Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Ben bu tranfer doneminde bazı şeyleri anlayamadım. Mesela biz neden imza atıldı mı atılmadı mı karısıklıgına maruz bırakılıyoruz? Neden net bilgi veremiyorlar ? Azeri ,kevin bru , musa buyuk , billy mehmet , bekim bala dedik ama hala imza attıramadılar. Ne durumdalar geldiler mi gelmediler mi ? kimse birşey bilmiyor.

sercan5592

Samsunsporda son dakika ! Samsunspor basın sözcüsü Haluk Tan japonya takımlarından kawasakide forma giyen japon futbolcu ''chieo moreno'' ile anlastıklarını açıkladı. Japonya milli takımındada forma giyen golcü futbolcu 16 maçta 15 gole imza attı

böyle bi haber ortalarda dolaşıyo bilgisi olan var mı  ??? ???

berusa55

Nerde dolaşıyor Sercan? Face'de ise sıkma kan portakalıdır o.

cembaba

Alıntı yapılan: sercan5592 - 12 Ocak 2011, 18:08:34
Samsunsporda son dakika ! Samsunspor basın sözcüsü Haluk Tan japonya takımlarından kawasakide forma giyen japon futbolcu ''chieo moreno'' ile anlastıklarını açıkladı. Japonya milli takımındada forma giyen golcü futbolcu 16 maçta 15 gole imza attı

böyle bi haber ortalarda dolaşıyo bilgisi olan var mı  ??? ???

sbç sayfasında yazıyordu. kaynak nedir acaba? adamın ismi bile yok ha :)

MeL_55

Alıntı yapılan: sercan5592 - 12 Ocak 2011, 18:08:34

böyle bi haber ortalarda dolaşıyo bilgisi olan var mı  ??? ???

Araştırdım da öyle bir futbolcu bulamadım ben. Yalan habere benziyor  :o

kabacevizli55

söğütlübahçelilerin facebokk sayfas
Alıntı yapılan: berusa55 - 12 Ocak 2011, 18:09:29
Nerde dolaşıyor Sercan? Face'de ise sıkma kan portakalıdur o.
ında

sercan5592

evet sbç sayfasında yazıyo sabahta gormustum baskı bı yerde daha 2.kez görünce yazım dedim  :o

kuzey55

Serkan

kuzey55

hiç japon ismine benziyomu bu hem bu adam abd de bi müzisyen:D

AhmetDenizci

Musa Büyük, kampa takılmış.

İnşallah takımımıza hayırlı olur.

Eser'in gelmemesi çok çok iyi olmuş.

Kaya

Musanın takıma katılması kadro yapısı açısından önemli.Ademin tek olması verimsiz oynamasına neden oluyordu.İnişli çıkışlı grafik çizmesi artık olmayacak gibi görünüyor.Hayırlı olsun şampiyonluk görür inşaalah..

tanju55

eser kayseri erciyes ile anlasmis...ohhh be kurtulduk...

KareAs55

Bekim balaj'ın durumu ne abilerim  uydurmamıymış ?

SerhaT55