PTT 1. LİG Play-Off Final | Mersin İdman Yurdu - Samsunspor'umuz

Başlatan 55__Gurbet__55, 14 Mayıs 2014, 00:17:38

« önceki - sonraki »

Desiqner

Hakan Kutluyu getirdiler başa.İnşallah ondanda mersinin kaşarlanmış topçularındada intikam alınır :)

34 SS 1965

yeter artık be . lıge cıktıgımız donem şike olaylarını örtpas etmek ıcın playoff getır play-outu getırme takım duser. sımdı de bu olay aklınıza sokayım sızın be kadın ve cocuklara karsı - yamyamları aynı stada sok fantezınıze sokayım federasyon

muzaffer4

Kadıköy rıhtımdan 3.000 kisi mesalelerle stada yuruyelim  :D  :deli:

yirmiuc

Yilmaz Vuralin ayrildigi kesin mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

yirmiuc

Mersin sitesindeki yorumlardan biri : arkadaşlar işin ucunda yılmaz hoca olunca herseyı beklerim,bana kalırsa taktik bu ,yılmaz hoca sadece takımdan önce istanbula gıtmıstır,hepsi bu... Katılıyorum! Kararsızım! Katılmıyorum!

GençKozluklu

Alıntı yapılan: yirmiuc - 16 Mayıs 2014, 08:48:59
Mersin sitesindeki yorumlardan biri : arkadaşlar işin ucunda yılmaz hoca olunca herseyı beklerim,bana kalırsa taktik bu ,yılmaz hoca sadece takımdan önce istanbula gıtmıstır,hepsi bu... Katılıyorum! Kararsızım! Katılmıyorum!

Hiç umurumuzda olmamalı. Biz işimize bakmalıyız. Normal şartlar altında maçın oynanamasını arzu ediyorum. Her türlü yenmeliz. Vural ya da Kutlu. İsterse Morinho olsun. Buradan geri dönüş yok. Bunlar kafamızı karıştırmamalıdır.

adige73

bence stada toplu gidilmesi durumunda içeri almada sorun yaşanabilir açık açık samsunlu olduğu belli olanları stada almayabilirler

muzaffer4

Sadece tc kimlik noyla aliniyormu yoksa bizzat orada olunmasimi gerekiyor.
ben tek basima 8 bilet alabilirmiyim.

celebi

muzaffer4

Baskasinin tc si ni kullanarak 4 tane daha alamam yani illa ki tc sini verdigim adamin bizzat orada bulunma sartimi araniyor

celebi

hayır bir tane daha tc kimlik no ver alabilirsin. illaki kişinin orada olmasına gerek yok.

ercan0655

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/26427942.asp

TAHKİM Kurulu, Galatasaray'ın, Kayseri Erciyesspor ve Samsunspor'un da Mersin İY ile yapacağı maçları kadın ve çocuk taraftar önünde oynama cezasına yaptığı itirazları oy birliği ile reddetti.

muzaffer4

Alıntı yapılan: celebi - 16 Mayıs 2014, 09:24:19
hayır bir tane daha tc kimlik no ver alabilirsin. illaki kişinin orada olmasına gerek yok.

tesekkurler.

Levent ÖCAL

AlıntıYılmaz Vural'ın şehri terk etmesinin ardından futbolcularla toplantı yapan Yönetim, futbolcuların isteği üzerine Hakan Kutlu ile yeniden bir araya gelme kararı aldı.

Resmi Facebook sayfalarından alıntı.

brigand

Bu saatten sonra isterlerse Mou'yu getirsinler. Bizim rakibimiz Mersin falan değil. Bakıyorum bütün resme; yalnız kalmış ve kazanmak zorunda olan savaşçıyız biz. Her türlü engel konuldu bu armanın önüne. Yaşadıklarımız, konuşulanlar, takıma etkileri vs vs. O gün orada sadece bir futbol maçı oynanmayacak maalesef. Düzene, adaletsizliğe, tarafa, armaya renklere olan düşmanlıklarına karşı galip gelmemiz gerekecek. Her zamankinden daha fazlası bizim için artık Süper Lig'e çıkmak.