Nurullah Aslan

Başlatan Kaya, 25 Aralık 2018, 23:52:25

« önceki - sonraki »

55.hakan

Alıntı yapılan: Elyesa - 21 Şubat 2021, 00:24:54ben elesdirenlerede birsey demiyorum vardir bakis acislari bakdiklari aci onemli..ama banada yillar sonra kalede guven veriyor furkandan 100 kat iyi o bile yeter bana buda benim acim :-)
Nurullah özelinde demiyorum tüm futbolculara aynı şey yapılmakta;)

Sol Açık

Hiçbir zaman kötü kaleci olduğunu söylemedim ama kesinlikle gelişmesi gerek, yoksa as kaleci olarak kalması zor.

Ama dün çok iyi bir günündeydi ve maçı kazanmamızda en büyük rol kendisinde. Tebrikler...

Elyesa

ama bu macla beraber kendini buldu diye tahmin ediyorum daha ucuz goller yemez sirkelendi kendine geldi..Basarilarinin devamini diliyorum kardesim boyle devam insallah

ali ihsan

Büyük takım kalecisi gibi oynadı.Takımı oyunda tuttu kritik anlarda.Üzerine koyarak devam etmesi dileğiyle...

Raqua55

Kacinci kez yaniliyorsun az su toplari takip et oyle atla

Lusage

isyan

Sadece Samsunspor

O çocuk o topu kaleye sokamazdı niye adamın ustune gidiyorsun evladım. Birak zaten bise yapamayacaktı. Acemiliklerini artik bitir. Sabır bi yere kadar oluyor.

55.hakan

Nurullah iyi bir kaleci değil şu anda iyi olmaya aday mı evet ama bu ligde iyi bir kalecimiz olsaydı 10 puan fazla almıştık.

cakir55

Amatör kaleci o çıkışı yapmaz.

MeL_55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 20 Şubat 2021, 21:31:46Furkan bundan daha iyi diyen bir arkadaş vardı.
Bugün Furkan olsaydı pozsiyonların alayı goldü. O stresle extra tuttuğu topu içeri alır, bir de geri pası ayak altından kaçırırdı.

yineliyorum :) furkan nurullahtan daha iyi kaleci.
ben tek maca bakarak degerlendirmiyorum. ilk kaleye girdigi günden beri amatör kaleci oldugu belliydi. üstüne gelen toplari bende tutarim sorun yok. kalecilik bu degil. refleks, pozisyon bilgisi denilen hicbir özellik yok.
tekrarliyorum ama yedigi golleri izleyip not alin. öyle gecen sezon gibi kaleye gelen sut yok diye "ooo 20 milyon euro" diye büyütülen kaleci bugün yedigi gollere bakinca kesinlikle 20 milyon eder derim bende  :)

neyse uzun lafin kisasi, kalite bu kadar. bundan daha fazlasini beklemek hayalcilik olur

cakir55

Her yediği golde donup kalıyor ya çıldırıyorum.

Mert

Ne yazık ki seni şişirdiler yavrum.Hala amatörsün benim gözümde.Artık silkelen kendine gel! Hantal olmayı bırak en azından sezon sonuna kadar...

_samsunspor_

Geçen sene çok büyük umudum vardı.Hala umudumu korumak istiyorum

55__Gurbet__55

Başkan sezon başı seni Avrupa'ya göndercem dediğinde tüm Türkiye adamla dalga geçti. Bahattin ve sen adamın futbolcuya olan güvenine tecavüz ettiniz.

Senden daha kötü kalecilerimiz vardı ama sana fena uyuz oluyorum. Tavırların, skor farketmeksizin yavaş hareketlerin kötü oynumuzdan daha çok sinirlendiriyor.

Yedeklerin alt ligde bile oynamayacak kadar kötü, sene sonuna kadar senin kahrını çekeceğiz.