Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Bundan böyle transfer ve kamp döneminde maaşlı bir adam tutalım kampa gönderelim. Bu böyle olmuyor Merak, Sinir, Sitres herşeyden bihaberiz.... >:(

Jnr.Serkan

Kevin Bru ve Billy Mehmet henüz kampa falan katılmamış Kaynak kesindir maalesef

holigan5565

maviay55

AlıntıZÜLFİKAR VE ANIL A2'YE

Samsunspor'un denenmek üzere kampa davet ettiği gurbetci santrafor Zülfikar ve orta saha oyuncusu Anıl'a Teknik Direktör Hüseyin

Kalpar'dan onay çıktı

Kalpar, yönetime Zülfikar ve Anıl'ın gelecek vaad eden oyuncular olduğunu bildirdi. Yönetim ise bu oyuncuları A2 takımında değerlendirecek. Kampa sorumlusu Suat Çakır, Zülfikar'a manajeri aracılığıyla sözleşme imzalattı.Aynı şekilde Hollanda'dan gelen anılda önümüzdeki günlerde sözleşme imzalayacak. Her iki oyuncu kamp dönüşü A2 takımında oynayacak. Öte yandan yine denenmek üzere kampa katılan gurbetçi kaleci Burç ise beğenilmedi. Burç'un gönderileceği bildirildi.
halk

transferler a2 ye bravo yönetim  >l< >l< >:(

babasamsunlu

>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

AAAAA DUDAKLARIM UÇUKLADI NİYEYSE..

SONUNA KADAR BEKLEMEK İSTEDİM BU KADAR OYUNCU GÖNDERDİKLERİNE GÖRE  BUNLARIN Bİ BİLDİĞİ VARDIR DİYE AMA BUNLARIN Bİ HALT BECERECEĞİ YOK..
BİR İNSAN TUTAMAYACAĞI SÖZLERİ NİYE VERİR??
KARŞISINDAKİNİ OYALAMAK KANDIRMAK İÇİN..
KANDIRDINIZ BİZİ KENDİNİZCE..
ALLAH SORSUN SİZE BU TAKIM SIRF KAPRSİLERİNİZ UĞRUNA BİR SENEDE DAHA BU LİGDE KALMAK ZORUNDA KALIRSA... >:( >:( >:( >:(

55.hakan

Merak etmeyin Kalpar bizi transfersiz de çıkarır  >:(

AntZ

Bucaspor Cenk İşler ile anlaşmaya vardı

Bucaspor'un basın sözcüsü Timur Yaykıran, Samsunspor'dan Cenk İşler ile anlaşmaya vardıklarını söyledi.

http://ntvspor.net/haber/spor-toto-super-lig/31794/bucaspor-cenk-isler-ile-anlasmaya-vardi

Yolun açık olsun Cenk  :(
Ama belki Buca Cenk'i alınca Batdal transferinden vazgeçer. Belki de bizimkiler Bucaspor'a Batdal transferinde aradan çekilmeleri ve yardımcı olmaları karşılığı Cenk'in bonservisini vermişlerdir diyeceğim ama kendim bile inanmadım...

FaTiH_HaN

bankasyadan bir takıma transfer olmadığına çok sevindim. eminim atacağı gollerle kalpara en iyi cevabı sahada verecektir. yolun açık olsun Samsunsporlu Cenk Allah utandırmasın.

engin55

AlıntıSon Dakika!!! Billy Mehmet SAMSUNSPOR'da ..Geçen hafta görüşülen ancak sakat olduğu duyumları nedeniyle vazgeçilen Billy, Sağlık kontrolünden geçirildi ve önemli bir sakatlığının olmadığı anlaşıldı.2.5 Yıllık Sözleşme Yapıldığı haberini aldık.Umarız herhangi bir Sorunu yoktur.Camiamize Hayırlı Olsun.

Face de samsunspor sayfasında yazıyor Hayırlı Olsun..

Ollivanders

Yolun açık olsun cenk. Takımda 1 forvet var ve onun ne yapacagını bilemiyoruz. Bir tane daha lazım bize.

babasamsunlu

La kalpar adam süper lige çıktı ya la ...
Sen bu takımı bi çıkarama seni Antepe kadar kovalamayan ......  >:( >:(  top....  >:( >:(

Ahmeti

cenk buca'da her gol attığında hüseyin kalpar'a orta parmak işareti yapmayı unutma

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 13 Ocak 2011, 18:52:35
cenk buca'da her gol attığında hüseyin kalpar'a orta parmak işareti yapmayı unutma

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
gözümün önünde canlandı şu an ;D ;D ;D

Gorkem

Cenk işler süper ligde gollerini atmaya başladığı anda kalparı en güzel şekilde anacağım :D :D

kabacevizli55