SAMSUNSPOR KONGREYE GİDİYOR

Başlatan Barış555, 05 Aralık 2017, 09:19:55

« önceki - sonraki »

55ertan

Ben iyice gerildim bi tık yok ödemeyle ilgili  :(
Akbabalar sıraya girmiş bekliyorlar Saat 0.00 olmasını.

samsunum

AlıntıSOSYAL MEDYAYI KARIŞTIRAN TELEFON GÖRÜŞMESİ!...
Samsunspor'un eski başkanı Kazım Yılmaz'ın son zamanlarda kendisine yönelik eleştirilere cevap verdiği bir telefon konuşması sosyal medyada hızla yayılıyor. İddialar üzerine Yılmaz'dan bu telefon görüşmesiyle ilgili henüz bir açıklama gelmedi.
SOSYAL MEDYAYI KARIŞTIRAN TELEFON GÖRÜŞMESİ!...
03 Ocak 2018 Çarşamba 15:54

İŞTE KAZIM YILMAZ'IN O TELEFON GÖRÜŞMESİ
Samsunspor eski Başkan Kazım Yılmaz hakkında yaptığı ağır suçlayıcı açıklamalar üzerine hemen hemen her basın kuruluşunun sayfaları haber yapması beni son derece gerdi.

Memleketi Samsun olan ve Samsunspor gibi bir camiaya başkanlık yapma şerefine nail olmuş bir adam nasıl bu kadar gaddar olabilir tezinden yola çıkarak dün gece yarısından itibaren Sayın Kazım Yılmaz ile iletişim halindeyim...

Şunu Allah'a inanan her kulun bilmesini isterim ki; "Ben Kazım Yılmaz ile tanışmam. Dünkü yazımda da ifade ettiğim gibi bu güne kadar yakından görüp tokalaştığım bile olmadı. Ben çocuklarımın ekmek parasını Antalya da rehberlik yaparak kazanmaya çalışan Sapına kadar Samsunlu ve Samsunsporlu bir hemşerinizim."

Ne Kazım Yılmaz dan bir kuruş çıkarım var ne de Sayın Yılmaz'ın benim avukatlığıma ihtiyacı var. Ama Allah korkum var. Doğruları bilmeye ihtiyacım var. Ben Samsunsporluyum. Çocuklarım, eşim ve torunlarım da Samsunsporlu çok şükür...

BAKIN KAZIM YILMAZ NE DİYOR ?
Hiç bir yorum yapmadan Kazım beyin yaklaşık 45 dakika telefonda anlattıklarını özetle size aktarıyorum...

"Ben bu sezon için Samsunspor'a 2.5 Milyon lira söz verdim. Bu paranın 1.5 Milyonu'nu kulübe verdim. Diğer bir milyon için futbol federasyonun da bulunan bir evrağın geri çekilmesi gerekiyordu. Durumu Erkut Tutu'ya söyledim. Tutu bana o evrağı geri çekmem benim önümü kapatır dedi ve bende kızdım kalan bir milyonu vermedim. Resmen beni aptal yerine koydu" dedi.

Şu an işleri dolayısıyla Almanya'da olduğunu belirten Kazım Yılmaz sözlerini şöyle sürdürdü. "Aynı Erkut Tutu 15 gün evvel kulüpten alacağı olduğunu söyleyerek, TFF'ye 1.750 ( Bir milyon yedi yüz elli bin ) liralık temlik koydurdu. Sorun kendine. Vali bey beni görüşmek için toplantıya çağırdı. Ben de yurt dışında olduğum için katılamayacağımı belirtim.

Ancak üzerime oynanan oyunları ve oynayan kisileri en ince detayına kadar Sayın Valimize anlattım. Kendisi bana hak verdi ve benden belli bir süre bu olayları kamuoyu na anlatmamamı rica etti. Bende Valimize söz verdim. Herkesin eteğindeki taşları dökmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Elbet her şeyi açıklayacağım ve yer yerinden oynayacak diyerek" şöyle devam etti...

TUTU'NUN İSTİFASI OYUNUN BİR PARÇASI...
"Erkut Tutu'nun genel kurula gidip kendisini ve yönetimi ibra ettirerek aklayıp ondan sonra istifa etmesi tamamen bir kurgudur, önceden hazırlanmış bir oyundur.

Ben kendilerine madem genel kurul yapılacak dört beş arkadaş bir araya gelip, güçlü bir yönetim oluşturalım. Ben vereceğim parayı da kulübe bağış yapacağım teklifinde bulundum. Başta Büyükşehir Belediye Başkanı olmak üzere kimse bu teklife yanaşmadı.

Çünkü kurdukları oyunu oynamak istiyorlar. Hesapları karanlık. Hepsini açıklayacağım. Samsun'da bir Trabzon lobisi var başlarındaki de malesef bir milletvekilimiz. Çok tanınmış bazı iş adamları da bu lobiye hizmet ediyorlar ama Samsunlu olmanın bir bedeli var ve Kazım Yılmaz olarak ben bedel ödemeye razıyım. Bu pis oyun bozulacak. Dediğim gibi Valiye söz verdim zamanı bekliyorum" ifadelerini kullandı...

