STSL 2011-2012 / 22.Hafta | Manisaspor - SAMSUNSPORUMUZ: 1-1

Başlatan 55_OrHaN_55, 21 Ocak 2012, 15:59:52

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: ChucKeR - 22 Ocak 2012, 00:33:57
hüseyin tok denen adam cezalı olmasaydı daha işimize yarardı bence. neyse fikir yürütmek anlamsız. 3 gün sonra takımın başında hangi hocanın olacağı meçhul. bekleyecez,  görecez.
bütün maçlarda oynamış.
ben ne olduğunu pek bilmiyorum.
ama kötü diyorsan da demek ki daha kötüsü oynayacak.  ;)

ahmetsefa55

AlıntıSamsun'da yüzler gülüyor

Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz, galibiyetten dolayı takımını kutlayarak, "Küme düşeceğimizi sanmıyorum. Ama benim için düşerse bıkarıp gider diyorlar. Değil Bank Asya'ya 3'ncü Lige de düşse takımı aldığım Süper Lige çıkarmadan başkanlığı bırakmam" dedi.

Ligde zor günler geçiren Samsunspor, Orduspor galibiyetiyle moral buldu. 8 hafta aradan sonra üç puanla tanışan Kırmızı-Beyazlılarda yüzler gülmeye başladı. Lunanlı oyunhcu Theofanis Gekas'ın attığı iki golle lige dört elle sarılan Samsunspor'da Başkan Kazım Yılmaz taraftara umut dolu mesajlar verdi. Galibiyetten dolayı takımını kutlayan Başkan Kazım Yılmaz, "Takımın ortaya koyduğu futbol ve aldığı sonuçtan memnunum. Bu maçı bir çıkış olarak görüyoruz. Ancak herşey bir yana 90 dakika boyunca taraftarın takımını desteklemesi beni çok duygulandırdı. Bu galibiyeti taraftarımıza armağan ediyorum" dedi.

Kendisiyle ilgili olarak "Bu takım küme düşer, Kazım Yılmaz bırakır gider" denildiğini belirten Başkan Yılmaz, "Ben takımın küme düşeceğine inanmıyorum. Degil Bank Asya'ya 3'ncü Lige de düşse Samsunspor'u aldığım Süper Lige çıkarmadan başkanlığı bırakmayacam. Her türlü bedeli ödemeye hazırım. Gelecek güzel günler Samsunspor taraftarı ile beraber daha güzel olacak. Beraber daha çok yapacagımız işler var" diye konuştu.

Öte yandan Salı günü deplasmanda oynayacağı Manisaspor maçı hazırlıklarına da ara vermeden başlayan Samsunspor'da futbolcuların neşeli oldukları gözlendi. Nuri Asan Tesisleri'ndeki idmana sakatlığı bulunan ve tedavisine Almanya'da devam eden Selim Teber ile Afrika Kupası'nde bulunan Aristide Bance dışında tüm futbolcular katıldı. Orduspor maçında forma giyen oyuncuların düz koşu yaparak tamamladığı idmanda diğer oyuncular 5'e 2 orta oyunu ile çift kale maç yaparak antrenmanı tamamladı.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/samsunspor/samsunda-yuzler-guluyorSXHBQ265170SXQ

Theofanis Gekas

Buraya yazıyorum Kazım Yılmaz efsane olacak.Bu lafları duyduk ya ondan bundan sonra düşsekte gam yemem

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: muratertan55 - 22 Ocak 2012, 13:06:56
Buraya yazıyorum Kazım Yılmaz efsane olacak.Bu lafları duyduk ya ondan bundan sonra düşsekte gam yemem

Olsun biz yinede düşmeyelim : )

Theofanis Gekas

ChucKeR

Alıntı yapılan: muhalif - 22 Ocak 2012, 12:42:33
bütün maçlarda oynamış.
ben ne olduğunu pek bilmiyorum.
ama kötü diyorsan da demek ki daha kötüsü oynayacak.  ;)

ben de ciddi ciddi izlemedim.  ts maçında bariz hatasıyla gol yedi manisa. ibb maçında kendi kalesine attı. belki şahane oyun kuruyordur ya da ince kademeler yapıyordur bilmiyorum ama adam sakar bu kesin. yerine oynayacak adam da muhtemelen konsantre çıkar. dünkü valdo başkan gibi. adam maç oynamayı özlemiş çok konsantreydi. öyle bi etki olur diye dediydim.

hayırlısı ya ne hesaplasak olmuyor, bi şekilde kazanalım da nasıl olursa olsun.

