PTT 1. LİG Play-Off Final | Mersin İdman Yurdu - Samsunspor'umuz

Başlatan 55__Gurbet__55, 14 Mayıs 2014, 00:17:38

« önceki - sonraki »

Raqua55

Play off'ta Rakiplerden çok çirkin oyunlarla uğraşıyoruz :( Biri Maçtan sonra Çıkar Sahayı ıslattılar der Biri Deplasman tribünü bilet fiyatlarını 400 tl yapar Çakma taraftarlarına bedava bilet dağıtır Biri Finalde ceza verir Amaçları çok açık ama şunu bilmiyorlarki Biz YILMIYORUZ Daha çok HIRSALANIYORUZ Allahın İzniyle Pazar Günü Maçı alıp SÜPERLİGE Çıkıcaz O zaman napıcak PAŞAZADELER Çok merak ediyorum ?

furkan5534

Alıntı yapılan: Raqua55 - 15 Mayıs 2014, 18:56:17
Play off'ta Rakiplerden çok çirkin oyunlarla uğraşıyoruz :( Biri Maçtan sonra Çıkar Sahayı ıslattılar der Biri Deplasman tribünü bilet fiyatlarını 400 tl yapar Çakma taraftarlarına bedava bilet dağıtır Biri Finalde ceza verir Amaçları çok açık ama şunu bilmiyorlarki Biz YILMIYORUZ Daha çok HIRSALANIYORUZ Allahın İzniyle Pazar Günü Maçı alıp SÜPERLİGE Çıkıcaz O zaman napıcak PAŞAZADELER Çok merak ediyorum ?

2011 de naptılarsa onu yapcaklar.. ya çıkmamızı engellerler yada düşmemizi sağlarlar.Ne istiyorlar bide anlasak...!

eprianu

Yormayın kendinizi, çoluk çocuğun önünde vurgun yapar, tarihe geçeriz.
Takımı hırslandırdılar. Ankaraspor da aynı aptallığı yaptı kazanan biz olduk  8)

samsunmania

Alıntı yapılan: furkan5534 - 15 Mayıs 2014, 18:59:43
2011 de naptılarsa onu yapcaklar.. ya çıkmamızı engellerler yada düşmemizi sağlarlar.Ne istiyorlar bide anlasak...!

İstanbul takımları ve teseye çok çelme takmamız rahatsız ediyor arkadaşları. Sempatik değiliz ya kardeşim. Bir sempatik Akhisar, Karabük değil, koskoca SAMSUNSPOR olmak bizim suçumuz.

cakir55

Bu yaşanan olaylarda Melih Gökçek'in bir parmağı kesinlikle var. Koskoca Spor bakanımız var. Bu işte yardım etmeyeceksen nerede edeceksin ?

Oyunlara rağmen aslanlar gibi savaşıp Süper lige çıkacağız o kadar...

özkan

gökçekle alakası yok.fenere şampiyonluk maçını seyircisiz oynattıklarından çeviremiyolar kararı.

eprianu

Bir iki gün önce yine dedim. Günahım kadar sevmem Suat Kılıç'ı ama kendisi aktifti.
Şu andaki bakan çok sakin ve pasif kalıyor. Bence çok fazla ümitlenmeyin.

cakir55

Alıntı yapılan: özkan - 15 Mayıs 2014, 19:19:02
gökçekle alakası yok.fenere şampiyonluk maçını seyircisiz oynattıklarından çeviremiyolar kararı.
Göreceğiz bakalım Süper Kupa maçında fener seyircisini alacaklar mı ?

Çağatay Kılıç istese o kararı da değiştirirdi adım gibi eminim.

cakir55

Sezon başından beri yaşadığımız maddi sıkıntılar, Gökçek'in yaptığı şerefsizlikler ve bunun üstüne Final maçını seyircisiz oynama cezası.

Allah'ım bizi sınıyor herhalde, bu olaylar sonrası Süper lige çıkacağımıza inancım  kat ve kat artmış durumda, inşallah olmamız gereken yere döneceğiz.

red_white

ulen Suat Kılıç'ı mumla arıyorum bir şekilde bu cezayı ertelettirirdi bu resmen ruhhh

samsunum

Mersinli topçular final den önce alacaklarını istemiş yılmaz vuralda kızmış topçulara idman a çıkmamış.  yılmaz vuralla yollar ayrılabilrmiş. tarzında haberler dönüyor sanal alemde

berusa55

Zaten inancım tamdı ama önce Ankara maçında sonra da final öncesinde şu yapılanları gördükten sonra, Samsunspor'umuzun o kupayı kaldırıp Süper Lig'e çıkacağına olan inancım kat be kat artmış durumda. Allah'ım yapılan haksızlıkları görüyor elbet...

CurvaSs

furkan5534

SPORX ÖZEL- PTT 1. Lig play-off finalinde hafta sonunda Samsunspor ile karşılaşacak olan Mersin İdman Yurdu'nda oyuncular isyan etti.

Uzun süredir maaşlarını alamadığı belirtilen futbolcuların idmana çıkmak istemediği iddia edildi. Teknik Direktör Yılmaz Vural'ın da bu olayların ardından idmana katılmadığı öne sürüldü.

Süper Lig'e çıkmak için son adım olan play-off finali öncesinde yaşanan bu olaylar Mersin'de büyük şok yaşattı.

Mersindede bizim sıkıntılardan var.sadece bu olay değil hiç kimse otobüs bile tahsis etmemiş taraftara.Taraftarda isyanda.Gerçekten bu takıma çok rahat bile vurabiliriz... İnşallah bayram yaşarız o gün

Mert