Euro 2008 Yarı Final / Türkiye ' miz - Almanya: 2-3

Başlatan 16 SS 1965, 21 Haziran 2008, 00:33:58

« önceki - sonraki »

berusa55

Neyse Emre Tümer Ve Servet'in yetişme itimalleri varmıs. Marco'nun da cezası bitti hadi hayırlısı....

ozkan17

Alıntı yapılan: berusa55 - 21 Haziran 2008, 16:30:53
Malasef Nihat da sakat ve oynaması zor işte bu iyi olmadı.
nihat turnuvayı kapattı

CurvaSudSamsunspor

55__Gurbet__55

bu mac cok sor oyniyacak adam kalmadi defans hic yok ama biz cilginiz bize belli olmaz onlarin futbolculari varsa BIZIM´DE ALLAHIMIZ VAR !!!!!!!

MeL_55

22 Haziran 2008, 17:30:22 #19 Son düzenlenme: 22 Haziran 2008, 17:32:44 MeL_55
AlıntıNihat kamptan ayrıldı !..

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın çeyrek finalinde Hırvatistan'ı penaltı atışları sonrasında eleyen A Milli Takım'nda, golcü oyuncu Nihat Kahveci sakatlığı yüzünden kamptan ayrıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun  resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Nihat Kahveci'nin dün ve bugün yapılan muayenelerinde, ileri tetkik ve konsültasyonları neticesinde sağ uyluk ön grup adalelerinden birinin üst yapışma bölgesinde zorlanmaya bağlı 3. derece rüptür (yırtık) tespit edildiği ve tendon bütünlüğünün tamamen ortadan kalktığının anlaşıldığı belirtildi.

Nihat'ın durumuyla ilgili olarak kulübü Villareal'in sağlık heyetine gerekli bilgi ve dokümanların iletildiği ifade edilen açıklamada, söz konusu sakatlığı sebebiyle cerrahi müdahale dahil tüm tedavilerini ve rehabilitasyon sürecini İspanya'da gerçekleştirecek milli futbolcunun, bugün takım arkadaşlarıyla vedalaştığı ve başarı dileklerini sunarak, öğleden sonra kamptan ayrıldığı bildirildi.

Sol diz iç yan bağlarındaki problem nedeniyle tedavisi süren Servet Çetin'in de yarı finalde Almanya ile oynanacak maçta forma giymesinin çok düşük bir ihtimal olduğu ifade edildi.

Milli takım sağlık ekibi tarafından diğer sakat oyuncularla ilgili de şu bilgiler verildi:

Emre Belözoğlu: Salondaki çalışmalarını sürdüren futbolcu bugün akşam idmanında sağlık ekibi denetiminde saha çalışmasına çıkacak.

Tümer Metin: Kasık ağrısı problemiyle tedavi gören oyuncunun saha antrenmanlarına sağlık ekibi denetiminde devam edilecek.

Emre Güngör: Turnuvayı kapatan futbolcunun tedavisine sabah-akşam çift seans olarak devam ediliyor.

Açıklamanın son bölümünde ise Hırvatistan maçında küçük sağlık problemleri yaşayan Mehmet Topal, Rüştü Reçber, Semih Şentürk, Gökdeniz Karadeniz'in tedavilerinin sürdüğü ve şu an itibariyle oynamalarına engel bir durumun görülmediği belirtildi.

veis

marco oynayacak bu çok iyi cezası bitdi.servetde büyük ihtimalle oynar oynamasada dert degil hakan balta stoperde başarılı olur.ugur ve sabri kenardan iyi besler takımı ayrıca çok hırslılar.tuncayın yerinde gökdeniz bence dahada başarılı olur.tek sorun semih tek forvet oynayacak bu 90 dakika için büyük sıkıntı.ilk 11 de çıkdıgı maçlarda başarılı olamıyor fizik gücü en fazla 60 dakikalık.bizi etkiliyecek tek sorunda bu.aslında mevlüt tek forvet olabilir hırslı ve topa basıyor.semihde pres çok zayıf.

