Ben Ofosu Piasere

Başlatan yaman55, 07 Mayıs 2008, 17:29:59

« önceki - sonraki »

yaman55

Kısa bi dönem bizde oynadı ama 30-40- metrede attığı inanılmaz şutlar hala aklımda
özellikle 35.dakikada ertelenen bjk maçında attığı 1 şut direkte patlamıştı o maç çimlerin kalkması nedeniyle ertelenmişti

Sadece Samsunspor

eski haberleri araştırdım falan şu linkleri buldum:

bu linkteki 2.resimdeki ben ofosomu?
http://www.turkfutbolu.net/fenerbahce/2001-02/2001-02fbhafta18.html

Alıntı
Ben Ofosu: 2002 yılında Samsunsporlu Ofosu'nun, çalışma sırasında Furkan'la girdiği ikili mücadele sol ayak fibula kemiği kırıldı. Ayağına vida takılan Ganalı futbolcu, 2 ay sonra idmanlara başladı.

veis

evet süper bi performans sergilerken devre arası diyabakır diskiye kiraladıgımız furkan antremanda ayagını kırmışdı yazık oldu süper topçuydu.

**KaR6**

Adam bu gece ruyama girdi yaa :) formasını veriyodu bana, Allah hayırlara cıkarsın :P

veis

Alıntı yapılan: **KaR6** - 08 Mayıs 2008, 12:13:42
Adam bu gece ruyama girdi yaa :) formasını veriyodu bana, Allah hayırlara cıkarsın :P

alemsin ya :P
şimdi ordulu şenoldan bahsetsek neolcak kardeşim :P

**KaR6**

Alıntı yapılan: veis - 09 Mayıs 2008, 08:17:58
alemsin ya :P
şimdi ordulu şenoldan bahsetsek neolcak kardeşim :P

eyyvah eyvah  :)  kabus diye uyanırım heralde abicim yaa ;D

jean

ertelene bjk macinda adeta kahrolmustum 2.5 milyon biletti annem baskasindan borc almisti beni maca yollamak iicn 10. dk de mac ertelendi devaminida federasyon ankaraya almisti bizde inat edip derslerini vermistik istanbul yalakalarina

yaman55

Alıntı yapılan: jean - 09 Mayıs 2008, 12:42:47
ertelene bjk macinda adeta kahrolmustum 2.5 milyon biletti annem baskasindan borc almisti beni maca yollamak iicn 10. dk de mac ertelendi devaminida federasyon ankaraya almisti bizde inat edip derslerini vermistik istanbul yalakalarina

evet belediye 15 tane otobüs verdi taraftara ücretsiz o maç için ankaraya gitmeye

Ben Ofosu

Ben Ofosu'yu , Bjk maçından beri ayrı seviyorum ...

gozgoz yýlmaz

Zihnimde hemen hmen hiç yer etmemiş bir futbolcu bu Ben Ofosu. Esas, ertesi yıl Brezilyalı bir Junior vardı bizde, a kalite futbolcu idi.

beşnumara

abi o sezon gelen brezilyalılar iyiydi.mesela defanstaki brezilyalı milton da iyiydi.istanbulspora frikikten gol atıp deplasmanda 1-0 yenmiştik.bir de fenere gol atan sol bek vardı.onu niye gönderdk anlamadım ben.o da iyiydi ertuğrul benzetirdim ben.

Kaya

Alıntı yapılan: beşnumara - 21 Temmuz 2009, 00:41:37
abi o sezon gelen brezilyalılar iyiydi.mesela defanstaki brezilyalı milton da iyiydi.istanbulspora frikikten gol atıp deplasmanda 1-0 yenmiştik.bir de fenere gol atan sol bek vardı.onu niye gönderdk anlamadım ben.o da iyiydi ertuğrul benzetirdim ben.

al işte ben takılıyorum takılıyorum sana sonra kızıyorsun milton iyimiş 100 kilo topçu mu olur lan ben onu geçerim dönerim bir daha geçerim adam iyi ki bir frikik attı hee

bize gelen brezilyalılara gelince gozgoz abime katılıyorum junior çok kaliteli bir oyuncuydu fakat istediği zaman oynuyordu istemediği zaman geziniyordu ben en çok adolto silva nın gidişine üzülmüştüm çok iyi bir solbekti ama yzy dönemi adam uçtu gitti

germencisse

iyi futbolcuydu..ama her samsunspolunun aklında kalan bir isim değil..

beşnumara

21 Temmuz 2009, 14:20:51 #13 Son düzenlenme: 21 Temmuz 2009, 14:23:00 beþnumara
Alıntı yapılan: iak5529 - 21 Temmuz 2009, 07:28:11
  al işte ben takılıyorum takılıyorum sana sonra kızıyorsun milton iyimiş 100 kilo topçu mu olur lan ben onu geçerim dönerim bir daha geçerim adam iyi ki bir frikik attı hee

bize gelen brezilyalılara gelince gozgoz abime katılıyorum junior çok kaliteli bir oyuncuydu fakat istediği zaman oynuyordu istemediği zaman geziniyordu ben en çok adolto silva nın gidişine üzülmüştüm çok iyi bir solbekti ama yzy dönemi adam uçtu gitti

milton bizden sonra marsilyaya gitti diye biliyorum ama ;)

sen zaten hep konuşuyosun bi icraatını göremedik.yap bize bi numara diyorum yapamıyorsun.gördük halı saha maçlarında :P hani bu hafta kurtları yeniyordunuz? :D

Kaya

Alıntı yapılan: beşnumara - 21 Temmuz 2009, 14:20:51
milton bizden sonra marsilyaya gitti diye biliyorum ama ;)

sen zaten hep konuşuyosun bi icraatını göremedik.yap bize bi numara diyorum yapamıyorsun.gördük halı saha maçlarında :P hani bu hafta kurtları yeniyordunuz? :D

milTON birton olup brezilyaya döndü hee sen işi illa halısaya dökeceksen gel senin ifadeni alim farketmez ama işte davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş sana da nasıl geldiği bellii...