Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Ahmeti

seskat

Ollivanders

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 13 Ocak 2011, 15:54:17
Kevin Bru ve Billy Mehmet henüz kampa falan katılmamış Kaynak kesindir maalesef

bende katıldıklarını duydum kardesim . Hatta billy 120 bin dolar veya avroya sezon sonuna kadar anlaşmış.

KareAs55

Abi yine iş başındasın başka bombaların yokmu  :)

brigand

süper lig takımı şak diye kapıyor. 3.ligde bile hocalık yapamayacak adam kaprisleri ihtirasları yüzünden gönderiyor. yazıklar olsun.
Cenk umarım başarılı, olur. ne o bize doyabildik, nede biz ona. yolu acık ola.

Ollivanders

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 13 Ocak 2011, 19:39:28
Abi yine iş başındasın başka bombaların yokmu  :)

valla yok kardesim ya olsa hemen paylasacagım  :)  Sessizligi seviyorum aslında :) Birşeyler olacagının habercisi gibi geliyor bana :) Birşey duydugumdan degil his sadece :D

Akyol

KareAs55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 13 Ocak 2011, 19:42:52
valla yok kardesim ya olsa hemen paylasacagım  :)  Sessizligi seviyorum aslında :) Birşeyler olacagının habercisi gibi geliyor bana :) Birşey duydugumdan degil his sadece :D

Bekim balaj gelme durumu nedir ? Söylenti mi yoksa bir transfer için girişim varmıydı abi

Ollivanders

Alıntı yapılan: Akyol55 - 13 Ocak 2011, 19:46:07
Transfer Serpico'dan sorulur  >l<

yuh la :)))

Bekim balaj hakkında ciddiler alacaklar kesin demişlerdi ama hiç ismi geçmiyor 4-5 gundur bende anlamadım :)

Jnr.Serkan

abi oğuzhan azgar benim altyapıdayken arkadaşımdı tabi o sonra fırladı gitti bizden bi nane olmadı :D Ona sordum billy ve kevin geldimi diye.yok daha gelip idmana çıkmadılar ben oteldede görmedim daha dedi.bilmiyorum artık inşallah gelmişlerdir bu akşam :)

KotuCocuk55

Billy mehmet'e çok sevindim ben,niye bilmiyorum! içimde garip bir his var adam sanki yıllardır beklediğimiz forvet olacakmış gibime geliyor!

Bunun yanında,artık bucanın her maçı izlenir,cenk umarım en az 6-7 gol atar!

beşnumara

Cenk bucaya gittiğine göre bucadan defans oyuncusu veli de samsunsporumuza gelir heralde

holigan5565

eğer yanlışım varsa düzeltin ama herkes stoper diyorda kemal kenan ersin oğuzhan ve sakatlığı düzelecek olan can özgürle 5 stoperimiz yok mu bence stoper o kadar da şart değil

Lusage

Alıntı yapılan: holigan5565 - 13 Ocak 2011, 20:35:32
eğer yanlışım varsa düzeltin ama herkes stoper diyorda kemal kenan ersin oğuzhan ve sakatlığı düzelecek olan can özgürle 5 stoperimiz yok mu bence stoper o kadar da şart değil

Kemal ile genç Oğuzhan'ı geç. Kenan - Ersin - Can Özgür'ü toplasan şu anki performanslarıyla 1 Kemal etmez.. :-X

holigan5565

beğenmediğimiz kenanla kemal ilk yarının en az gol yiyen takımının defansı değilmi ama