STSL 2011-2012 / 22.Hafta | Manisaspor - SAMSUNSPORUMUZ: 1-1

Başlatan 55_OrHaN_55, 21 Ocak 2012, 15:59:52

« önceki - sonraki »

5trawberry

Koray kimsenin hevesini kırma, kendi kafanı bi kır bakalım bi içi boş mu dolu mu ?

Serkan

Kimsenin hevesini kırmak istemem ama böyle insanların aramızda yeri yok;)

Desiqner

Kimsenin hevesini kırmak istemem ama koray  :redcard:

doðan

Alıntı yapılan: koray.55 - 23 Ocak 2012, 01:28:54
Yav arkadaşlar ben niye derdimi anlatamıyorum. Biz de samsunsporluyuz hem de sapına kadar ama kötü futbol oynuyoruz ve puanımız çok az bunu neden kabullenmiyorsunuz. Düşse de kalsa da bizim için farketmez takımıza her zaman sahip çıkarız orası ayrı. Ama takım hem başkan anlamnda hem de teknik direktör anlamında kötü yönetildi ve yönetiliyor. 90 dakka tek pozisyon bulamayan samsun mu 4 maçtan 3 galibiyet alacak güldürmeyin beni..

madem iyi samsunsporlusun koray hadi koy taşın altına elini çık ortaya git kulube başkana posta koy , hocayı kov .. hadi ne duruyosun ..
inanamıyorsun madem inanalara mani olma
senin yaptığına ters psikoloji deniyor , trersten motivasyon ama ortamı değil , gördüğün üzere millet seni tersliyor :redcard:

ercan0655

Manisa maçı yorumları ne oldu bırakın diğer muhabbetleri bu başlık  maçlarımız değil mi?

ibo055

Yeni bir Teknik Direktör  yeni galibiyet serisi  inşallah olacak  :)

doðan

Alıntı yapılan: ibo055 - 23 Ocak 2012, 12:15:46
Yeni bir Teknik Direktör  yeni galibiyet serisi  inşallah olacak  :)

eskisine ne oldu ??
( diğer başlığı şimdi okudum hakkımızda hayırlısı artık)

mehmet yılmaz

Uğur Boral ve Zenke'den sonra Fink de sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılmış :(
Kötü, çok kötü...

ahmetsefa55

Samsunspor'da yeni hoca arayışı
Samsunspor Kulübü'nün Başkanı Kazım Gürol Yılmaz, takımın başına en kısa sürede yeni bir teknik direktör getirilmesinin planlandığını

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Samsunspor Kulübü'nün Başkanı Kazım Gürol Yılmaz, ''Teknik direktör Vladimir Petkovic ile karşılıklı olarak anlaşarak yollarımızı ayırdık'' dedi.

Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takımın mevcut performansı ve ligde bulunduğu sıralama nedeniyle teknik direktör Petkovic ile bir araya geldiklerini ve karşılıklı anlaşarak yolları ayırma kararı aldıklarını söyledi.

Takımın başına en kısa sürede yeni bir teknik direktör getirilmesinin planlandığını ifade eden Yılmaz, ''Teknik direktör Vladimir Petkovic ile karşılıklı olarak anlaşarak yollarımızı ayırdık. Manisapor maçında takımın başında yardımcı antrenörümüz Burak Dilmen yer alacak. En kısa sürede de yeni bir teknik adamı takımın başına getireceğiz'' dedi.

Spor Toto Süper Lig'de üst üste galibiyet alma hedefinde olduklarını ifade eden Yılmaz, ''Orduspor maçında iyi bir oyun orta koyduk. Oyuncularımız iyi mücadele etti ve haklı bir galibiyet aldı. Yarın deplasmanda oynayacağımız Manisaspor maçı var. Hedefimiz, rakip takım karşısında mutlak galibiyet almak. Oyuncularımıza bu noktada güvenimiz tamdır. Başarılı olacağımıza inanıyorum'' diye konuştu.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/samsunspor/samsunsporda-yeni-hoca-arayisiSXHBQ265319SXQ

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: samsuni - 23 Ocak 2012, 13:46:49
Uğur Boral ve Zenke'den sonra Fink de sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılmış :(
Kötü, çok kötü...
fink uzun zamandan sonra ordu maçında iyi oynamıştı.gerçekten de kötü oldu.m. yıldırım,m.ceylan ,hakan arslan ,serdar özkan orta saha oluşturacak herhalde.yenal sol açıkta yapamadı.inşallah oynatmaz

kaptan 55

koray hevesini kırmak istemem ama biz bu manisa'ya manisa'da basarız.

fanatik samsunsporlu

GökhanÇağlar

zor mac olacak Gekas a guveniyorum,bulursa affetmez.kazanacagiz Allah in izniyle...

FaTiH_HaN

Manisa bankasyada ligi domine ettiği yıl bile biz Manisayı yendik, hemde bankasyada küme düşme adaylarından olduğumuz yıllarda, şimdi daha mı kötü durumdayız, 3 puanı alacaz inşallah, hem Gekas gibi bir forvetimiz var, 2 pozisyon bulsak 3 tane atar zaten  :)

fanatik samsunsporlu

23 Ocak 2012, 15:04:08 #104 Son düzenlenme: 23 Ocak 2012, 16:16:03 fanatik samsunsporlu
ismet arzuman vicdansızı da yok artık.