STSL 2011-2012/ 12.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - MP Antalyaspor: 1-0

Başlatan 5trawberry, 21 Kasım 2011, 23:25:25

« önceki - sonraki »

hala kızı

petkoviç bugün defolup gitmezse buyursun antalya 3 puan armağan olsun

engin55

celebi

fat55

petkoviç ne yapsın.kadro ortada.orta sahada 4 kişi saymak istesek yok abi.forvet belli.devreye kadar ne kadar puan alırsak başarı.öncelikle antalya maçı indirim mi olur nasıl olur ama tribünler dolu olmalıyız ve etkili olmalıyız.bu takım bizim sonuna kadar sahip çıkacağız.başka alternatifimiz yok.

özkan

Bizim gibi sürekli abilerin eline bakan bir takım olmaktansa,yıllardır doğru yönetilen antalya yensin daha iyi.Artık iyice sıvamaya geçtik..Sezon başı metro-kazım kavgası,kazım-şirinlere cephe alışı,vali abimizle cok degerli insan suat kılıcın trabzon yalakalıgı,akıl almaz cezalar,insanların sogutulması,kısacası bir takıma,taraftarına 11 haftada ne yapsakda soğutsak deseler bunlar yapılırdı herhalde.

Haketmediğimiz bişeyi istemedim hiç.Samsun halkının yarattığı bu şehrin sözde abilerinin pvp kavgaları için samsunsporu pist seçip bu takım üzerinden kavgalarını yaptıkları için süper ligi hiç  haketmediğimizi düşünüyorum.

Oysa sezon başı ne umutlarla başlamıştık değil mi ?
Ama unuttuğumuz bişeyler vardı,abilerin egoları Atatürk'lü armamızdan daha değerliydi.. ;)

feveran

petkovıc varsa bence kımse gıtmesın adam idmanda bıle seyırcı ıstemıyor halen peşine gıdıyruz ama samsunspor sevgımde agır basıyor bu sefer istifa etmeyıpde takımın başında cıkarsa şerefım uzerıne yumurtalar hazır :(

Ertuğrul Sağlam

Samsunspor'un bir daha Bankasya'yı kaldırmaya gücü yok, bırakın Başkanı, Hocayı, şunu bunu Antalyaspor maçında taraftar olarak üstümüze düşeni fazlası ile yerine getirelim, bu takımı ayağa kaldıralım. Biz buradan ümitsizlik tohumları ekerek takımımıza verebileceğimiz hiç bir şey yok. Bu takımın şuanda morale desteğe ihtiyacı var.

Takım galip gelemedikçe tribünde olduğu gibi sitedede bir düşüş bir ümitsizlik havası hakim olmaya başladı eğer bizde sıradan Samsunspor taraftarı gibi başarıya endeksli tavır sergilersek bu Süperlige çoktan havlu attık anlamına gelir.

Eğer uygun görülürse Antalya maçından önce büyük bir organizasyon tertip edip taraftarr gurupları ile birlikte takımımıza moral ziyareti yapalım. Antalya maçı için taraftarımızı stada çekecek sanal alemde bildiriler yayınlayalım...  

özkan

Sonuçta onlar gittiğinde çileyi çeken yine bizler olacağız.Geç olmadan birlik olalım..Sapr için,ergün için değil,arma için o staddayız sonuçta. ;)

Serkan

samsunluhakan

Alıntı yapılan: fat55 - 22 Kasım 2011, 09:37:59
petkoviç ne yapsın.kadro ortada.orta sahada 4 kişi saymak istesek yok abi.forvet belli.devreye kadar ne kadar puan alırsak başarı.öncelikle antalya maçı indirim mi olur nasıl olur ama tribünler dolu olmalıyız ve etkili olmalıyız.bu takım bizim sonuna kadar sahip çıkacağız.başka alternatifimiz yok.