55__Gurbet__55

bu gece rüyam´da gördüm 2:0 öne geciyoz ikinic gölü ugur boral atiyo ve ilk yari öyle bitiyo. insallah bölye ama cok zor sakatlilarin sayisi artiyor kaleci tolga oynamasi söz durumu falan veya 8 kisi kalabiliriz diye sözler var

harbisamsunsporlu5517

8 kişi kalırsak 5 adam çagrıma hakkımız var ama  11 kişi kalacagımızı sanmıyorum bence bu bır taktık almanlar için

körfez55

nerde çürük futbolcu varsa toplamış cücük beyinli terim...adamlar oynamadan sakatlanıyo eee gs den topcu alcam die bi taraflarını yırtarsan olacağı bu türkiyede o kadrodakilerden çok daha iyi oyuncular var gökhan zanın yerine hakkıyı koy daha iyi oynar valla...bu başarımız bile tamamen mücize bu kadroyla bu t.direktörle bu kadar gelmemiz bile büyük bir şans.

veis

maRCO paşa varsa sorun yokdur ortasahada ueyerki semihi ilk 11 de başlatmasın.

ozkan17

Alıntı yapılan: veis - 23 Haziran 2008, 17:12:47
maRCO paşa varsa sorun yokdur ortasahada ueyerki semihi ilk 11 de başlatmasın.
ne paşası veıs abı yaw..daha olmadı genelkurmay baskanı yapalım adamı..ıkı ıyı ıs yaptı dıye brezılyanın iş görmez paslanmıs makınesı geldı turkıyede ıkı iş gördü diye paşa komutan falan...o zaman yılların kralı SERKAN AYKUT'umuz da su kadroda bence rahat oynar vallahi ılk onbırde..ıyı mıllıler falan ama abartmanında anlamı yok..ayrıca bır fenerlı ıcınde bole abes yazılara ne gerek var onuda anlayamadım veıs abı

veis

abartma özkan pas makinası felan adam süper top oynuyor ve lakabıda milli takımdaki oyuncular tarafından paşa konmuş.fb gs diye ayırım yapıyorsak ozaman bu milli takımı desteklemeyelim dimi bi tane bile samsunsporlu yok.ayrıca serkan aykut tezine asla katılmıyorum koca sezon yatacak kavga olaylarına karışacak sürekli barlarda içecek bir serkan aykut olamaz milli takımda.ben servetden nefret ederim ama milli duygular içinde servet benim adamım oldu çıkdı.milli takımda anti bizans olamaz.ayrıca bir fenerli için abes kelimesine hiç ama hiç katılmıyorum arda turan da benim için kral dır.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: ozkan17 - 23 Haziran 2008, 18:16:14
ne paşası veıs abı yaw..daha olmadı genelkurmay baskanı yapalım adamı..ıkı ıyı ıs yaptı dıye brezılyanın iş görmez paslanmıs makınesı geldı turkıyede ıkı iş gördü diye paşa komutan falan...o zaman yılların kralı SERKAN AYKUT'umuz da su kadroda bence rahat oynar vallahi ılk onbırde..ıyı mıllıler falan ama abartmanında anlamı yok..ayrıca bır fenerlı ıcınde bole abes yazılara ne gerek var onuda anlayamadım veıs abı

özkan ne fenerinden bahsediyon biz türk milli takımından bahsediyoz burda takım ayrıımcılık yapmıyoruz. ayrıca serkan aykut rahat ilk 11de oynar falan hayal kurma yaw ;D

ozkan17

nie tugberk kocaa mıllı takımda bi samsunlu olsun dahaa ;D sakamız bıyanad ınsallah patlamayız almanya karsısında..14 kısyle maca cıkcaz bunlardan ıkısı kalecı..cok zor durumumuz cokk zor

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: ozkan17 - 23 Haziran 2008, 18:30:42
nie tugberk kocaa mıllı takımda bi samsunlu olsun dahaa ;D sakamız bıyanad ınsallah patlamayız almanya karsısında..14 kısyle maca cıkcaz bunlardan ıkısı kalecı..cok zor durumumuz cokk zor

bu arada fatih terim şakayla demiş tolgayı defansta oynatabilirmiyim diye uefa'dan mı ne cevap gelmiş hiçbir sakınca yok diye ;D