BENİ TEHDİT ETTİLER AMA HAVA ALIRLAR...
Söz konusu lobinin başını çeken millet vekili Sayın Cumhur Başkanımızın adını kullanarak bana tehditler savundular. Ben durumu hem Sayın Başbakana ve Reisimize ilettim. Yakında Samsun da bu anlamda deprem olacak diyen Kazım Yılmaz konuşmasına şöyle devam etti...

Ahmet kardeşim ben Samsun'dan hiç bir gazeteci ile görüşmüyorum. Seni de gazeteci gözüyle değil bir dost olarak kabul ediyorum. Zira, İsmail Uyanık seni bana anlattı ve yetti...

Şimdi herkes benim alacaklarıma odaklanmış beni Samsunluların önüne atarak pirim yapmaya çalışıyorlar...
Samsunspor'un iddaa, spor toto gelirleri, lig katılım payı ve yayın gelirlerinden akan paralar nerelere gidiyor?

Murat Temiz adlı kişi üzerinden Yeşilyurt'a, Adnan Ölmez'e, Mazhar Başoğlu'na oluk oluk paralar akıtılıyor. Daha anlatılacak çok şeyler var ama gene söylüyorum. Sayın Vali Osman Kaymak beye söz verdim. Yakında her şeyi dökeceğim ortaya. Hele şu tiyatro bir bitsin.

Madem o kadar dürüstler. Kendilerine güveniyorlar neden kulübü kayyuma vermediler. Benim ne Samsunluluğum ne de Samsunspor'a olan sevgim bu basiretsiz insanların diline sakız olacak kadar ucuz değil" diyerek noktayı koydu (!) N. Alper CABBAR
Hedefhalk

bayfa55

Her şeyi geçin ama Erkut Tutu kadar yalancısını bu kulüp hiç görmedi.

Shane_Falco

Haber:Muhammet ÇAVUŞOĞLU

Samsunspor'da korkulan olmadı. Kırmızı Beyazlı ekipte 5 futbolcunun parasının ödenmesi için bugün son gündü. Erkam Reşmen, Hasan Hatipoğlu, Abdülkerim Bardakçı, Ufuk Budak ve Halil İbrahim Pekşen'e bugün mesai bitimine kadar alacaklarının ödenmesi gerekiyordu. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz tarafından sağlanan kaynak ile   5 futbolcunun parasının ödendiği belirtildi. . Bu gelişme üzerine 5 futbolcu serbest kalmadı. Bilindiği üzere futbolcular bir süre önce paralarını alamadıkları gerekçesiyle federasyona başvurmuştu.

Sadece Samsunspor

Konus Kazim yilmaz. Cikar trabzon lobisini ortaya. Milletvekilide koktas galiba. Konus korkma sana bisey olmaz sen guclu adamsin

55ertan

Resmi Sayfadan açıklama gelmedi. Diğer futbolculardamı son güne kalcak böyle.

cakir55

Nasıl beyler eğleniyor muyuz ? Herkes iyi güzel reklamını yaptı bravo. Öldürmediler ama süründürüyorlar. Keşke yardım falan etmeseydiler düşseydik. Bu zihniyetle devam ettiğimiz sürece hiçbir şey olmaz bizden.

Shane_Falco

Resmen sezonun ilk devresi top oynamayan 3 pas yapamayan futbolcuları takımda tutabilmek için milletin eline bakıyoruz. Ayrıca bu YZY ne yapıyor. Böyle gün gün mü ödenecek adamların alacağı. Bu gün bitti. Yarınkiler ne olacak ?

Ekrem

İçim daraldı artık,biz bu durumdan ne zaman kurtulacağız. Samsunsporumuz ne zaman işini bilen, birilerinin adamı olmayan bir başkan tarafından yönetilecek  :( :(

Sadece Samsunspor

6 oyuncu serbest kalmis. Kalanlara bugun odeme yapilacakmis.

SametYılmaz55

Halil İbrahim bizde kiralık mıydı ?

Shane_Falco

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 04 Ocak 2018, 13:09:06
Halil İbrahim bizde kiralık mıydı ?

Aynen onu geçen sene Vedat Bora ve Aldulkadir kiralanırken Konya'ya verip tekrar kiralamıştık.

55ertan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 04 Ocak 2018, 13:02:40
6 oyuncu serbest kalmis. Kalanlara bugun odeme yapilacakmis.

Umarım işe yaramayanlar bilinçli serbest kalmışdır :-\

cakir55

Coşkun Zerrin hiçbir oyuncunun ayrılmadığını ve antrenmana çıktıklarını söyledi. Ödeme için çalışmalar sürüyormuş.