Ollivanders

Selim Teber'in sakatlığı canımı sıkıyor. Yararlı olur veya olmaz orası ayrı . Ama bu rahatlık beni deli ediyor.

55__Gurbet__55

Manisa son 10 mac´da galip gelememis. Güzel seri yakalamislar insallah devam eder  :P

Ahmeti

İlk deplasman gilibiyetimizin olmasını o kadar çok istiyorum ki

SSKLA

Alıntı yapılan: Serpico - 22 Ocak 2012, 14:32:53
Selim Teber'in sakatlığı canımı sıkıyor. Yararlı olur veya olmaz orası ayrı . Ama bu rahatlık beni deli ediyor.

Bana da 600-700 bin lira garanti para verseler ben de sakatlanırım be abi :kafa:

Ollivanders

Futbolcudur sakatlanır ama ortada sanki sakatlandı  gelse de iş yapmaz  veya yetişemez zaten boşver gibi bir goruntu var. Adama parayı veriyorsun ama sakatlandı işte. Vittek dondu be abicim. Bizim Teber hala Almanyalarda.

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: Ahmeti - 22 Ocak 2012, 14:43:41
İlk deplasman gilibiyetimizin olmasını o kadar çok istiyorum ki
bu sefer olacak inşallah

cembaba

Bilet fiyatları 5.00 TL imiş.

1. Kategori - 40.00 TL
2. Kategori - 35.00 TL
3. Kategori - 30.00 TL
4. Kategori - 25.00 TL
5. Kategori - 15.00 TL
6. Kategori - 10.00 TL
7. Kategori - 5.00 TL
8. Kategori - 5.00 TL
9. Kategori - 5.00 TL RAKİP TAKIM

olcay

Alıntı yapılan: ChucKeR - 22 Ocak 2012, 14:30:27
ben de ciddi ciddi izlemedim.  ts maçında bariz hatasıyla gol yedi manisa. ibb maçında kendi kalesine attı. belki şahane oyun kuruyordur ya da ince kademeler yapıyordur bilmiyorum ama adam sakar bu kesin. yerine oynayacak adam da muhtemelen konsantre çıkar. dünkü valdo başkan gibi. adam maç oynamayı özlemiş çok konsantreydi. öyle bi etki olur diye dediydim.

hayırlısı ya ne hesaplasak olmuyor, bi şekilde kazanalım da nasıl olursa olsun.

ben manisada yaşayan biri olarak söyleyeyim:
hüseyinin öyle göründüğüne bakmayın. koca götlü hantal gibi görünür ama hakkaten iyi stoper süper lig için. yanındaki uzun salak yeteneksiz stoperin arkasını toplayan tip stoper. olmaması daha iyi. her hafta banko oynadığına göre kemal özdeşin iyi adamı, öyle düşünelim.
ayrıca iki kanadı da gidince atağa çıkamaz diye düşünmeyelim. ahmet ilhan çok hızlı ve teknik. murat erdoğanı söylemeye gerek yok. şu an bizim ihtiyacımız olan adam. mehmet güven, nizamettin, bekir falan bizim ortasahamızın 5 katı kapasitesinde. isaac, ahmet ilhan kanat. kahe, makukula dan biri de forvet olursa yine kolay rakip olmıycak.
ama biz olayın farkındayız onlar hala rahatlık psikolojisindeler.avantaj elimizde  :)

minci

Alıntı yapılan: muhalif - 22 Ocak 2012, 12:54:19
http://www.sporx.com/futbol/superlig/samsunspor/samsunda-yuzler-guluyorSXHBQ265170SXQ
Başkan Travzanı tanıdıktan sonra yeni yeni Samsunsporun havasına girmeye ve tarftarı tanımaya başladı. Belki travzana kaybettik ama başkanımızı kazandık galiba. Aramıza hoş geldin başkan.