Dizi Film Tavsiyesi

Başlatan SSBiz Gençlik, 05 Aralık 2009, 11:12:38

« önceki - sonraki »

Sercan

Behzat Ç. nin sezon finali Türk dizileri tarihinde en iyisidir kesinlikle...

oguz_5528

Prison Break diyeceğim herkes izlemiştir onuda,hayatım boyunca gözümde Prison Break'in tadı kalacak unutulmaz bir dizi,Flash Forward'ı izlemeye başladım güzel bir kurgusu var,bakalım neler olacak  :evet:

emre

flash forward'ın devamı yok yanlız,yarım kaldı dizi bitirdiler.

CurvaSs

Alıntı yapılan: emre - 28 Haziran 2011, 11:32:54
flash forward'ın devamı yok yanlız,yarım kaldı dizi bitirdiler.

devamını da biz getirelim o zaman.

başroldeki adam, güzel olduğu kadar mütevazi olan varoş kızına aşık olur. kız ile konuşmaya başlarlar ama ilerleyen günlerde ilk olumsuz tepki gelir; "biz seninle ayrı dünyaların insanlarıyız"

bu tepkiden sonra hayatı çekilmez hale gelen başrol oyuncusu, kendisini alkole ve arabesk kültürünün güçlü sesi müslüm babaya bırakır. günler, aylar, yıllar geçer. hali vakti yerinde olan başrol oyuncusu, bütün varlıklarını kaybeder. tabi ki varoş kızı ise, mal varlığını geliştirmiştir. birgün parkta sabahlayan başrol oyuncusu ile, evlenip mutlu bir aile kuran varoş kızı karşılaşır.

hayatının 'o'nsuz geçen kısmı bir hiç olan başrol oyuncusu için yeni bir tranva gerçekleşir. karşısında evli bir şekilde duran varoş kızına içinden der ki; "zamanında sen demiştin, şimdi ben diyorum; biz ayrı dünyaların insanlarıyız."

başrol oyuncusu, o günden itibaren hayatına çeki düzen verir. kendisini tekrar "toplum"a kazandırır. git gide eski halinin altında da olsa, durumu düzelir. hayatında yeni bir sayfa açmak ister ve 'o'nun gibi olmasa da birine tutulur, evlenirler. evlenmiştir, ama yine de 'o'nun halini düşünmektedir. hayatım daha ne kadar zindan olabilir diye düşünürken, 'o' hayatını kaybetmiştir.

cenazesine gider ve "biz seninle ayrı dünyaların insanlarıyız" der. içinde kopan fırtınaları dindirerek, hayatına devam eder.

not: böyle bitse güzel olmaz mıydı yani? ne bilim bi' selvi boylum alyazmalım gibi bitsin, güzel olur bence. :D

emre

kardeşim sen hiç izledin mi flash forward'ı?  :hnk:

CurvaSs

Alıntı yapılan: emre - 28 Haziran 2011, 11:51:33
kardeşim sen hiç izledin mi flash forward'ı?  :hnk:

sorun da o zaten, hiç izlemedim. :D ama sonu böyle bitse etkileyici olurdu yani. :D 80'ler forever.  :P

Burak

Spartacus' e yeni bölüm çekilse bari.  Camelot nasıl izleyen var mı ?

emre

:D ben başta tahminlerini yazıyorsun sandım da az bucuk benzer seyler vardı ama varoş kızı falan ne ya  :D

neyse konuya dönersek sevdiğim ,takip ettiğim biz diziydi flash forward ilginç bir konusu vardı ancak reytingleri musade etmedi devam etmesine :)

Musti

Flash Forward'ı nasıl bitirdiler hala anlamam.  :x(( Mükemmeldi.  :ok

Lost çok bozdu.  zzzzz

Burak

Flash Forward Amerika'da yasaklandı diye biliyorum ben ama  :o

Musti

Alıntı yapılan: Burak - 28 Haziran 2011, 11:59:05
Flash Forward Amerika'da yasaklandı diye biliyorum ben ama  :o

:-\ Niye ki?

emre

Alıntı yapılan: Musti - 28 Haziran 2011, 11:58:38
Lost çok bozdu.  zzzzz

öyle böyle bozmadı  ;D

@burak

valla ben reytinglerden dolayı devam edilmedi diye biliyorum aynı sekilde Chuck ta öyle olacaktı halk sokaklara dökülünce devam edildi  :D

Musti

Alıntı yapılan: emre - 28 Haziran 2011, 12:03:24
öyle böyle bozmadı  ;D

@burak

valla ben reytinglerden dolayı devam edilmedi diye biliyorum aynı sekilde Chuck ta öyle olacaktı halk sokaklara dökülünce devam edildi  :D

:--*

Ben de reytinglerden dolayı biliyorum. Biz de döküleydik sokaklara  :)

Burak

Bir kaç kişiden öyle duydum hatta google babaya sordum forumların birinde de öyle yazıyor

Sercan

28 Haziran 2011, 12:13:55 #149 Son düzenlenme: 28 Haziran 2011, 12:23:10 55sercan55
Alıntı yapılan: Burak - 28 Haziran 2011, 11:55:15
Spartacus' e yeni bölüm çekilse bari.  Camelot nasıl izleyen var mı ?

Camelot iyi başladı idare eder,sırf eva green için izlenir...