TFF 2.LİG 28.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş

Başlatan Kaya, 18 Mart 2019, 01:07:00

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bu maçta bir sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum. Bizim kader maçlarımız üç gün içinde oynayacağımız Keçiören ve Sarıyer maçlarıdır.
Niğde maçıyla ilgili kadro tercihini merak ediyorum. Bakalım hoca Aytaç'ı oynatacak mı ki, oynatması lazım.

ata55

Shane_Falco

İleride ikili averaj-genel averaj durumları çok önem kazanabilir. Ve genel averaj konusunda ilk 5'de bulunan takımlardan bir tek Sakarya'nın önündeyiz. Onlarında Gaziantep maçı duruyor. Yani bir nevi averaj konusunda en kötü takımız.

Kolay, iddiasız bir rakiple oynuyoruz. Bunları da düşünerek net bir skor almalıyız. 3 farklı bir galibiyet bekliyorum.

evolution55

Kombinelerle birlikte satılan bilen sayısı 12 bini bulmuş sanırım. Yani yarın seyirci rekoru olacak gibi  8)

binikalamadım

Erhan Şentürk oynayamayacağı için bu maçtan oldukça ümitliyim...

GurbetciFanatik

Rüyamda k.öreni deplsmanda 2-0 yeniyoruz.
Ilk golü topukla atiyorduk.
Ama ayni rüyada Cüneyt Arkinla yesilcam filminde oynuyordum. Yani rüyami ciddiye almayin  :D :D :D :D

55_OrHaN_55

İşte Ramazan Çevik farkı. İnşallah haftaya yine Erhan Şentürk'ü o kanatta görmeyiz.

eprianu

Ramazan Çevik performansı böyle devam ettiği sürece ilk onbire doğrudan yazılmalı. Bu kadar net!

55_OrHaN_55

s_uzunkaya

Sadece Samsunspor

Yillardir akillanmadi bizim taraftar mac daha 1 0 koydukmu cekiyorlar gina geldi artik

oguz_5528

ngonge

Hoca iyi bir 11 ile çıkmış. Bence yine de İshak ve Cenk, Canberk ve Nuri yerine olmalıydı. Yine de olumlu bir 11.

Çok açık veriyor rakip. Yeterince iyi yararlanamıyoruz bu boşluklardan.

Biz de arada rakibe pozisyonveriyoruz. Kesinlikle 2.golü atmamız gerek, rakibin ne yapacağı belli değil.

Hakemler de artık her maç sıkıntılı, yani bu kadar da olmaz diyorum.

davidsavage

55_OrHaN_55

Müslüm Babanın "Unutumadım" şarkısı hep bir ağızdan güzel gidiyor. Duygulandım hafiften :)