar karamsarız anlayabılmıs degılım.Varsın cıkamayalım super lıge,ama bız sevdamızdan vazgecmeyelım !!!HERKESE İNAT!!!

beşnumara

giresun defansı çok kötü. hızlı oyuncularımızla zorlanırlar.adana maçında bunu gördüm.emre aktaş tek başına bunalttı defansı.oktay ve murat yıldırımın ara paslarıyla zorlanacaklarını düşünüyorum.bu maç için içimde garip bir his var.yeneceğiz bu sefer ama okan da düşündürüyor beni.beraberlikle dönersek okanın yapacağı hatayla döneriz başka türlü puan bırakmayız diye düşünüyorum.

mehmet yılmaz

Şu forumda Giresun'u yenmeyi en çok isteyenlerden birisi, belki de birincisiyimdir. Giresun'dan nefret ettiğimden falan değil, bilakis severim ben Giresunspor'u. Ne de olsa hem anne tarafı hem de ( daha da önemlisi :) ) hanım tarafım Giresunlu. Giresun tribünlerinden muhabbetim olan arkadaşlarım, kardeşlermim var. Zaten sorun da orada, şu son 5 maç yüzünden yazın Giresun'a gidesim gelmiyor artık :)

O 5 maçın hepsi de tuhaf bir şeklide olağan üstü şartlara denk geldi. İlkinde Şirin Ana vefat etmişti, gruplar gitmedi, Timofte'yle birlike münferit gitmiştik. Serkan, Celil, Caner üçlüsü birden sakattı. İkincide biz kümede kalmayı garantilemiştik ve hiç bir amacımız yoktu, Çok dostasne bir ortamda Giresun'u da kümede tutan bir mağluibyet almıştık. Üçüncüde bizim topçular Hayrettin Gümüşdağ'ı paket etmek için maçı gözden çıkardılar. Bu bilinen birşey maalesef.

0-1'lik maç geçen sezon. Topu biz oynarken Hakan Koçaslan, aptalca bir kırmızı gördü ve son dakika golü geldi. İlk devre ise teknik direktörümüz bile yoktu tam bir kaos ortamı vardı.

Giresun'la 2 hafta önce karşılaşsak çok iddialı olabilirdim fakat özellikle kaleci Ahmet'in yokluğu çok etkiler bizi. Yine de bugüne kadar hep yarasını sardığımız Giresun'un bu defa bize yarayacağına inanıtyorum.

Çotanaklar tribününü az çok bilir, tanırım. Samsunspor'a karşı bir olumsuzlukları yoktur. Ama sanırım bizdeki çok parçalı tribün yapısı, yani birinin "alkışlayalım" derken öbürünün el-kol çekmesi de etkili oluyor bazı şeylerde. Giresun'un kale arkasındaki Uçbeyleri denilen oluşum harbiden her türlü pisliği yapmış ve ortamı dinamitlemişti geçen sezon.

Temennim kesinlikle kazanmmız yönünde ama küfürün, gerginliğin hiç gereği yok, inşallah olmaz. Olmasın...

YaşarDoğu

Pozisyon buluyoruz, son vuruşlarda etkisiz oluyoruz.Savaş ın  Adana ve Buca maçlarındaki şanssızlığı Giresun ile kıracağı kanatindeyim.Turgut un da bu hafta dahil olacak olması ile takımdaki Abdelazizin kesileceğini düşünüyorum.

Tahmini 11 im

Okan

Adem       Pavlik  Ersin         Orhan

Turgut      Ömür  Murat        Sezer(İlhan)

Oktay

Savaş

Adelazize yeterince şans verildiğini düşünüyorum.Artık bi ikaz verilmeli kendisine.İnş. İlhan 11 de başlamaz Giresunda.yine biz sinir harbi olmayız.