ne demek petkoviç ne yapsın kardeşim bu takımın bu hale gelmesinde tek sorumlu petkoviçtir transferleri yaparken benmi dedim pal lazarı domingezi banceyi alın diye benmi dedim petkoviçmi dedi madem istemiyosun neden aldırıyorsun benmi hakan bayraktarı gönderip mustafa sarp ı alan biraz yorum yaparken dikkat edelim bu takımın bu hale gelmesinde tek sorumlu petkoviçtir.. bu böle biline eger hocasız çıksaydık şuandakinden fazla puan toplardık arkadaşım ...

feveran

Alıntı yapılan: Serkan - 22 Kasım 2011, 14:01:24
Kafana göre bir şeyler yap işte Samsunsporum

artık bizde kafamıza goreyız isteyen istedıgını yapsın

Ahmeti

İlk galibiyetimizi cumartesi günü gündüz maçında almıştık,umarım antalya maçında hasret olduğumuz 3 puana kavuşuruz.

Maç saat'i çok ters bir saat ama Samsunspor'umu desteklemek için elimden  gelen mücadeleyi vereceğim.

twitter

55ertan

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 22 Kasım 2011, 13:43:19
Samsunspor'un bir daha Bankasya'yı kaldırmaya gücü yok, bırakın Başkanı, Hocayı, şunu bunu Antalyaspor maçında taraftar olarak üstümüze düşeni fazlası ile yerine getirelim, bu takımı ayağa kaldıralım. Biz buradan ümitsizlik tohumları ekerek takımımıza verebileceğimiz hiç bir şey yok. Bu takımın şuanda morale desteğe ihtiyacı var.

Takım galip gelemedikçe tribünde olduğu gibi sitedede bir düşüş bir ümitsizlik havası hakim olmaya başladı eğer bizde sıradan Samsunspor taraftarı gibi başarıya endeksli tavır sergilersek bu Süperlige çoktan havlu attık anlamına gelir.

Eğer uygun görülürse Antalya maçından önce büyük bir organizasyon tertip edip taraftarr gurupları ile birlikte takımımıza moral ziyareti yapalım. Antalya maçı için taraftarımızı stada çekecek sanal alemde bildiriler yayınlayalım...  

>l< >l< >l< >l< >l< >l<
Her mac her puan bizim icin önemli.
Antalyayi yenip antep deplasmanindan beraberlik cikarmamiz lazim.
Takim icin antalya maci deplasmandan 2kat zor gececektir, herkez protesto edilmekden korkacak.

Bursa stadinda dev bayraklar vardi, bizde neden izin verilmiyor anlamiyorum.

cembaba

Bunu bende demiştim. En az 1000 -1500 kişi tesisleri basıp, yakmalıyız orayı. Hangi takımın taraftarı olduklarını hatırlamalılar. YOk öyle paramı alırım, yatarım.

Geçenlerde bir yorum yapmıştım. Taktikten anlamamak ile beraber, Ekigho - Zenke ikilisi ile daha çok gol pozisyonuna girebileceğimizi düşünüyorum. Zenke - Agbetu gibi bir ikili yapabiliriz. Geçen sene acı çektiğimiz anları hatırlayın...

Yozgat (Bolu maçı) - Cenk / Zenke ikilisi yüzünden gol pozisyonuna giremiyorduk.
2 hızlı adamı yan yana oynattığımız zaman sanki daha hızlı kontra ataklarla gol pozisyonuna girebiliriz diye düşünüyorum.

Tabii orta sahamızda bir oyun kurucu olmadığı için çok daha fazla sıkıntı yaşıyoruz. Hakan Arslan genç ama bu işi kaldırabilecek nitelikte sanki. En azından bir M.Sarp'tan daha istekli. Fink'e neden bu kadar çok destek veriyoruz çözemedim. Adam ikili mücadelelerde yok. Pas hatası yapıyor. Bacaklarını açamıyor.

Kısacası orta sahamız iş yapmıyor. En iyi bölge defansımız. O kadar çok transfer ne için defansa yapıldı anlamadım. 18'e almamak için mi? Her şey yanlış ama ümitsiz kalmak daha büyük yanlış.

İDMANI BASALIM !