Samsun Basını

Başlatan samsunum, 15 Aralık 2015, 00:56:17

« önceki - sonraki »

Karabudun

Özat'a bir bunlara iki... Nasıl oldu da anlaşamadılar, anlam veremiyorum oysa birbirlerine çok benziyorlar.

Sadece Samsunspor

Bu takim kume dusme potasiyla arasinda 2 puan varsa. Bunda %50 sizinde payiniz var.

özkan

Size basın diyeni basmak lazım.Hemen kendinizi gösterdiniz.Yok ofiyle canberk kavga etmiş.Bize ne la bu kavgadan.İnsan gibi bişeyler yazsanıza şu kötü günlerde.

orucreis

Alıntı yapılan: özkan - 31 Ocak 2016, 00:34:17
Size basın diyeni basmak lazım.Hemen kendinizi gösterdiniz.Yok ofiyle canberk kavga etmiş.Bize ne la bu kavgadan.İnsan gibi bişeyler yazsanıza şu kötü günlerde.

Ahmak basın simdide engin korukırı oyle bir gostermiski kavga eden ikiliyi baristirip hemen farkini gostermismis

Ulan nasil bir y.vsak medyasiniz siz ya

samsun 55

engin hocada antrenmanları basına kapatmış

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: samsun 55 - 05 Şubat 2016, 19:18:08
engin hocada antrenmanları basına kapatmış

maça 2 gün kaldı normal bence. hep açık olmamalı zaten

551

Ümit mersini ligde bıraksın da güzel bi cevap versin hepinize en ihtiyaç duyulan zamanda saçma sapan elestrileriniz haberleriniz eylemleriniz bu takımın bu halinde en büyük paydir.

eprianu

Mersin 17 haftada 10 puan almış
Ümit Özat ile 2 haftada 6 puan aldılar.
Yendikleri takımlar da az buz değil kayseri ve galatasaray.

Sadece Samsunspor

Umit i gonderdiniz de noldu kina yakin aq basini

orucreis

Simdi bunlar hocayi kurtarici buyuk hoca diye goklere cikarir yarinki haberlere bakin

samsunum

Samsunsporun en büyük  düşmanı bu şehirdeki  basındır.Lanet olsun bu şehrin  ekmeğini yedikleri halde bu şehre  ihanet edenlere.

samsunum

Gazete  arena'nın bugün ki   manşetine bakın. birşey  söylemek istemiyorum  :-X

brigand

Bunlar bu işten para kazanıyor :-X

samsunum

Takım 5 haftadır kaybetmiyor 4 maçta 10 puan almışız. Ama belli ki birilerinin zoruna gitmiş. Bu hafta yaşananlardan sonra  yapılan habere bak! Ya kardeşim görüşüldüyse bırakın. Şimdi bunu paylaşmanın mantığı nedir? Değerli (!) basınımız sağolsun. Camiayı bozmak için ellerinden geleni yapıyor.  Bu  yaşadıklarımız bana geçen sezon 4 puan farkla lider olduğumuz, ve sonraki yaşadıklarımızı hatırlattı :( :(

Alıntı
Yönetim Kalpar'la görüştü mü?

Samsunspor'da ikinci yarı başında alınan kötü sonuçlarla birlikte yönetimin teknik direktör konusunda arayışa geçtiği, hatta o dönem Samsun'da bulunan Hüseyin Kalpar'la görüştüğü öğrenildi. Ancak takım yeniden çıkışa geçince bu görüşmeler rafa kaldırıldı

27 Mart 2017 09:37
Yönetim Kalpar'la görüştü mü?
Samsun Haber - Kırmızı- Beyazlılar devre arasından sonra lige, Bandırmaspor ve Adana Demirspor yenilgileriyle başladı. Malatyaspor galibiyetinin ardından Sivasspor yenilgisi ve Mersin İdman Yurdu beraberliği gelince, yönetimde Teknik Direktör Osman Özköylü'nün de tartışılmaya başlandığı öğrenildi. O dönem bazı yöneticilerin Aytemiz Alanyaspor'dan istifa eden Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'la Samsun'da görüştüğü öğrenildi. Ancak bu yaşananların ardından oynanan 4 maçta alınan 10 puanla birlikte, görüşmenin rafa kaldırıldığı ve Özköylü'yle ilgili yönetim içindeki çatlakların da ortadan kalktığı ifade edildi.
habergazetesi

tactician

yok abi bizim basın gerçekten *******.
Ne zaman işler yolunda gidiyor, bir şekilde giden tekere sokacak çomak buluyorlar.
ya gerçekten ego tatmin ediyorlar, ya da birilerinin uşaklığını yapıyorlar. Orasını bilemiyorum.